komsiluk

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
PICT0003-1-1.jpg
a ja kao nesto smanjivala, ali ajde, to je moja terasa, tj pogled kroz prozor u prizemlju
sad cu i sa prednjeg prozora crkvu da ubacim
 
PICT0006_redimensionner.jpg
ovu sam kao uspela da smanjim, ali crkva je strasno blizu pa ne mogu lepo da je slikam. jos sam se zakacila za sims prozora da je uhvatim celu.
imam jedan strasno zanimljiv zamak u blizini, na kilometar i po ali nikako da ga slikam - lierville
 
i nije mi bash neki view
nekad se videla i sinagoga i bilo sve zeleno , sad sve zazidashe :? samo chekam neko ispred terase da krene neshto da mi zida, uopshte se ne bi iznenadila
copyof30337ww.jpg
 
hanibaI77:
hehe ja ne smem da pricam sta sam uradila jednom komsiji koji je voleo da gleda:lol: doduse gledale smo i mi njega:lol: e bejbi evo jedna fotka samo for you and me to je kao drzavne komsije.s moje strane je francuska a druga obala je nemacka(rajna je u pitanju;) )

kako je interesantna ova slika.
 
raindog:
i nije mi bash neki view
nekad se videla i sinagoga i bilo sve zeleno , sad sve zazidashe :? samo chekam neko ispred terase da krene neshto da mi zida, uopshte se ne bi iznenadila
copyof30337ww.jpg

meni je bas simpaticno, tipican gradski pogled na krovove, kao u amelie poulen. i nema nikoga da gleda direktno u tvoju terasu, ipak je bez vis-à-vis. samo deluje dosta visoko iz ovog ugla
 
Evo i mog pogleda. :D


Iza one jele u sredini si, kad smo bili klinci i igrali žmurke, mogao da se sakriješ jedino ako legneš u travu. Ovo je bila livada. Ne, prozor mi ne gleda na park. :D

A slikaću i društvo mrtvih pesnika ispred zgrade pa ću okačiti.

I jedan grafit iz mog naselja:

Eh... to je od ovdašnjih klinaca...
 
To ne umem čak ni ja, Saška, yebote!

Kapiram, kako ti sve svoje osećaje slažeš red po red
a da ti se nakon svega, ono na kraju
uvek poklopi i složi sa onim od pre?
 
Pripadnost je nekad bila tako draga utisci su vera nemoralnih dela
vreme koje meris odavno vec stoji deluje na mase oruzje u glavi
napustas li ljude koji sada pate humori su laki bezvredni i prazni
porodica shvata uspehu se nada polozaj je zanos urocenih muka
Ljubavnik je nezan moderan i pazen pojava je primer bespuca i drame
voli svoje reci dela njega krase naziva sve brojem kakvu radost pruza
preporod je svemir Eliot je sreda udobnost je ono sto te sada muci
osnovno je pravo kad te zivot treba pokreti su visak koji tebi smeta
zelim da budem crno i belo zelim da budem crno i belo
Nevaznim se cini tako bleda senka udarac u glavu kako mi to prija
dodirni mi ruke povrsinska paro opis moga tela opis supljeg stabla
 
Ovo ja zovem "urbane erekcije" iliti "4 betonska brata". Chetvrti se samo sakrio iza ovog levog.
komshilook0047qu.jpg


A ovo je sa drugog prozora, chisto da ne pomislite da zivim u urbanom Mordoru. Ovde se, dapache, neshto i zeleni. Bilo je i drveca na parkingu ali su ga posekli a nove mladice su odluchile da ne rastu u takvom okruzenju..
komshilook0053wc.jpg
 

Back
Top