Koliko su muškarci od 174cm sposobniji od onih od 194cm, pa traže ravnopravnost?

Valjda je normalno što moraju da traže ravnopravnost, ako već moraju stalno da se dokazuju, kao i žene isto tako mogu i da traže ista prava. Neće ih niske žene, a još manje visoke, pa moraju da budu dvaput aktivniji i trčkaraju da se dokažu...što nije u redu. To ti dodje isto kao žena koja bi da obara stabla, al ne može digne sikiru, pa obuva sandale s platformama da izgleda višlje i oseti se ravnopravnom....teške frustracije su to...
 
niski su u vojsci pozeljni za pilote, tenkiste, diverzante, ..............a u civilu, da vidim kako ce spakujes nekog dugajliju od 198 cm u Golf.
Nisu uopste prakticni u svakodnevnom zivotu, smetaju u bioskopu, noge im vise izvan kreveta, u autobus jedva udju, sav namestaj je stadardizovan na muster-visini od nekih 185 cm, sva vrata su visine 2 m..........pa cak i u seksu, odavno ne vazi pravilo da je duzina djoke 10 posto od visine vlasnika djoke.
Stvarno se pitam, koje su prednosti i gde moze da ih koristi , recimo, neki crnogorcina od 195 cm.
Sve ima svoje prednosti i mane pa tako i ekstremna visina ili kada je dosta nizak/niska
Za muškarca idealno malo više od 185
Za devojku 175
 
Evo već 5 minuta pokušavam da zamislim situaciju u kojoj si se našla da bi ti palo na pamet da postaviš ovakvo pitanje.
Dakle, šta te je nagnalo/inspirisalo da pitaš ovo?
razmisljo i ja, a u glavi slika stojeceg sendvica de je ona od 174 i sve fino dolazi de treba na svako mesto sa onim od 174, a onaj drugi koji je ko kamila, moz samo da ga zabija u pupak il L5/L6 na ledjima zavisno od orijentacione namere.
 
Inace i ja se ceo zivot lozila na visoke jer i sama preko 180
I bivsi muz je 192
I imala sam visoke momke
A sad trenutnoje mozda par cm visi od mene, on kaze 186
Msm kad stanemo zajedno to se i ne primeti
I ne smeta mi, navikla sam se brzo
U stiklama sam visa
SumLjas :D
 
Inace i ja se ceo zivot lozila na visoke jer i sama preko 180
I bivsi muz je 192
I imala sam visoke momke
A sad trenutnoje mozda par cm visi od mene, on kaze 186
Msm kad stanemo zajedno to se i ne primeti
I ne smeta mi, navikla sam se brzo
U stiklama sam visa

Da je 190cm, ne bi ni mogao da vozi tog kawasakija :D
 
Inace i ja se ceo zivot lozila na visoke jer i sama preko 180
I bivsi muz je 192
I imala sam visoke momke
A sad trenutnoje mozda par cm visi od mene, on kaze 186
Msm kad stanemo zajedno to se i ne primeti
I ne smeta mi, navikla sam se brzo
U stiklama sam visa
Pa i šta će tebi jednoj zgodnoj visokoj devojci neki od 175 170, i ta mala razlika od par cm izmedju vas je idealna
 
to je samo moja lična preferencija, 185-190
nekome možda manje, nekome možda još više
ja sam skoro 180, ne volim da je niži ili isti kao ja
u Francuskoj, kod polovine parova, zene su vislje od muskaraca pa im to ne smeta da imaju optimalne partnerske veze........ni u krevetu ni vani.
Nemam licno iskustvo da je moja dama veca od mene al ipak, prija mi ako je bar 10 cm niza od mene..........narocito u krevetu. (ipak sam ja gedza a ne francuz).
 
U čemu su sposobniji?

Na naftnoj platformi?
Citirao bih lika koji je rođen u Bruklinu. Radio je za mafiju 80-ih godina kao debt collector. što znači da je povređivao dosta ljudi. Nakon toga radi kao obezbeđenje po klubovima, prilično opasan lik. Tukao se sa osmoricom i nokautirao trojicu dok nije došla policija. Na pitanje sa kim mu je bilo najteže, odgovorio je "sa niskim ljudima" jer se ne libe da udare sekirom ili isprazne šaržer u tebe.
 
То су заостале представе о мушко женским односима. ’место да себе проналазе по сличности карактера, људи гледају пуке формалности типа висина.
Pored karaktera je jako bitan i fizički izgled. Bitno je da me privlači fizički, svako ima svoje preferencije u vezi izgleda, a jedan od njih može biti visina. Ne vidim nikakvu zaostalost u tome
 

Back
Top