kome je dosadno a pricao bi ...o bilo cemu

jastuk:
ma antune ja ne govorim o konstantnom konzumiranju duvana...kazem da je manje zlo popusiti par cigareta uz pice, nego uduvati se...nemoj mi reci da nije,molim te....ipak je duvan slabiji...


naravno da je bolje s vremena na vreme zapaliti joint neg cigaretu...ali dobro tvoje mishljenje i ja nemam nishta protiv...duvan je slabiji?...u chemu?...al ne bih da nastavljam prichu o tome jer sam je vodio nebrojeno puta...tako da nek ostane na ovome...
 
Slučajno pogledam predloge za UN , vidim aqua bordere kod Nebojojšine kule, kako na jezercetu koje je napravila kiša, na onom putiću ispod, izvode vratlomije na daskama.
Ne mogu da verujem da mi niko nije rekao da su tamo, i da je to prošlo, tek tako pored mene, da nisam znao.
Užasno mi je što to nisam video na licu mesta i zabeležio da DV cam-u
Fenomentano je biti toliko dosetljiv i smisliti nešto na račun poplava, krajnje lucidni i super su momci.
Savršeno pozitivan duh mojih draaagih suigrađama...
 
pa sad opet ti na drogu...postoji linija koja razdvaja droge znash...npr heroinska i thc zavisnost ne mogu da se porede...kao ni efekti recimo spida i lsd-a...verovatno bi lsd imo tako neke efekte sharenolikosti...radost zhivljenja to nikako niko se ne raduje zhivotu dok je drogiran...zahvaljujutji postovima o marihuani koje sam slao...ljudi mi na pp kazhu u fazonu e znash ja sam strejt ja se ne gudriram...i ok oni slepci shto ne znaju kako da me uvrede pa kao ja hrvat il ja narkoman...ja nikad u zhivotu nisam probao nishta od droga sem marihuane i recimo njenih derivata...netju retji niti tju jer nikad se ne zna mozhda neka dprobam...nisam nikad nikakvu tabletu koja ima direktno dejstvo na cns progutao...jesam lazhem na sahrani jednom demetrin...u mom komshiluq od recimo nas 15tak od 78mog do 83tjeg godishta..60% ljudi su narkomani kad kazhem narkomani mislim na heroin...imo sam preterano mnogo prilike za sve sem kokaina...al nikad nishta nisam uzeo...pre par meseci mi je drugar iz osnovne umro od heroina...sa njim sam npr prvi put zapaio joint...ljudi ne prave razliq...masa ljudi misli da ako se zavarish pochinjesh da tripujesh i sve ti lepo i ne znam halucinirash...to su gluposti to se dogodi jednom u 100...e sad ti isti ljudi pitaju zashto onda pushiti?...pa zashto piti alkohol?...jednostavno oraspolozhish se ponekad i ismejesh nekim sitnicama...to je to...ja npr volim da pushim sam vetjina ljudi samo u drushtvu...sam rulz...opustish se pustish misli da odlete...dash sebi odushka...tako nekako...malko ti izmeni pogled na svet a to ako umesh da koristish mozhe biti korisno...naravno da ne treba preterivati i sedeti po ceo dan naduvan ko konj jer vremenom predje u nekakvu apatiju il neshto...al definitivno mislim da povremena konzumacija marihuane ima korisno dejstvo na ljude...dakle ne lekovito vetj korisno...to je cela ta pricha o marihuani i drogama...kao shto neki ljudi umeju da uzhivaju u vinu a neki se samo odvale pa posle povratjaju...isto ti je i s travom...
 
netje ti bude muka...mada smrdi mnoooogoooo...ja je nisam jedno vreme pushio jer mi je smrdela...sad sam sviko i mirishe mi...i pomalo je chipavo ako si nepushach grebe te i tera na kashljanje...pa ako se bash zakashljesh mozhesh da bacish peglu...mada to retko ko dozhivi...moj stav je da ne treba svako da je proba...i inache ne treba sve probati neke stvari je daaaleko bolje ne probati...i nemoj da ocheqjesh ne znam kakve poremetjaje u poimanju stvarnosti...u principu 80% njih kad prvi put probaju su u fazonu "shta je ovo meni nije nishta"...mada meni je mozhda 4ti put bilo mnooogo loshe...povratjao sam i nisam mogo da idem...ko da sam popio 2l rakije...al to nam je neko uvalio neko prskano djubre a mi bili klinci pa vukli kolko smo mogli pa otishli na neq zhurq de se pushtala baaash hrkljush muzika i sve to zajedno=meni nije bilo dobro...al to je neshto najgore shto sam ja dozhiveo s marihuanom...polako ima vremena ditji tje se qltura konzumacije i u srbiji...ja sam pionir (: ...
 
Гарантујем да је 90% људи у средњој пробало траву у средњој, вероватно трећина и конзумирала стално. Било је и сигурно 5% оних који су били на жешћим дрогама. Ма могао си да набавиш шта год си хтео...

...а онда сам завршио средњу...од тада готово да немам контакта са дрогом. Чудно је то...као 2 света...

P.S. Ма свеопште сра*ње...упознам једног дечка летос из Бора. Каже град наркомана. 70% младих на хероину...:shock:
P.P.S. Најгоре ми је кад видим ове девојчице кад се пребијају од алкохола. Кад смо ми својевремено славили рођендане, правили журке, не памтим да су девојке локале тако...ево нека мала бацила пеглу са трећег спрата пре неки дан...:)
 

Back
Top