Koliko želite izručenje Ratka Mladića?

Koliko želite izručenje Ratka Mladića?

  • NE, ni za kakvu cijenu

  • NE

  • DA, po svaku cijenu

  • DA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa ja jesam da on kaze sta ima..al nisam sigurna da je to bash potrebno da se uradi u Hagu..mada mi je padalo na pamet..ako je vojnik i ako je bio spreman zbog srpskog naroda i da pogine u Bosni..onda tom logikom treba isto tako i da zalegne za srpski narod sad..da ne budemo svi njegovi taoci..pitanje je samo da li je posle njega kraj..ili ce opet osvanuti neshto novo..neka nova imena neki novi uslovi..jednostavno nije verovati Evropi da ce posle njegovog izrucenja nama svanuti
 
pa ja jesam da on kaze sta ima..al nisam sigurna da je to bash potrebno da se uradi u Hagu..mada mi je padalo na pamet..ako je vojnik i ako je bio spreman zbog srpskog naroda i da pogine u Bosni..onda tom logikom treba isto tako i da zalegne za srpski narod sad..da ne budemo svi njegovi taoci..pitanje je samo da li je posle njega kraj..ili ce opet osvanuti neshto novo..neka nova imena neki novi uslovi..jednostavno nije verovati Evropi da ce posle njegovog izrucenja nama svanuti

Његова спремност да погине на ратишту није исто као спремност
да "погине" у Хагу.
У Хагу нема борбе. Џелат је и судија и тужилац,
па, зашто би журио у ту "смрт"?
 
Што би се ми бахтали са хашким оптуженицима!? Као што знате он није српски, нити хрватски нити босански оптуженик, њега је осудио Хаг и тамо треба да иде... Просто не подносим кукавице... АКо си невин, као што кажеш да јеси- ИДИ човече, ако те осуде НЕВИНОГ, бићеш СВЕТАЦ у нашим очима, ако те УБИЈУ бићеш ВЕЛИКОМУЧЕНИК, ако те ослободе бићеш СЛОБОДАН ЧОВЕК... Овако си само кукавица!
 
Што би се ми бахтали са хашким оптуженицима!? Као што знате он није српски, нити хрватски нити босански оптуженик, њега је осудио Хаг и тамо треба да иде... Просто не подносим кукавице... АКо си невин, као што кажеш да јеси- ИДИ човече, ако те осуде НЕВИНОГ, бићеш СВЕТАЦ у нашим очима, ако те УБИЈУ бићеш ВЕЛИКОМУЧЕНИК, ако те ослободе бићеш СЛОБОДАН ЧОВЕК... Овако си само кукавица!

Њега није осудио нико, па ни Хаг!

Још не бараташ добро појмовима "оптужен",.."осуђен",...а ни "кукавица" ти
није баш најјасније,.. шта је!
 
Што би се ми бахтали са хашким оптуженицима!? Као што знате он није српски, нити хрватски нити босански оптуженик, њега је осудио Хаг и тамо треба да иде... Просто не подносим кукавице... АКо си невин, као што кажеш да јеси- ИДИ човече, ако те осуде НЕВИНОГ, бићеш СВЕТАЦ у нашим очима, ако те УБИЈУ бићеш ВЕЛИКОМУЧЕНИК, ако те ослободе бићеш СЛОБОДАН ЧОВЕК... Овако си само кукавица!


ne lupetaj,
ima sve vise i vise velikih reci u malim ustima.

Pitam se da li je to zato sto nam je pismenost i obrazovanje u uzlaznoj liniji pod okupacionim lazoviuma a la dinkicima i tadic ili je ispiranje glava uzelo toliko maha da moze zaista da nam prodaju bisere u samponima kao sto to radi nivea.
 
Што би се ми бахтали са хашким оптуженицима!? Као што знате он није српски, нити хрватски нити босански оптуженик, њега је осудио Хаг и тамо треба да иде... Просто не подносим кукавице... АКо си невин, као што кажеш да јеси- ИДИ човече, ако те осуде НЕВИНОГ, бићеш СВЕТАЦ у нашим очима, ако те УБИЈУ бићеш ВЕЛИКОМУЧЕНИК, ако те ослободе бићеш СЛОБОДАН ЧОВЕК... Овако си само кукавица!


Ma šta ti znaš ko je Ratko Mladić možeš da kažeš puno stvari za njega ali da je kukavica
to ne, ja znam da je Srbija puno toga izgubila zbog nas prekodrinskih Srba ali da nije bilo ljudi kao što je on mi bi svi bili u Srbiji a zamisli onda situaciju sa plus milion i po izbjeglica :dash:
 

Back
Top