Komplimenti i instrumenti.....

Pošto četiri oči vide više nego dve i što su dve glave pametnije nego jedna, zovem forumaša @sinnke da mi pomogne da se razjasni ova zavrlzama. A koju će glavu upotrebiti-tu odluku prepuštam njemu.(za koju on misli da je pogodnija u ovom slučaju)
Zašto misliš da ja želim da mi nešto bude razjašnjeno? I od kud ti pravo da pričaš sa mnom na takav način? Ne citiraj, ne smaraj. Poyy
 
Koliko vam znače komplimenti i druge neke suptilnije reakcije? Primjetila sam da kad mužu kažem napr :"Super ti stoji ta majica....ili danas baš dobro izgledaš....." šepuri se kao paun a libido skoči u nebesa 😁
Muškarci, volite li komplimente? Znače li vam?

Не!!! :kafa:

Шта она да мене хвали, ваљда ја њој морам да кажем све најлепше, најслађе и најсекси...

Што она да ме хвали, када знам добро, какав сам...:cool:...???
 
Poslednja izmena:
Zašto misliš da ja želim da mi nešto bude razjašnjeno? I od kud ti pravo da pričaš sa mnom na takav način? Ne citiraj, ne smaraj. Poyy
Pošto kada mene nešto pitaju ja se trudim da dam što precizniji odgovor (iako nismo na istoj talasnoj dužini,hm jelte) odgovoriću ti.
Kada mi upute pitanja,a ja sam ne mogu baš najpreciznije i najtačnije da odgovorim,ja pozovem odgovarajuće sagovornike.(prema tome kome treba odgovor)
Ako se nekome ne sviđa moj način ophođenja, jer ne mogu da uvijam kako stvari stoje,žalim slučaj.

A ako si tu došla da tražiš podršku ,pažnju i neku ljubav(koju u realnom životu nemaš za razliku od mene) da ti kažem samo:uvek će se naći neko jadan/a koji će lepiti srca na bilo koju tvoju nebuloznu poruku.

Inače,nisi zaslužila moj cenjeni odgovor,ali odgovorio sam ti zbog ostalih,da ne kažu da sam na ovo ostao bez teksta.
 
Pošto kada mene nešto pitaju ja se trudim da dam što precizniji odgovor (iako nismo na istoj talasnoj dužini,hm jelte) odgovoriću ti.
Kada mi upute pitanja,a ja sam ne mogu baš najpreciznije i najtačnije da odgovorim,ja pozovem odgovarajuće sagovornike.(prema tome kome treba odgovor)
Ako se nekome ne sviđa moj način ophođenja, jer ne mogu da uvijam kako stvari stoje,žalim slučaj.

A ako si tu došla da tražiš podršku ,pažnju i neku ljubav(koju u realnom životu nemaš za razliku od mene) da ti kažem samo:uvek će se naći neko jadan/a koji će lepiti srca na bilo koju tvoju nebuloznu poruku.

Inače,nisi zaslužila moj cenjeni odgovor,ali odgovorio sam ti zbog ostalih,da ne kažu da sam na ovo ostao bez teksta.
:roll:
 
Svi… mada kažu da sam kao plavuša izgledala starije. Nije baš jasno koliko je pohvala za novi imidž, a koliko kritika za stari.

A tvoja “lep sam bez mišića” filozofija je potpuno falš.
Pa imam ih, mogu da te nosam od Švajcarske do Srbije i natrag haha
Samo eto nisam bodi bilmez nego samo bilmez ;) ali ako bude po planu radiću i na bodiju...
Pa u starosti, 40tim, kad se sretnemo te iznenadim..
Mada i drugi su pokušavali da me ubede da sam samo bilmez ali tebi ide najbolje do sada..
Vibni me sa idejama... gdjice I...
 

Back
Top