Kome se obratiti za zastitu?

Ma to je neka kukavicka majmuncina, da cujes samo price kako se takvi smanje na velicinu makovog zrna kada ih obradjuju u policiji. Cak su prestali i da ih biju, jer su muskarcine takve kukavice da se useru i dok pricaju sa murijasem. Posle kad izdju pricaju drugarima kako su oni face i kako su izdrzali obradu, a u ogromnom broju slucaja postanu pandurske drukare. Kazi ti tom panduru koga poznajes, pa nek ti on da neki savet. Od tih net pretnji nema nista kod policije, ali ako je poznati lokalni majmun, onda ga policija zna. Mada, prvo sacekaj malo da vidis da li ce sljam da napravi jos neki korak, ovo za sada je obicno net kurcenje, koje ne mora da znaci nista.
Sacekacu da vidim sta ce biti. Ako mi posalje jos bilo sta ili cujem da se raspitivao odmah idem u policiju.
Mislim da je tako dobro da uradim... ?
 
Ma nece ti taj nista zenska glavo,sta si se istripovala.

Mislim i da te nadje ne verujem da bi bilo nesto grdje od onoga da ti ponovi ono sa neta :rtfm:
Svejedno sta svi mislili, njegov um nije narocito zdrav. Poznat je po nasilju i ne zelim da se opustam pred takvim tipom. No, ajde, razumno je pustiti coveka i sacekati da vidim hoce li nastaviti. Cim se on jednom raspitivao, mozda ce i drugi put, ko zna... :|
 
Iz mog iskustva (sad neko moze da mi veruje ili da mi ne veruje, sto bi rekao bivsi predsednik :lol:) zaista opasni ljudi nikada ne prete, ne gube zivce, ne skacu kao petlici, ne busaju se u grudi, a posebno nikada ne prete zenama.

Ako nekoga zele da upozore da je u necemu preterao, onda cine na takav nacin da shvatis poruku, ali sama poruka ne zvuci kao pretnja. Pa ako shvati, ok....ako ne shvati, shvatice na tezi nacin.

Svi ostali koji se busaju i primenjuju onaj ciganski sistem drz'te me braco da ga ne ubijem (a ostali vicu, brate, bezi ovaj je lud, ne mozemo jos dugo da ga drzimo :lol: ) su obicne sisice koje cmizdre kao devojchice pred jacima od sebe. Za ne poverovati je kako se u sekudni transformishu u cmizdrave ljigavce. Takodje se u iste cmizdravce pretvori i kad ih privedu, traze mamu, tatu, suza suzu stize (devedesetih se jedan obratio sa "druze milicioneru" :lol: i sl.

Posebno to vazi za ljude koji se tako ponasaju na internetu. Pa ovde svako moze da glumi legionara i opaku facu.
Stoga ti ja savetujem da dignes ruke od toga, tj da ga blokiras i eventualno izadjes iz te grupe
Ne mislim da ti preti neka prava opasnost. To je sitni kokoshar, drugim recima jajara koja glumi opasnog lika.
 
Iz mog iskustva (sad neko moze da mi veruje ili da mi ne veruje, sto bi rekao bivsi predsednik :lol:) zaista opasni ljudi nikada ne prete, ne gube zivce, ne skacu kao petlici, ne busaju se u grudi, a posebno nikada ne prete zenama.

Ako nekoga zele da upozore da je u necemu preterao, onda cine na takav nacin da shvatis poruku, ali sama poruka ne zvuci kao pretnja. Pa ako shvati, ok....ako ne shvati, shvatice na tezi nacin.

Svi ostali koji se busaju i primenjuju onaj ciganski sistem drz'te me braco da ga ne ubijem (a ostali vicu, brate, bezi ovaj je lud, ne mozemo jos dugo da ga drzimo :lol: ) su obicne sisice koje cmizdre kao devojchice pred jacima od sebe. Za ne poverovati je kako se u sekudni transformishu u cmizdrave ljigavce. Takodje se u iste cmizdravce pretvori i kad ih privedu, traze mamu, tatu, suza suzu stize (devedesetih se jedan obratio sa "druze milicioneru" :lol: i sl.

Posebno to vazi za ljude koji se tako ponasaju na internetu. Pa ovde svako moze da glumi legionara i opaku facu.
Stoga ti ja savetujem da dignes ruke od toga, tj da ga blokiras i eventualno izadjes iz te grupe
Ne mislim da ti preti neka prava opasnost. To je sitni kokoshar, drugim recima jajara koja glumi opasnog lika.
Hvala, nadam se da si u pravu! Najvise me je brinulo sto, u principu ne treba mnogo da se nesto o nekome sazna... Ja sam o njemu gotovo sve (pocevsi od njegovog detinjstva) sve saznala u roku od nekoliko sati. Prema tome, da sam bila sa njegove strane i da je on uradio isto, verovatno je da bi do sad ne sto preduzeo, medjutim, nadam se da ce se zavrsiti sve na tome sto je do sad bilo.
 
