Konacna Istina

Karamazov:
Naucnici iz Amerike su ustanovili konacnu istinu kada je u pitanju muski princip biranja partnera. Ne postoji vise kriterijuma po kojima oni to rade, vec samo jedan jedini- fizicki izgled. Ako neki muskarac kaze da mu je vazan karakter, intelekt, ili bilo koja druga vrednost- laze. Nijedan muskarac nece pristati da izadje sa devojkom koja mu se fizicki ne dopada, ma koliko ona fino, pametno i ljubazno izgledala ili pak vazila za takvu. To samo potvrdjuje onaj iskonski nagon koji tinja u coveku a koji je usko vezan za seskualnu privlacnost. "Covek je jedina razumna zivotinja, ali ipak zivotinja", rekao je jedan od naucnika koji su sprovodili test.

Tekst je iz jucerasnje stampe, manje-vise sam ga prepricao. 8-)

To sam i ja mogla da ti kazem. :-)
Medjutim, nekima samo izgled nije dovoljan, dok drugima jeste.:razz:
 
Struja:
zbog takvih ispitivanja i novinarskih objavljivanja naucnih istina
zene masovno ugradjuju implante da bi bile sto lepse, tj pozeljnije.
medjutim, u istim novinama je pisalo da je broj samoubistava medju zenama koje ugradjuju silikonske grudi veci u odnosu na broj nas koje smo se sazivele sa ravnogrudnoscu.
to povezuju zapravo sa nesigurnoscu i nervnom labilnoscu zena koje se odlucuju za. navodno ce u buduce morati da prodju ozbiljne psiholoske razgovore.
sve se svodi na sklapanje tajnog pakta svih muskaraca sveta u borbi protiv zena.to je takoreci masovno ubistvo sa predumisljajem. dakle,prvostepeno.
ali, Struja vas je provalila.mene necete da zajebete.
Za samoubistva si u pravu; za pakt nisi :twisted:
 
Karamazov:
Za samoubistva si u pravu; za pakt nisi :twisted:
ти би бас да се свађаш?
наравно да никоме осим мени не може да падне таква конспиративна идеја.
ниси ваљда мислио да сам препричала новински чланак и у том делу?
и шта си надрџио те рогиће ко џивџан коленца.
 

Back
Top