Koliko ste svesni licne odgovornosti za napisano na ovom podforumu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ти редовно пљујеш на Србе који су бранили српски народ од усташко-балијског ножа, нашег ђенерала Ратка Младића. Није реткост да пљуцнеш по Србину и да га омаловажаваш. Где је ту одговорност.

Ja kao Srbin nisam duzan da volim Mladica i da ga hvalim.

Koa sto ti nisi duzan da volis Tita..
 
U odnosu na index.hr i na Klix.ba (komentare) ovo izgleda kao ćaskanje u aristokratskim salonima.

Nikako mi nije jasno zašto se na navedenim portalima "dozvoljava" onolika količina prostakluka, i zaista svakakvih bljuvotina, dok u Srb 50% onih komentara ne bi imalo šansu da bude objavljeno.

Mislim da je u Srb cenzura slobode govora na internetu najjača i postavljanje ove teme mi liči na još "stezanja". Nije dobro to, internet je mesto gde se oslobadja energija, ako se i tu zavrne ovaj narod više neće imati nikakav smisao ...a posle nek vide ko će da im podržava kampanje i zaokružuje listće.
 
Нису бановани, сви су овде, само под другим никовима. А највећи никада не добијају ни опомене. Имамо ситуацију да се на теми о Јасеновцу тврди како су усташе били Срби, сваки помен Јасеновца, ето ти блајвија и екипе да нам кажу како смо себе поклали у НДХ. И ви ништа, а болесник урла све време са фонтом? Или кад дођу усташе да нам објасне како треба да прођемо кроз катарзу због геноцида? Кога бре вии заебавате, овде балије и усташе колоо воде.
Управо тако.

Будимо поштени до краја,свака повреда правилника је уредно евидентирана овдје!
https://forum.krstarica.com/showthread.php/273383-Obaveštenja-o-prekrsajima-korisnika/page673
 
U odnosu na index.hr i na Klix.ba (komentare) ovo izgleda kao ćaskanje u aristokratskim salonima.

Nikako mi nije jasno zašto se na navedenim portalima "dozvoljava" onolika količina prostakluka, i zaista svakakvih bljuvotina, dok u Srb 50% onih komentara ne bi imalo šansu da bude objavljeno.

Mislim da je u Srb cenzura slobode govora na internetu najjača i postavljanje ove teme mi liči na još "stezanja". Nije dobro to, internet je mesto gde se oslobadja energija, ako se i tu zavrne ovaj narod više neće imati nikakav smisao ...a posle nek vide ko će da im podržava kampanje i zaokružuje listće.

Kao neko ko ima iskustva sa muslimnskih i hrvatskim forumima odgovorno tvrdim da su srpski forumi najliberalniji.
 
U odnosu na index.hr i na Klix.ba (komentare) ovo izgleda kao ćaskanje u aristokratskim salonima.

Nikako mi nije jasno zašto se na navedenim portalima "dozvoljava" onolika količina prostakluka, i zaista svakakvih bljuvotina, dok u Srb 50% onih komentara ne bi imalo šansu da bude objavljeno.

Исто мислимо али то не треба да нас брине нити да нам буде мјерило.
 
Vecina njih ovde nisu takvi u realnom zivotu, ja dobro poznajem mentalitet hrvata,slovenca,bosnjaka,siptara,makedonca,srba,crnogorca i dobro znam kad su provokacije a kad ozbiljan dijalog. Kad vidim da nema smisla trositi moje vreme ja se sam iskljucim sa foruma nekad i na godinu dana.

Слажем се,знам их и ја,али ако сматраш да је правилник повређен пријави га.Ако се упустиш у расправу са очигледним провокатором шта си добио?Углавном ништа.Један добар,вредан аргумент је довољан.
Вређање из дана у дан ништа не доприноси форуму а ни нама као индивидуи,интелектуално нас враћа уназад...
 
Tema se zatvara dok se ne napravi dogovor sa administracijom da li ovakva tema može da ide, pošto je protiv pravilnika foruma.


OTVARANJE TEMA O ADMINISTRACIJI

Strogo je zabranjeno otvaranje tema o administratorima, moderatorima i upravi Krstarice, kao i komentarisanje njihovog rada na temama ili u kafani.
Ukoliko postoji bilo kakav prigovor na rad moderatora ili žalba na kaznu, brisanje teme i komentara, obratite se putem privatne poruke administratoru ili supermoderatoru.


https://forum.krstarica.com/showthread.php/781514-VAŽNO-Pravilnik-foruma-Politika
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top