Naime, u jednoj grupi na facebook-u postala sam clan tj fan. U grupi je konverzacija bila zasnovana na ideji da osnivac grupe napise "istinu" u vezi sa nekim dogadjajem, a na wall-u grupe su svi (skoro svi, s tim da je admin grupe brisao postove koji mu se ne dopadaju) mogli otvoreno da komentarisu o toj tzv istini. Na moje pitanje koje je glasilo ovako: "Admine, kako znas ovu istinu, da li si bio na mestu dogadjaja?" Par ljudi je odgovorilo nepotrebno u stilu "jaao, jos jedna pametnica" i slicno, jer slepo veruju u prikaz istine o toj temi. Izvesni muskarac je odgovorio na moje pitanje u stilu da smo (svi koji ne veruju u pricu) maloumni debili i slicno, na sta sam odreagovala ovako: ****** nemoj da vredjas, tebe niko nije spomenuo, niti vredjao.... (****** je ime njegovo).
Zatim je usledela preteca poruka na moj inbox sadrzine: "Vidi ovako, pripazi sta pricas da ti ne bi taj laprdavi jezik odsekao, samo jos jednom napisi moje ime i prezime!!!"
zatim sam na wall te iste grupe napisala da ****** mi preti na private message i ako nastavi, pozvacu policiju. Na sta je on i javno odreagovao nazivajuci me uvredljivim i pogrdnim imenima, nastavljajuci da preti.

Poenta je u tome, poznajem ljude koji poznaju tog muskarca, znam da je neki mali mafijas, bavi se nekim borilackim vestinama, nema sjajnu proslost, a kako je krenuo ni buducnost. Zivimo u istom gradu i nije svejedno kada ti neko preti, s toga zelim pretnju da prijavim.

Moje osnovno pitanje jeste kome da se obratim i da li da odem licno u policijsku stanicu? Sve konverzacije sam snimila preko Print Screen -a tako da sve to imam na svom racunaru.

Ne znam gde drugo da postavim ovo pitanje! Hvala u napred na pomoci.

Fejsbuk je sotonina kuca. Usla si u vrzino kolo.
 
Hvala, nadam se da si u pravu! Najvise me je brinulo sto, u principu ne treba mnogo da se nesto o nekome sazna... Ja sam o njemu gotovo sve (pocevsi od njegovog detinjstva) sve saznala u roku od nekoliko sati. Prema tome, da sam bila sa njegove strane i da je on uradio isto, verovatno je da bi do sad ne sto preduzeo, medjutim, nadam se da ce se zavrsiti sve na tome sto je do sad bilo.

I ja se nadam.
Dovoljno ce biti da nestanes.
Shvatam da se ne osecas prijatno, ali mislim da se nista nece desiti.
 
Iz mog iskustva (sad neko moze da mi veruje ili da mi ne veruje, sto bi rekao bivsi predsednik :lol:) zaista opasni ljudi nikada ne prete, ne gube zivce, ne skacu kao petlici, ne busaju se u grudi, a posebno nikada ne prete zenama.

Ako nekoga zele da upozore da je u necemu preterao, onda cine na takav nacin da shvatis poruku, ali sama poruka ne zvuci kao pretnja. Pa ako shvati, ok....ako ne shvati, shvatice na tezi nacin.

Svi ostali koji se busaju i primenjuju onaj ciganski sistem drz'te me braco da ga ne ubijem (a ostali vicu, brate, bezi ovaj je lud, ne mozemo jos dugo da ga drzimo :lol: ) su obicne sisice koje cmizdre kao devojchice pred jacima od sebe. Za ne poverovati je kako se u sekudni transformishu u cmizdrave ljigavce. Takodje se u iste cmizdravce pretvori i kad ih privedu, traze mamu, tatu, suza suzu stize (devedesetih se jedan obratio sa "druze milicioneru" :lol: i sl.

Posebno to vazi za ljude koji se tako ponasaju na internetu. Pa ovde svako moze da glumi legionara i opaku facu.
Stoga ti ja savetujem da dignes ruke od toga, tj da ga blokiras i eventualno izadjes iz te grupe
Ne mislim da ti preti neka prava opasnost. To je sitni kokoshar, drugim recima jajara koja glumi opasnog lika.

....:rotf:.....
 
Hvala, nadam se da si u pravu! Najvise me je brinulo sto, u principu ne treba mnogo da se nesto o nekome sazna... Ja sam o njemu gotovo sve (pocevsi od njegovog detinjstva) sve saznala u roku od nekoliko sati. Prema tome, da sam bila sa njegove strane i da je on uradio isto, verovatno je da bi do sad ne sto preduzeo, medjutim, nadam se da ce se zavrsiti sve na tome sto je do sad bilo.

