Komad mladog ženskog mesa

Mekflaj pa ti si u 40im?
Ma ne zaebavaj pa za tebe je idealna neka 20 do 23. Ma ti si mlad i taman za ovo. Pa nisi valjda lud sa vrsnjakinjama. Ok ne kazem uvek ima izuzetaka.
Tja odnos sa vrsnjakinjama je obicno ona ide iza tebe i spusta te. Koriguje ti ponasanje bla bla. Bezi od toga.
 
A sad me podseti, kad smo isli u gimnaziju, drugarica iz odeljenja odlepila za nekim 40plus, svi smo bili u fazonu fuj čiča da l si normalna.. Eto gratis i odgovor za stav okoline iz perspektive 20godisnjaka.
nadam se da vas nije poslušala, a verujem da ti sada sa ovom pameću znaš da ste joj samo bile zavidne što je bila na korak da odvoji zrelog muškarca koji je u svom prajmu, dok su vašim "frajerima" tek nicali pubertetski brčići...
 
Боље скини 2cm са прве димензије, а додај два на другу. Рецимо 18x4.
poznato je da mladoj nerazrađenoj pici pogoduje mekši falus, i obratno. to ne tvrdim ja već će ti reći svaki seksolog.
stoga su idealne kombinacije kuguarka od 40 sa mladićem od 20, i ovo o čemu je tema...

iako kuguarstvo u žena nije uopšte retka pojava, velika je tabu tema i o tome će retko koja forumašica napisati koju, pa čak i priznati sebi
 
To je mladji punoletnik. I po zakonu koji vidim proucava moze se tretirati kao maloletnik pod odredjenim uslovima. A to nema ni veze. Prosto je indikativno da mentalno nekome od 40plus odgovara neko od 20plus.
A pitao je sta mislimo, pa eto mislimo.
 
Kad se nadju ocima, dzabe i maske...tj kad ona nanjusi da je ocima skidas a i njoj se skida, sad sa maskama, ta kombinacija uopste nema stavku godina...
Znas koliko treba.....5 min plus 20 fino otapanje i posle sudbina...

Ko ume da muva ocima, njemu covid ne smeta uopste...uz malo reci cuva deda Mraza za neke druge zelje..
 
To je mladji punoletnik. I po zakonu koji vidim proucava moze se tretirati kao maloletnik pod odredjenim uslovima. A to nema ni veze. Prosto je indikativno da mentalno nekome od 40plus odgovara neko od 20plus.
A pitao je sta mislimo, pa eto mislimo.

Mislim da se ovde ne radi o mentalnoj konekciji . A sexualna zainteresovanost muškarca u srednjim godinama za devojke nekog studentskog uzrasta teško da je pojava novijeg datuma i tu ništa ne vidim kao problem dokle god drugoj strani to ne smeta i obostrano je dobrovoljna.
A jeste mi malo van poimanja šta će devojka od 20 sa nekim od 40 a da nije konkretna ekonomsko-sociološka korist, to recimo nikada nisam razumeo. Ali ja nisam mlada devojka niti sam ikada bio :lol:.... a toga ima koliko hoćeš....dakle ima nešto.

Da imam ćerku i da mi tako nešto priredi bilo bi ozbiljnih sukoba a matorom jarcu bih se krvi napio...ali pošto sam sada ja već taj "matori jarac" od 40 a nemam ćerku,pa iako mi nije baš u primarnom fokusu ženska populacija u tom uzrastu, bio bih težak lažov kad bih rekao da bi me zaustavila ta razlika u godinama kada bi se kockice sklopile.

@tema

Inače ja volim ove od 30-40 te same dolaze kada im se dolazi i same se otpakuju, ne zavisim od deda mraza i nema komplikacija oko celofana :p...a to sam mislio i pre deset godina pa mislim već da je permanentni životni stav. Ali ajde videćemo za deset godina kada one pređu u rang piletine a ja u još matorijeg jarca :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
poznato je da mladoj nerazrađenoj pici pogoduje mekši falus, i obratno. to ne tvrdim ja već će ti reći svaki seksolog.
stoga su idealne kombinacije kuguarka od 40 sa mladićem od 20, i ovo o čemu je tema...

iako kuguarstvo u žena nije uopšte retka pojava, velika je tabu tema i o tome će retko koja forumašica napisati koju, pa čak i priznati sebi

Ako ti ja falus mekan sa 40 zajebi sexologa i idi kod urologa jer tu nešto ne štima. Nisi deda jbt.
 
...ispod jelke u kutiji sa mašnicom. Da li je ovo klasična novogodišnja želja svakog forumaša?

Kakav je vaš stav, da i to razjasnimo konačno i ne prenosimo dilemu u 2021:
Ako dvadesetogodišnjakinju šeta lik kojem je 20x2, da li takav zaslužuje osudu okoline, gledanje ispod oka, stigmu ili je takvo ponašanje skroz ok i pohvalno?
,,,znači pitanje od milion dolara je kako obariti to parče mesa,,,
 
Opste je poznato da svi forumasi boluju od pretvrdog falusa, nikako od mekanog...

Zato ga i tuku svaki dan, da omeksa...sakom rukom , kapom, cekicem...

Forumaš nije podvrsta ljudi, a čovek od 40 godina ako je sve u redu ne bi trebao da ima erektilnu disfunkciju, tj to nikako nije normalno stanje. A mekan falus je vid erektilne disfunkcije. Ako nema redovne sexualne odnose onda razlog manje da kada napokon dođe do njih a naročito kako kaže u nerazrađenoj mladoj vagini da uđe na pola koplja, tj trebalo bi da je napaljjeniji i sa čvršćom erekcijom ne obrnuto. Ako mu se to dešava neka vadi krvnu sliku bolje nego da teoretiše o "forumašima". Nije normalno.
Nema ovde filozofije patak, čista medicina.
 

Back
Top