Quantcast

Komad mladog ženskog mesa

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
26.273
Тешко.

То је до васпитања, а не до развоја и накнадног самоваспитања.

Наравно да је жена са 35+ емотивно стабилна и физички најпривлачнија.
i gresaka moj mistik...gresaka, jer niko nije rodjen pametan pa imao i najbolje kucno vaspitanje
dodje ti neki predator kao meflaj, ti emotivno posrnes i on sa tobom cini sta god mu padne na pamet :sad2:

Mystic+

Legenda
Poruka
63.179
i gresaka moj mistik...gresaka, jer niko nije rodjen pametan pa imao i najbolje kucno vaspitanje
dodje ti neki predator kao meflaj, ti emotivno posrnes i on sa tobom cini sta god mu padne na pamet :sad2:

Мислим да је ситуација далеко неповољнија за мушкарце, нарочито ове што шетају клинке.

Такав су одабрали живот

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
259.486
neka dame nina i susan ne zamere ukoliko sam im izazvao negativne asocijacije.
u neku ruku to je i u redu, jer muškarac je predator a žena plen.
sebe vidim kao pritajenog leoparda a devojke kao radoznale dugovrate impale....
tebi bi deda mraz ucinio sevap ako ti ispod jelke ostavi zensku sa crvenom masnom
ali kako je i deda mraz alav na takve tesko, :lol:

mekflaj

Iskusan
Poruka
6.983
tebi bi deda mraz ucinio sevap ako ti ispod jelke ostavi zensku sa crvenom masnom
ali kako je i deda mraz alav na takve tesko, :lol:
da, deda mraz je takve komade odvojio za sebe.
konačno da se ja i vi nina složimo u nečemu.
u maniru profi istraživačkog novinara cinsa, birna ili krika, razotkriću vam njegov modus operandi i zloupotrebu službenog položaja:
pojavi se iz dimnjaka, curice potrče i zatraže poklone, on odmahne rukom i kaže da su tokom 2020. bile jako jako nevaljale ali mogu da se iskupe, naravno...

Tallulah

Aktivan član
Poruka
1.161
Po mom misljenju to je bas velika razlika u godinama iz vise razloga. A da nekog osudjujem ili ne, bas nesto evo nemam sta drugo da radim. Kad svedemo na to da li bih volela moje dete da bude u takvoj vezi, iskreno ne bih. Verovatno ima izuzetaka a i inace nema garancije ni za sta, ali opet. 20 g je 20g, posebno kad je taj mladji jos dete.

A sad me podseti, kad smo isli u gimnaziju, drugarica iz odeljenja odlepila za nekim 40plus, svi smo bili u fazonu fuj čiča da l si normalna.. Eto gratis i odgovor za stav okoline iz perspektive 20godisnjaka.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.