Quantcast

KOMSHIJE ! ! !

• Začetnik teme Sizzlym
  • Datum pokretanja

Tokan

Aktivan član
Poruka
1.246
Moj komsiluk je extra, ko god je sa strane bio rekao je da nasa zgrada ima dusu, sto retko koja zgrada ima. Ima nas 8 studenata, zezanja uvek. To je jedina dobra stvar nase zgrade :)

Poruka
9.882
jinxy:
tebi je bas super, ja kao da zivim u gerijatrijavilu!!! uzas!
:lol: I na mom ulazu ista stvar! Od dvadeset stanova, u osam žive same babe-udovice. Bukvalno babe, od osamdeset godina; u dva stana usedelice od po pet i kusur banki, a u naredna tri stana se svakih par meseci smenjuju novi stanari. Kad su klinci išli od vrata do vrata da skupe potpise da osposobe tzv. 'zajedničke prostorije' za stoni tenis, i tako te zezalice, gde bi se skupljali svi iz kraja (moja zgrada ima 4 ulaza inače), naravno da nisu dobili famoznu saglasnost stanara.
Sreća pa mi je drugarica iz srednje par zgrada niže, a i snašla sam se tu po kraju. :mrgreen: Za druženje, mislim. :P
Znači - nemam problema sa komšijama, što se tiče buke! Ali bi mogle da prestanu da bacaju pikavce, ljuske od luka ili salame, i tako to, kroz prozor. Puna mi terasa svako jutro. Jedino se naježim kad čujem kako pl. flašama s vodom gađaju i psuju decu sa prozora (ispod nam je dečje igralište) u stilu: 'Dabogda se majci kući ne vratio!'. Jer prave buku, zaboga, kad se okupe. Ma, simpa taj moj najbliži komšiluk, nemam reči! :roll:

IvAnA:)

Domaćin
Poruka
4.433
Moje komshije su horor...Ne zna se ko je ludji.....U chitavoj zgradi nemam ni jednog jedinog normalnog komshiju.....Znam, chudno je....A mozda su oni normalni a ja jedina luda....:? Hmmm...

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.310
komsiluk ispod mene - moja najbolja drugarica/prijateljica, kako hocete, super se slazemo
komisluk iznad mene - seljacine crnogorci, dosli ovog proleca po ceo dan skacu po stanu, vuku namestaj, kotrljaju neka gvozdena govna po parketu i tako dalje (taman za streljanje)

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.477
Ova tema je bila već nekoliko puta , možda na starom forumu.
Neću ponavljati ono što sam već pisala, al samo dodajem da i ja čujem komšije kad pišaju i kad puste vodu u klonji. Od čega se pravile ove zgrade uBgdu (moja stara 40 godina), kao da je šuplja...valjda tanki zidovi... :?

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
201
Ja posto zivim u Kuci nemam problem da mi smetaju komsije !!! Ali psoto imam 3 auta a u ulici sad svaka kuca ima bar 2 kola svi se bune nema de da se parkira pa busimo jedan drugom gume :) A sad ide zima pa narod narucuje drva pa kad pocne u 8 ujutru da ih sece dodjemi da kupim pistolj sve da ih pobiem mamu im seljacku !!!

Larra

Primećen član
Poruka
748
Kod mene je recimo 40 posto ok. A oni ostali - razvalili su interfon i bravu na dvorisnim vratima jer ih mrzi da vade kljuc, pa smo sada "na izvolte", kradu ljudima postu, (ne samo kataloge i slicno, nego i racune???) neki uopste ne umeju da izuste "Dobar dan", jedni se dernjaju sa decom od 7 ujutru, jedna baba je malo "onako" pa je stalno u teorijama zavere, a cistoca je za mnoge misaona imenica.

Ipak mi je dno dna bila jedna koja je mrtva ladna ostavila psa u hodniku kad je otisla na odmor, u fazonu "neko ce se vec pobrinuti za njega"!!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.