Quantcast

Koliko vam auto troši?

mario80

Buduća legenda
Poruka
31.126
Malopre stojim na semaforu u s vladara krenuo do ideje nešto da kupim, prolaze dizeli a ono smrdiiiii do neba! I posle jao jao ne mogu da prođem tehnički. Sreća pa su se raspali u zadnjih par godina i svi na otpadu završili. Još par god i ovo preostalih smradova da nestane pa da uživamo. Za par godina će dizel biti retkost kao pre 40 god što je bio.

mario80

Buduća legenda
Poruka
31.126
Ja se evo dva meseca vozim nikako da potrošim rezervoar iz bosne koji sam napunio na samoj granici. Sinoć gledam 550 km i ostala zadnja četvrtina još! 250 otvoren put ostalo sve bgd. Mislim da ću ovaj put oboriti rekord u nepotrošnji :cool:

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.381
Lazi samo lazi.
Moj Punto trosi otprilike toliko tako da mani se corava posla.
A tek danasnji benzinci trose ultra malo jer eto kolega ima komsiju koji vozi Oktaviu 1,4 TSI i kaze da mu u gradskoj voznji po bordu stoji 6,5 dok tvoj malic trosi 8,5 po tom istom gradu. O da,to je potvrdila clanica ovog foruma sa identicnim autom kao tvoj cisro da oni koji citaju tvoje gluposti shvate da ti prica ne stoji uopste cvrsto.

mario80

Buduća legenda
Poruka
31.126
Izmišljaš i lažeš a tu smo te uhvatili nebrojeno puta. Staviš lažnu kilometražu na oglas kako bi te kupci zvali pa ih onda baronišeš. U GRADU SE POZNAJU JUNACI! Vozim auto koji po gradu troši najmanje na svetu. Juče se čujem sa drugarom iznervirao se, kumova porodica gleda da kupi novog TUCSONA rekoh idi bolje pogledaj koliko košta novi KLOT GOLF hahahaha 24.000 evra! :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.