Koliko su muškarci od 174cm sposobniji od onih od 194cm, pa traže ravnopravnost?

ja ne znam u čemu je problem kad samo prokomentarišeš svoj lični ukus jer isto tako i čika dzordzi ima temu gde kači devojke koje su po njegovom ukusu i komentariše kako treba da izgleda žensko telo :(
Žene da svate da trebu da izgledu kako mi oćemu, ne kako one oćedu

Ова би се девојка, право, потукла са неким мушкарцем, дефинитивно

"Ако те добијем, сликам се са стопалом на твојим леђима.
А, ако ти добијеш,водиш ме на пиће"

Таква некаква прича...
San svakog muškarca je da mu draga čuva leđa kad se pokači s majmunima u pabu :heart:

Ili ozenis doktorku, kao ja, pa da ti krpi ledja :D
Radije bih da spreči nego da leči 💪

1716151018686.png

Radije bih da spreči nego da leči 💪

Pogledajte prilog 1550465

Nista ti ovo ne mora znaci :D

Imam jednu ludu ex koleginicu, trenirala je boks kod mene 10 godina, a tukla se na ulici od rodjenja pa do 30 i neke, ravnopravno se tukla sa momcima 15 -20 kg tezim od nje, a ni sama nije sitna, ima dobrih 175.

Inace je vrlo zenstvena i nikad ne bi rekao da je opasan fajter :)

Nista ti ovo ne mora znaci :D

Imam jednu ludu ex koleginicu, trenirala je boks kod mene 10 godina, a tukla se na ulici od rodjenja pa do 30 i neke, ravnopravno se tukla sa momcima 15 -20 kg tezim od nje, a ni sama nije sitna, ima dobrih 175.

Inace je vrlo zenstvena i nikad ne bi rekao da je opasan fajter :)
Ma ovo je zezanje, likuša je samo bodibilderka, nikakav fajter, samo mi prva pala na pamet

a sa druge strane znam dosta momaka koji vole visoke devojke, koji nemaju problem ako je devojka viša od njih
nažalost takvi se uvek lepili za mene, kao neki baksuzz
Možda sam par puta u životu video devojku/ženu višu od mene, i nisam bio oduševljen. Proporcije ženskog tela su takve da kad ima 2m izgleda nezgrapno. Ako i ima kontraprimera, a verovatno ima, nisam ih nikada video.

Pogledaš je iznad vrata i digne ti se
Pogledaš je ispod vrata i padne ti

Vršnjak je potpuno zbunjen
Kako čiji, brate, kako čiji. Neko voli gojazne, neko anoreksične, neko s prevelikom guzicom, a neko s ogromnim sisama, neki čak i one odvratne plastičarke napumpane sa svih strana. Meni je lepo nabildovano telo otprilike u toj meri, možda bi mogla malko manje mišićne mase da ima ali nije dealbreaker što se mene tiče. Fine proporcije ima.

Kako čiji, brate, kako čiji. Neko voli gojazne, neko anoreksične, neko s prevelikom guzicom, a neko s ogromnim sisama, neki čak i one odvratne plastičarke napumpane sa svih strana. Meni je lepo nabildovano telo otprilike u toj meri, možda bi mogla malko manje mišićne mase da ima ali nije dealbreaker što se mene tiče. Fine proporcije ima.
Razumem.... Meni ne smeta to što nema sesi, nego me previše telo podseća na muškarca. Ramena, bicepsi, beefcake.... A u licu je toliko lepa, ne znam ko je nagovori na ovo.

Možda sam par puta u životu video devojku/ženu višu od mene, i nisam bio oduševljen. Proporcije ženskog tela su takve da kad ima 2m izgleda nezgrapno. Ako i ima kontraprimera, a verovatno ima, nisam ih nikada video.
videti devojku od 2m je retkost, ja mislim na devojke koje su malo više od proseka, znači oko 180

Pa u specijalnim vojnim jedinicama sve traze te niske.
niski su u vojsci pozeljni za pilote, tenkiste, diverzante, ..............a u civilu, da vidim kako ce spakujes nekog dugajliju od 198 cm u Golf.
Nisu uopste prakticni u svakodnevnom zivotu, smetaju u bioskopu, noge im vise izvan kreveta, u autobus jedva udju, sav namestaj je stadardizovan na muster-visini od nekih 185 cm, sva vrata su visine 2 m..........pa cak i u seksu, odavno ne vazi pravilo da je duzina djoke 10 posto od visine vlasnika djoke.
Stvarno se pitam, koje su prednosti i gde moze da ih koristi , recimo, neki crnogorcina od 195 cm.

Back