A da se tebi ne svidja sto te on cima pomalo?:think:
 
Meni nije jasno,zasto si se uopste i zamjerila nekome za koga si eto,kao,znala da je problematican? Ocigledno si trazila :evil: mislim,svakakvih ima,a ti si unaprijed znala da je taj koji ti sada prijeti poremeceni bolesnik...pa zasto ga lijepo nisi iskulirala? Uostalom i nemas pravo pisati nicije ime i prezime.... Moj je savjet,da nista ne prijavljujes u policiju,ako ne bude vise prijetnji...jer ako je on takav kako ga opisujes,njega nece nista sprijeciti da prijetnje sprovede u djelo,ako ga prijavis...iskuliraj,situacija ce se smiriti sama od sebe....
 
Meni nije jasno,zasto si se uopste i zamjerila nekome za koga si eto,kao,znala da je problematican? Ocigledno si trazila :evil: mislim,svakakvih ima,a ti si unaprijed znala da je taj koji ti sada prijeti poremeceni bolesnik...pa zasto ga lijepo nisi iskulirala? Uostalom i nemas pravo pisati nicije ime i prezime.... Moj je savjet,da nista ne prijavljujes u policiju,ako ne bude vise prijetnji...jer ako je on takav kako ga opisujes,njega nece nista sprijeciti da prijetnje sprovede u djelo,ako ga prijavis...iskuliraj,situacija ce se smiriti sama od sebe....
Trebalo je da citas temu od pocetka do kraja... Posto nisi procitala, recicu ti. Niti sam znala ko je on, niti sam se kacila sa njim. Ovde sam cak kopirala i ono sto je bilo "izmedju nas" tj sta je on rekao, sta sam ja rekla. Njegovo ime i prezime nisam ni pisala do momenta kada je poceo da vredja neistomisljenike sa stavom da smo svi mi maloumni mentoli. Gde sam mu rekla: *****(ime - bez prezimena) nemoj da vredjas, tebe nije niko spominjao ni vredjao....

E sad, posle njegove pretnje sam pronasla informacije o njemu, da znam ko je i zasto bi mi pretio. E posto nisi odmah sve procitala, sad kad znas da nisam ni provocirala, ni poznavala tu osobu, sta mislis? :|
 
Pitala si,ljudi ti rekli,tebi nista od toga ne odgovara.:dontunderstand:...Kog iskustva?

Ko je rekao da mi ne odgovara nista od toga?! :eek: Malopre sam odgovorila da cu poslusati savete ljudi koji su rekli da sad ostavim ovako a ako opet bude pretio prijavim! :confused:

Pa ne moze ti samo tako sinuti to da nekome MOZE da prija da ga neko dovodi u situaciju da se boji. Mozda tebi prija takva situacija, samo pitam... :dontunderstand:
 
Iz mog iskustva (sad neko moze da mi veruje ili da mi ne veruje, sto bi rekao bivsi predsednik :lol:) zaista opasni ljudi nikada ne prete, ne gube zivce, ne skacu kao petlici, ne busaju se u grudi, a posebno nikada ne prete zenama.

Ako nekoga zele da upozore da je u necemu preterao, onda cine na takav nacin da shvatis poruku, ali sama poruka ne zvuci kao pretnja. Pa ako shvati, ok....ako ne shvati, shvatice na tezi nacin.

Svi ostali koji se busaju i primenjuju onaj ciganski sistem drz'te me braco da ga ne ubijem (a ostali vicu, brate, bezi ovaj je lud, ne mozemo jos dugo da ga drzimo :lol: ) su obicne sisice koje cmizdre kao devojchice pred jacima od sebe. Za ne poverovati je kako se u sekudni transformishu u cmizdrave ljigavce. Takodje se u iste cmizdravce pretvori i kad ih privedu, traze mamu, tatu, suza suzu stize (devedesetih se jedan obratio sa "druze milicioneru" :lol: i sl.

Posebno to vazi za ljude koji se tako ponasaju na internetu. Pa ovde svako moze da glumi legionara i opaku facu.
Stoga ti ja savetujem da dignes ruke od toga, tj da ga blokiras i eventualno izadjes iz te grupe
Ne mislim da ti preti neka prava opasnost. To je sitni kokoshar, drugim recima jajara koja glumi opasnog lika.

Uglavnom je tako.

No,devojka je rekla da zna ko je momak a odatle i potice strah.

To sto si naveo je u dosta slucajeva ali ne mora da znaci.

A sa druge strane i dosta svakojakih likova ispune pretnje forsirajuci sami sebe na to.

A poredjenje policije i ove devojke je sasvim debilno,jer ona koliko znam nije drzava,niti joj u kuci stanuje 50-ak policajaca :D
 

Back
Top