C
chika_doktor
Gost
baby jane:i znoj je telesna tecnost pa moras da je razmenjujes s doticnim tokom sexa...tu kondomi ne pomazu
![]()
zato primjenjuje kornjacha stajl

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
baby jane:i znoj je telesna tecnost pa moras da je razmenjujes s doticnim tokom sexa...tu kondomi ne pomazu
![]()

aqarius:to se zove sticanje imuniteta...

...jedno pivo k`o dva jajeta... a jedno jaje snagu daje....chika_doktor:neka fala, popio sam pivo pre dva dana i to mi je dosta![]()
...meni nikad.... e sad... da l` su njima bili mali ili je meni mala k`o oluk, to ne znam...parka:Inače meni se sa više različitih ljudi desilo da kondom pukne/spadne. I od toga nema goreg osećaja.


EEEEEEEEEEEEEE nishta gore od spadanja shutni ga u dupe!!!nadji drugog kom nesspada!!!!!alpha tim:I meni se desavalo da nam pukne ili spadne kondom i onda brojis dane do "onih dana".Nista gore!!!



Uh... polako stičem utisak da se to samo meni dešavalo... a naročito kad neko dođe sa pričom: ma kakvo pucanje/spadanje, to su priče za malu decu =(

