Koliko su muškarci nesigurni zbog fizičkog izgleda?

Ne smeta mi kada koriste preparate za šta god na temu fizičkog izgleda.
Niti sam mislila da je to problem, stav mi je bio čudan, a nismo ostarili 34 godine imamo.

Što se tiče štitne žalio se na kg i znojenje, ako je baš bitno. Ne razumem se, samo mi je bilo čudno da ima potrebu da se brani jer ima 10-15kg preko.
Još pogotovo meni, koja nisam nikada bila sklona flertu među drugovima.
Inače ga se sećam kao baš zabavnog momka, uvek nasmejan, duhovit. Sad više nije.

Ne znam da li se žene lože na priču o bolestima, ali mislim da cilj nije ni bio da me zainteresuje, nego da se opravda.

- - - - - - - - - -

Nesiguran sam da.

Pred svojom dragom? Ili kada tražiš novu?

- - - - - - - - - -

Ja sam protiv protekcije, znaci nisu mi konkursi namesteni....audicije su tu najbolje....mrzim CV selekciju...
Tu se na papiru nalaze princeze a ustvari baba roge...ili strucnjaci a ono neki baletani...

- - - - - - - - - -



Jel se loze zene ako muskarci pricaju o bolestima?
Nisam probao, pa pitam...

- - - - - - - - - -

Recimo ja bih naglasio da sam gluv kao top po pitanju niskih frekvencija, pa ne cujem svalere, rad ves masine, seckanje mesa ali cujem visoke tonove, pa cujem zenske glasove, decije glasove, komsinicu kako stenje...dok komsiju kako stenje ne cujem pa i na razglas da ga stave...
Tako da to mozda bude i prednost kao bolest....gluvoca...

Dobra ti zvučna odnosno slušna selekcija, sviđa mi se.
 
Nesiguran sam jako. Nedostatci mog fizičkog izgleda su na licu, uočavaju se na prvi (i svaki dalji) pogled i nisam nešto u stanju da to prevaziđem, pogotovu kad neko nov započinje priču o tome. Doduše slabo koga upoznajem/srećem pa nemam kad da se zabrinjavam, takođe imam dovoljno kompleksa u vezi sebe koji nisu vezani za fizički izgled a koji se daleko pre ispoljavaju pred drugima.
 
Koliko su muškarci nesigurni zbog fizičkog izgleda?

Kako se nosite sa tim u različitim periodima života?

Da li primećujete i kako gledate na fizički atraktivnije od sebe?

Da li vam smeta kad vaša partnerka provodi vreme sa nekim ko izgleda bolje od vas?

Muskarci su mongoloidni homohabilisi, koji se u muskom zenskim odnosima ponasaju na nivou najimbecilnijeg idiota i zasluzuju sve sto im zene rade i kako ih vrte oko malof prsta. Oni nisu sigurni u sebe iz mnogo razloga,ali cak i kad su sigurni u sebe onda je uglavnom rec o idiotima koji nisu svesni koliko su glupi pa su zato sigurni u sebe.
 
Koliko su muškarci nesigurni zbog fizičkog izgleda?

Kako se nosite sa tim u različitim periodima života?

Da li primećujete i kako gledate na fizički atraktivnije od sebe?

Da li vam smeta kad vaša partnerka provodi vreme sa nekim ko izgleda bolje od vas?

Pa sve mi je potaman. Ne bih ništa menjao i da mi daju tu opciju . Kako onda da budem nesiguran jbg. Na to sve pozitivna iskustva su toliko nagomilana da ne može da ih sruši i godinu dana konstantong odbijanja ili ne znam šta. A u krajnjoj liniji stvarno me i nije briga jer svet ne funkcionise tako...Ima mnogo toga ispod te, klasične površnosti.
 
Poslednja izmena:
Koliko su muškarci nesigurni zbog fizičkog izgleda?

Kako se nosite sa tim u različitim periodima života?

Da li primećujete i kako gledate na fizički atraktivnije od sebe?

Da li vam smeta kad vaša partnerka provodi vreme sa nekim ko izgleda bolje od vas?

Cesto kad sam pomislio za neku da je previse dobra riba za mene bio sam direktno demantovan od strane doticne.:thumbdown:

Nisam nesiguran uopste, cak bi voleo da sam ruzan i debeo i da me nece nijedna.:super:

A ovako me sve muvaju sa svih strana i ja ne znam sta da radim.:sad2:

E onda bi moj zivot bio perfektan.:cool:

Nemam partnerku i nemam nameru da je imam narednih 3-4 godine :srecan:, a mozda i potpuno dignem ruke od zena sto bi bilo savrseno.:malav:
 
Poslednja izmena:
Cesto kad sam pomislio za neku da je previse dobra riba za mene bio sam direktno demantovan od strane doticne.:thumbdown:

Nisam nesiguran uopste, cak bi voleo da sam ruzan i debeo i da me nece nijedna.:super:

A ovako me sve muvaj sa svih strana i ja ne znam sta da radim.:sad2:

E onda bi moj zivot bio perfektan.:cool:

Nemam partnerku i nemam nameru da je imam narednih 3-4 godine :srecan:, a mozda i potpuno dignem ruke od zena sto bi bilo savrseno.:malav:

Ako treba podrska u odvikavanju od zena obrati se u inboks.
 
