Kondomi odgovarajuce velicine

stylandia96

Početnik
Poruka
8
Ovako stoje stvari, nikada nisam upotrebljavao kondome ali za sutra su mi potrebni.Kupio sam nekoliko razlicitih velicina durex kondoma i nijedan mi ne odgovara,durex extra safe(koji bi trebalo da je malo veci od prosecnog), durex elite, durex performax.Ova tri kondoma bi trebalo da su najveca ako izuzmemo xl i xxl.Njihova sirina je do 56mm, odnosno 5,6cm, a to mi ne odgovara jer je sirina mog penisa od 5,5cm pa do 6,2cm u najsirem delu..Bitno mi je da kondom bude sto siri jer mi je obim u najsirem delu penisa 17,5cm a duzina je 19cm.Da li postoje negde u Beogradu XXL velicine kondoma,ne mora da bude durex, molim vas, hitno je.
 
Poslednja izmena:
Ovo sa velicinom Kondoma,zaista je veliki problem za sve nas,koji u Beogradu ne mozemo da nadjemo odgovarajuci Kondom.Mi moramo da narucujemo iz Velike britanije
Kondome extra velicine,sto pretstavlja nepotreban izdatak.Zasto nase apoteke i parfimerije ne uvezu Kondome,za ljude sa nad prosecnim potrebama te vrste.
 
Ovako stoje stvari, nikada nisam upotrebljavao kondome ali za sutra su mi potrebni.Kupio sam nekoliko razlicitih velicina durex kondoma i nijedan mi ne odgovara,durex extra safe(koji bi trebalo da je malo veci od prosecnog), durex elite, durex performax.Ova tri kondoma bi trebalo da su najveca ako izuzmemo xl i xxl.Njihova sirina je do 56mm, odnosno 5,6cm, a to mi ne odgovara jer je sirina mog penisa od 5,5cm pa do 6,2cm u najsirem delu..Bitno mi je da kondom bude sto siri jer mi je obim u najsirem delu penisa 17,5cm a duzina je 19cm.Da li postoje negde u Beogradu XXL velicine kondoma,ne mora da bude durex, molim vas, hitno je.

a za šta ti treba kondom?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovako stoje stvari, nikada nisam upotrebljavao kondome ali za sutra su mi potrebni.Kupio sam nekoliko razlicitih velicina durex kondoma i nijedan mi ne odgovara,durex extra safe(koji bi trebalo da je malo veci od prosecnog), durex elite, durex performax.Ova tri kondoma bi trebalo da su najveca ako izuzmemo xl i xxl.Njihova sirina je do 56mm, odnosno 5,6cm, a to mi ne odgovara jer je sirina mog penisa od 5,5cm pa do 6,2cm u najsirem delu..Bitno mi je da kondom bude sto siri jer mi je obim u najsirem delu penisa 17,5cm a duzina je 19cm.Da li postoje negde u Beogradu XXL velicine kondoma,ne mora da bude durex, molim vas, hitno je.

https://www.srecniljudi.com/katalog-sex-shopa/preparati-i-kozmetika/kondomi
 
Aleksa, trebalo bi da znas da se kondom ne koristi za to sto si ti mislio.Ovo je jedan ozbiljan propust, prvenstveno tvojih roditelja a kasnije i skole koji bi trebalo tome da te naucee, najkasnije u adolescentskom periodu zivota.Salu na stranu, stvarno ne znam cemu ovi komentari, kao da ljudi ne veruju da postoji veci polni organ od njihovog i kao da je to naucna fantastika.Ozbiljni ste kompleksasi, trazim samo jednostavan odgovor.
 
Sinko, idi lepo u apoteku ili seksi šop, pa tamo objasni šta ti treba.
A ne brini, sve je ok, ovde su svima vršnjaci 25 cm, tako da ne brini, navikli smo mi na takve izjave. Srećno!

Hvala, ali kao sto sam vec napisao, obisao sam sve sex shopove i apoteke po Beogradu, nisam napravio nalog na forumu da mi bi neko rekao da odem do sex shopa i tamo objasnim problem.
 
Ovako stoje stvari, nikada nisam upotrebljavao kondome ali za sutra su mi potrebni.Kupio sam nekoliko razlicitih velicina durex kondoma i nijedan mi ne odgovara,durex extra safe(koji bi trebalo da je malo veci od prosecnog), durex elite, durex performax.Ova tri kondoma bi trebalo da su najveca ako izuzmemo xl i xxl.Njihova sirina je do 56mm, odnosno 5,6cm, a to mi ne odgovara jer je sirina mog penisa od 5,5cm pa do 6,2cm u najsirem delu..Bitno mi je da kondom bude sto siri jer mi je obim u najsirem delu penisa 17,5cm a duzina je 19cm.Da li postoje negde u Beogradu XXL velicine kondoma,ne mora da bude durex, molim vas, hitno je.

Uzmi Romed, kakav Durex
 

Back
Top