kome je dosadno a pricao bi ...o bilo cemu

cigarete su zlo...trava je u poredjenju s cigarama bela rada...mada i trava je shtetna...posle par godina memorija ti je u qrcu ne setjash se shta je juche bilo...pomalo ti otupe reflexi postajesh usporen itd...medjutim to je pricha o konzumaciji...isto kao shto ti jedna rakija dnevno ne mozhe nashkoditi al 15 tje te unishtiti...tako i s travom...ako preterash sve je loshe...nego mi smo ipak srbija...za nekakvu thc edukaciju treba da prodje dooosta godina...da ljudi shvate da nije tachno sve ono shto su po medijima prdeli 50to godishnji psiholozi sociolozi o marihuani...ljudi ovde misle da je trava ko lsd...tripujesh halucinirash smejesh se ko lud nemash kontrolu itd...to su gluposti...trava je dobar nachin da pobegnesh od dosadne svakodnevnice...samo treba paziti da trava ne postane svakodnevnica...

da duvan je zlo...bukvalno...
 
Претворила се тема у причу о лаким дрогама...

Јбг...мене то никад није привлачило...увек сам био у спортском фазону. Али имао сам другара (са којим се и сада дружим) који се убијао од тога...

...јој...кад он почне да сер...па то је уживање...:)...кад се сетим његовог полусатног излагања о некој обичној чаши...у животу се нисам тако смејао. Ипак...добро је што је престао...после пар година би отупео скроз...

P.S. Да сам знао да је овај сируп против кашља овако добар...узимао бих га сваки дан...'место 'леба онако...:lol: :wink:
 
jbg. LJubo , cak je i Jerotic rekao da su lake droge koristili neki(ne secam se preciznije,zao mi je) svestenici ,zbog katarzicnog dejstva....mozda nije lose malo razbiti neke lose navike , cak i tako jednim organskim udarom-stupiti u kontakt s podsvescu-bla bla...nikad ja ne probah marihuanu i ne privlaci me ,inace...jako je to za mene..
 

Back
Top