Koliko su muškarci nesigurni zbog fizičkog izgleda?

Kako se nosite sa tim u različitim periodima života?

Da li primećujete i kako gledate na fizički atraktivnije od sebe?

Da li vam smeta kad vaša partnerka provodi vreme sa nekim ko izgleda bolje od vas?

Nemam pojma, mene vise druge stvari koce.
Primetim ali nemam sta da ga posmatram... u stvari zapitam se da li bi mogao da tovari drva u prikolicu umesto mene :lol:

ja izgledam dobro a nijedna me neće jer imam velike komplekse u vezi sebe, mada su me jurile devojčice kad sam bio 16-17 god da nisam mogao da živim od njih i onda sam pukao sa mozgom i popio depresiju jer nisam mogao to da podnesem, i tako sam ostao junfer sa 30 god. suluda priča

Sta ti je ovo? :dontunderstand:
 
Nemam pojma, mene vise druge stvari koce.
Primetim ali nemam sta da ga posmatram... u stvari zapitam se da li bi mogao da tovari drva u prikolicu umesto mene :lol:



Sta ti je ovo? :dontunderstand:

ukucaj u google

:rotf:

- - - - - - - - - -

Jedem kad mi se jede, ne brojim kalorije. Ali cim predjem preko 5 kg... ne osecam se prijatno. Ne umem tad da se nosim sa tom kilazom.

Kojoj vrsti pernate zivine ti pripadas ako imas 5kg :lol:
 
Danas sam dobio, valjda kompliment.

Pozvala me je osoba i rekla, lepo je videti da neko u danasnje vreme ne juri za parama...i radi ono sto voli....


Zavisi od koga si to čuo, zvuči kao kompliment ako je od prave osobe.

- - - - - - - - - -

ja izgledam dobro a nijedna me neće jer imam velike komplekse u vezi sebe, mada su me jurile devojčice kad sam bio 16-17 god da nisam mogao da živim od njih i onda sam pukao sa mozgom i popio depresiju jer nisam mogao to da podnesem, i tako sam ostao junfer sa 30 god. suluda priča


Nije ti lako. Rešavaj se kompleksa.

- - - - - - - - - -

Cesto kad sam pomislio za neku da je previse dobra riba za mene bio sam direktno demantovan od strane doticne.:thumbdown:

Nisam nesiguran uopste, cak bi voleo da sam ruzan i debeo i da me nece nijedna.:super:

A ovako me sve muvaju sa svih strana i ja ne znam sta da radim.:sad2:

E onda bi moj zivot bio perfektan.:cool:

Nemam partnerku i nemam nameru da je imam narednih 3-4 godine :srecan:, a mozda i potpuno dignem ruke od zena sto bi bilo savrseno.:malav:

AKo si tako dobar onda ne pripadaš ovoj temi, al neka si se pohvalio :D
 
Ta nesigurnost je samo grana jednog mnogo veceg drveta koje se zove strah od neadekvatnosti. Da li dovoljno dobro izgledam da bi ona zelela da bude samnom, da li sam dovoljno pametan za ovaj posao, da li sam dovoljno spretan da vozim, da li sam dovoljno zdrav da docekam unuke, da li sam dovoljno dobro obucen da se ne izblamiram u drustvu koje je imucnije od mene, da li sam...?

Kad se predje ta granica sa cije jedne strane je konformitet i delovanje linijom manjeg otpora, onda dobijamo fenomene tipa - jao kako je ona uspela da bude sa takvim tipom, gde su bas njega postavili na tu poziciju, ponosan sam kad se osvrnem na svoj zivot, mislim da ti mozes da obuces kuhinjsku krpu i da ti dobro stoji, itd.

Tako ja to vidim.
 
Naravno da dobar fizički izgled doprinosi većoj sigurnosti i samopouzdanju kod osobe, da se ne foliramo.
Ali to je samo ulaznica, prvi korak.

Npr ja sam sladak i simpatičan, visok, nisam debeo i sl...uvek bio prilično omiljen kod suprotnog pola (a kako sam saznao izgleda i kod istog :mrgreen:) i šta - ništa. Nikad to nije bilo presudno i nikad nije garantovalo uspeh.
Najbolje kad je ceo paket. Dabome :kafa:
 

Back
Top