Quantcast

Komad mladog ženskog mesa

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
26.437
Mekflaj pa ti si u 40im?
Ma ne zaebavaj pa za tebe je idealna neka 20 do 23. Ma ti si mlad i taman za ovo. Pa nisi valjda lud sa vrsnjakinjama. Ok ne kazem uvek ima izuzetaka.
Tja odnos sa vrsnjakinjama je obicno ona ide iza tebe i spusta te. Koriguje ti ponasanje bla bla. Bezi od toga.

mekflaj

Iskusan
Poruka
6.933
A sad me podseti, kad smo isli u gimnaziju, drugarica iz odeljenja odlepila za nekim 40plus, svi smo bili u fazonu fuj čiča da l si normalna.. Eto gratis i odgovor za stav okoline iz perspektive 20godisnjaka.
nadam se da vas nije poslušala, a verujem da ti sada sa ovom pameću znaš da ste joj samo bile zavidne što je bila na korak da odvoji zrelog muškarca koji je u svom prajmu, dok su vašim "frajerima" tek nicali pubertetski brčići...

mekflaj

Iskusan
Poruka
6.933
Боље скини 2cm са прве димензије, а додај два на другу. Рецимо 18x4.
poznato je da mladoj nerazrađenoj pici pogoduje mekši falus, i obratno. to ne tvrdim ja već će ti reći svaki seksolog.
stoga su idealne kombinacije kuguarka od 40 sa mladićem od 20, i ovo o čemu je tema...

iako kuguarstvo u žena nije uopšte retka pojava, velika je tabu tema i o tome će retko koja forumašica napisati koju, pa čak i priznati sebi

mekflaj

Iskusan
Poruka
6.933
pozivam ovom prilikom forumašice da "školuju" mladiće i izvuku slast i uzbuđenje iz toga... ujedno će mladići tako zapostaviti curice, kada mi od 40+ uskačemo u igru...
neverovatno kako se priroda postarala da sve bude u balansu

Tallulah

Aktivan član
Poruka
1.161
To je mladji punoletnik. I po zakonu koji vidim proucava moze se tretirati kao maloletnik pod odredjenim uslovima. A to nema ni veze. Prosto je indikativno da mentalno nekome od 40plus odgovara neko od 20plus.
A pitao je sta mislimo, pa eto mislimo.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
37.516
Kad se nadju ocima, dzabe i maske...tj kad ona nanjusi da je ocima skidas a i njoj se skida, sad sa maskama, ta kombinacija uopste nema stavku godina...
Znas koliko treba.....5 min plus 20 fino otapanje i posle sudbina...

Ko ume da muva ocima, njemu covid ne smeta uopste...uz malo reci cuva deda Mraza za neke druge zelje..

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.510
To je mladji punoletnik. I po zakonu koji vidim proucava moze se tretirati kao maloletnik pod odredjenim uslovima. A to nema ni veze. Prosto je indikativno da mentalno nekome od 40plus odgovara neko od 20plus.
A pitao je sta mislimo, pa eto mislimo.

Mislim da se ovde ne radi o mentalnoj konekciji . A sexualna zainteresovanost muškarca u srednjim godinama za devojke nekog studentskog uzrasta teško da je pojava novijeg datuma i tu ništa ne vidim kao problem dokle god drugoj strani to ne smeta i obostrano je dobrovoljna.
A jeste mi malo van poimanja šta će devojka od 20 sa nekim od 40 a da nije konkretna ekonomsko-sociološka korist, to recimo nikada nisam razumeo. Ali ja nisam mlada devojka niti sam ikada bio :lol:.... a toga ima koliko hoćeš....dakle ima nešto.

Da imam ćerku i da mi tako nešto priredi bilo bi ozbiljnih sukoba a matorom jarcu bih se krvi napio...ali pošto sam sada ja već taj "matori jarac" od 40 a nemam ćerku,pa iako mi nije baš u primarnom fokusu ženska populacija u tom uzrastu, bio bih težak lažov kad bih rekao da bi me zaustavila ta razlika u godinama kada bi se kockice sklopile.

@tema

Inače ja volim ove od 30-40 te same dolaze kada im se dolazi i same se otpakuju, ne zavisim od deda mraza i nema komplikacija oko celofana :p...a to sam mislio i pre deset godina pa mislim već da je permanentni životni stav. Ali ajde videćemo za deset godina kada one pređu u rang piletine a ja u još matorijeg jarca :mrgreen:

Poslednja izmena:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.510
poznato je da mladoj nerazrađenoj pici pogoduje mekši falus, i obratno. to ne tvrdim ja već će ti reći svaki seksolog.
stoga su idealne kombinacije kuguarka od 40 sa mladićem od 20, i ovo o čemu je tema...

iako kuguarstvo u žena nije uopšte retka pojava, velika je tabu tema i o tome će retko koja forumašica napisati koju, pa čak i priznati sebi

Ako ti ja falus mekan sa 40 zajebi sexologa i idi kod urologa jer tu nešto ne štima. Nisi deda jbt.

Manga Hilux

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.531
...ispod jelke u kutiji sa mašnicom. Da li je ovo klasična novogodišnja želja svakog forumaša?

Kakav je vaš stav, da i to razjasnimo konačno i ne prenosimo dilemu u 2021:
Ako dvadesetogodišnjakinju šeta lik kojem je 20x2, da li takav zaslužuje osudu okoline, gledanje ispod oka, stigmu ili je takvo ponašanje skroz ok i pohvalno?
,,,znači pitanje od milion dolara je kako obariti to parče mesa,,,

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.510
Opste je poznato da svi forumasi boluju od pretvrdog falusa, nikako od mekanog...

Zato ga i tuku svaki dan, da omeksa...sakom rukom , kapom, cekicem...

Forumaš nije podvrsta ljudi, a čovek od 40 godina ako je sve u redu ne bi trebao da ima erektilnu disfunkciju, tj to nikako nije normalno stanje. A mekan falus je vid erektilne disfunkcije. Ako nema redovne sexualne odnose onda razlog manje da kada napokon dođe do njih a naročito kako kaže u nerazrađenoj mladoj vagini da uđe na pola koplja, tj trebalo bi da je napaljjeniji i sa čvršćom erekcijom ne obrnuto. Ako mu se to dešava neka vadi krvnu sliku bolje nego da teoretiše o "forumašima". Nije normalno.
Nema ovde filozofije patak, čista medicina.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.