КОМУНИСТИ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
После више од 60 година тоталног мрака полако почињу да на видело дана испливавају бројни злочини КОМУНИСТА, "револуција", идеали, праведна борба против окупатора све више тамни над осветничким походима ПРОТИВ ИДЕОЛОШКИХ НЕИСТОМИШЉЕНИКА тако да данас можемо слободно рећи да су фашизам, нацизам и комунизам поприлично СЛИЧНИ У ЗЛОЧИНИМА И ТОТАЛИТАРИЗМУ И ДИКТАТУРИ (у овој теми ДИКТАТУРИ ПРОЛЕТАРИЈАТА).
Да ли ћемо се икада докопати ИСТИНЕ...




 
Poslednja izmena od moderatora:
Da imas bar 2 grama mozga pa da se covek naljuti na tebe.Kako mozes onda da navijas za Crvenu Zvezdu?

Да ли је ико икада рекао да је све што су комуњаре направиле лоше и да све треба мењати?
Исто као и за нацисте?


Да имаш 2 грама мозга потрудио би се да га употребиш
 
Да ли је ико икада рекао да је све што су комуњаре направиле лоше и да све треба мењати?
Исто као и за нацисте?


Да имаш 2 грама мозга потрудио би се да га употребиш
Molim te ,prosvetlime sta su to kрволочна, задрта, примитивна ђубрад ikad dobro napravila,pod ovim napred navedenim mislim na cetnike.Sta ono odgovori kako mozes da navijas za Crvenu Zvezdu?
 
Ajde sad kad vec lupetas odgovori kako to da su vecina ljudi koji su uspeli pobeci iz ustaskih konc. logora pristupili Partizanima. .

Па? Да ли су или где приступили не мења чињеницу о злочинима комуниста према српском народу, и сарадњи усташа и комуниста. Знаш ли ти колико хиљада Срба лежи неопојано испод фудбалских стадиона у Београду? Знаш ли ти да су ти твоји бајни-сјајни партизани убили ВИШЕ Срба него окупатори. Знаш ли ти да су твоји бајни-сјајни партизани срушили више правосланих храмова и убили више православних свештеника од окупатора? А сад мрш комуњаро крајишка.
 
Molim te ,prosvetlime sta su to kрволочна, задрта, примитивна ђубрад ikad dobro napravila,pod ovim napred navedenim mislim na cetnike.Sta ono odgovori kako mozes da navijas za Crvenu Zvezdu?

Звезду, Нови Београд, Газелу, тролејбуску мрежу, ХЕ Бајина Башта...........

није све тако црно, урадили су и комунисти пар добрих стввари...баш као и нацисти
 
Па? Да ли су или где приступили не мења чињеницу о злочинима комуниста према српском народу, и сарадњи усташа и комуниста. Знаш ли ти колико хиљада Срба лежи неопојано испод фудбалских стадиона у Београду? Знаш ли ти да су ти твоји бајни-сјајни партизани убили ВИШЕ Срба него окупатори. Знаш ли ти да су твоји бајни-сјајни партизани срушили више правосланих храмова и убили више православних свештеника од окупатора? А сад мрш комуњаро крајишка.

Тачно, брате!
 
Zvezda i Partizan su tipični komunjarski spljuvci i otpaci , isto kao i recimo ona Stafeta mladosti , Kardeljevo samoupravljanje , Socijalisticki Savezi radnog naroda .... i slična crvena sranja . :D

...само неки су аванзовали и успели да се издигну мизнад жабокречине у којој су настали а неки и дан данас таворе у том црвеном миљеу.
 
...само неки су аванзовали и успели да се издигну мизнад жабокречине у којој су настали а неки и дан данас таворе у том црвеном миљеу.

Ma i jedni i drugi su u žabokrečini , promovišu bratstvo sa Rvatima , duguju silne pare , varaju i kradu , tipično za istrulele komunističke ostatke , nikakve koristi od njih .
 
Звезду, Нови Београд, Газелу, тролејбуску мрежу, ХЕ Бајина Башта...........

није све тако црно, урадили су и комунисти пар добрих стввари...баш као и нацисти

Ne umes bre cestito ni da citas akamoli da pises.Da ti ponovimkad sam ja napisao krvolocna,zadrta primitivna djubrad mislio sam na cetnike i pitao te sta su ikad dobro napravili.Kad i gde su to partizani i ustase saradjivali dokazi ili se izvini.
 

Back
Top