KOMUNISTI 6.04.1941 - 22.06.1941

Ne lupetaj.Slike sa te utakmice odnedavno stoje i u jednom muzeju u Srbiji.[/QUOTE

U kom muzeju stoje, leba ti?

Već sam ti rekao.Pitaj Koču,on se "profesionalno"time bavi.Mislim da je to ova slika
6...rtizaniru6.jpg
.
Nema ništa čudno u tome.Staljin i njegovi komunisti su bili u velikoj ljubavi sa Adolfom Hitlerom dok ih ovaj nije napao.Komunisti izvan SSSR-a nisu bili ništa drugo do filijale Staljinove partije.
 
Kolike su komunjare ****** pokazale su '91 i pokazuju josh uvek , poshto su na vlasti.
Samo tvoj teletabiski mozak ne moze to da shvati , poshto ti je genetski kod usko vezan sa shumama i gorama :mrgreen:

Kakvi su bili komunisti pokazalo se za vreme i posle drugog svetskog rata.Prvo su branili narod od cetnika i ostalih izdajnika ,okupatora i ostalih,a onda smo uzivali dok je drug Stari bio na celu drzave...
 
Već sam ti rekao.Pitaj Koču,on se "profesionalno"time bavi.Mislim da je to ova slika
6...rtizaniru6.jpg
.
Nema ništa čudno u tome.Staljin i njegovi komunisti su bili u velikoj ljubavi sa Adolfom Hitlerom dok ih ovaj nije napao.Komunisti izvan SSSR-a nisu bili ništa drugo do filijale Staljinove partije.
Komunjare izgleda nikad neće shvatiti da su izgubili `91,pa potom 2000.
 

Back
Top