komsiluk

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
Јој, ја сам преко викенда дошла у конфликт са комшилуком! Јел` има још неко ко има неваспитане, безобразне и примитивне ликове у комшилуку са којима се не може никако разговарати?
 
Moj komšija zapalio preko bare :(
Znaš kakav bi to prizor bio hani, da ne poveruješ - ja tako sedim na terasi i vidim, on prolazi sa svojom sportskom torbicom, s majčicom sa širim bretelama i u treši a joooj...

Onda se dernem Komšiiijaaaaa!!!

A komšija poditne ruku i mahne - i to kakvu ruku podigne, svu mišićavu :D

I onda ja pitam komšiju - jel pijemo kafuuuu - a on se smeška...

Eeeeehhhh kakav je to bio komšija...

P.S. Mnoogo se dobro ljubio komšija :lol:
 
Becky Thatcher:
Moj komšija zapalio preko bare :(
Znaš kakav bi to prizor bio hani, da ne poveruješ - ja tako sedim na terasi i vidim, on prolazi sa svojom sportskom torbicom, s majčicom sa širim bretelama i u treši a joooj...

Onda se dernem Komšiiijaaaaa!!!

A komšija poditne ruku i mahne - i to kakvu ruku podigne, svu mišićavu :D

I onda ja pitam komšiju - jel pijemo kafuuuu - a on se smeška...

Eeeeehhhh kakav je to bio komšija...

P.S. Mnoogo se dobro ljubio komšija :lol:
e ebi ga majo:(
je l ostao neki sto valja?
btw kad vec pricas o podizanju ruke meni vise nista ne visi kad podignem ruku hehe
 
Ma ostao jedan što vozi motore, on je lep - ali ja ne volim kad je neko tako lep - ima svetlu kosu, svetlo smeđu i zelene oke i lood je ko struja, on stalno ima neke čopore u okruženju i pomalo je uobražen... to je naš zlatni dečak.

Ima jedan naučnik simpatičan - on ima svetle oči i tamnu kosu ali ima i bradicu

Uuu jedan Uglješa je gore, i on vozi neke motore i leeep je ko ikona - taman smo krenuli da se upoznajemo i ovaj prvi što vozi motore ga nešto smorio pa se ne čujemo više...

Ima jedan Nikola - on pravi avione u nekoj Francuskoj firmi je - ima neki franšizni ugovor pa je 3 meseca tamo, tri meseca ovde - nemam pojma koja firma - on je strašno bogat i mnogo dobar - stoji mu audi u garaži a baja pegla biciklu svaki dan :lol:
 
Jao, kako dobra tema:D

meni kamera kod muža, moraću da sačekam do sleddećeg vikenda za slike. A i nije mi nešto komšiluk, zapravo ih i ne poznajem dobro. Al je lep kraj, mirna zelena ulica:D
komšije pored nas se stalno svađaju i ona redovno dobija batine. jedno vreme nije smeo da je bije jer je zvala policiju. sad je on prevazišao strah i lema kao pre
 
E,jes lepa tema i meni, jer imam pogled na ooogroman, zeleni orah, kad izadjem na terasu iz dnevne sobe, a ispred kuce se vidi najlepsi zalazaka sunca- opustajuca, ruralna idila :)...stavila bih vam i slike, al ne nesto nece ...
 
Ja znam sve iz kraja - muške, žene slabo znam :D
Ponekad kad se vraćam, zasednem s njima uveče na neke stepenice - setimo se kad smo kao klinci izgrali žmurke i onda mi oni pokazuju ožiljke koje sam im ostavila za dugo sećanje :lol:

Svi su stariji od mene - da se razumemo - i to po 5,6 godina...

Sve moje drugarice su ranije imale društvo samo u školi - ja kad se uveče spustim sa školskog gde smo se okupljali, i ušetam u moje ulice, obavezno s njima zasednem do 3,4 ujutru... Sad je to retko - al' sve ih znam :D

Ima oko dvadesetak muških - najslađe sam nabrojala :D
 
Kod mene izgleda da ima najvise penzosa. Mi mladji smo stalno na poslu, i vidjamo se jednom u dva meseca... i to u prolazu.
Kao klinci smo se stalno igrali na ulici, sada toga nema. Nema dece nikako... Samo mlade mame sa bebama u parkicu... Ili ja toliko radim da ih sve omasim...
Moji drugari iz detinjstva su se skoro svi odselili... sad cujem da se vraca u kraj jedna moja drugarica iz osnovne jer se razvodi (rekao mi njen tata...). A njena mama se pre par godina uzasno sepurila (max. primitivna varijanta, ali sta ces!) kako se V. dobro udala (bogáto, bre!), i sta mi ostale cekamo. Nasa reakcija je bila :roll: Sad su k'o pokisli... Kao da to neko gleda, bzvz... Ali njima je vazno :roll:
 
Код мене у крају све пензоси и примитивци ... једино стандард диже познати комшија (Горан из ОК бенда)! И доста клинаца .... има неколико младих женица, али се све попичкају па помире, а мени је то одвратно!
 
hanibaI77:
bejbi mi dala ideju sa onim lepim komsijom
mozete da stavljate fotke svojih lepih komsija ili prosto onoga sto vidite kroz prozor ili ne znam neke anegdote iz komsiluka ja sam upravo uslikala sta vidim kroz prozor svoje dnevne sobe
znam da anakin ima divan pogled s prozora pa bi mogla da stavi koju palmicu;)
so ovo je bas ispred mene
cek Hany
kako zgrada moze da bude lepi kosmiija
a ja klicknula ocekujuci zaista lepog komsiju

hahahaha
 

Back
Top