Koliko ste svesni licne odgovornosti za napisano na ovom podforumu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Прави проблем форума је што квалитетни постови од којих сви заједно можемо нешта и научити,закључити или бар проширити видике, остану углавном потопљени у мору глупости.

Kolega nismo dosli na fakultet da sticemo obrazovanje, caskamo ko seljaci na pijaci ali za sada je sve na nivou.
 
:uja: Sto se svadjate,pisete gadosti kad nema potrebe.

Dare i Mare su imali sjajnu emisiju.Salili se na racun razvoda onoga cije se ime stalno spominje i nestali.
Secate se citanja tvitova sa neta o onome cije ime se stalno spominje na tv.Spominjanja informativnih razgovora.

Ne pisem napamet.Pogledajte sta se desava.Svasta se pise na ovom podforumu.Zato postavih temu jeste li svesni licne odgovornosti koje imate.

Ne se sekiraj sestro, tako se osiono i nadmeno ponašala vlast u Francuskoj do leta gospodnjeg 1789. Mislili su da su nedodirljivi.
 
:uja: Sto se svadjate,pisete gadosti kad nema potrebe.

Dare i Mare su imali sjajnu emisiju.Salili se na racun razvoda onoga cije se ime stalno spominje i nestali.
Secate se citanja tvitova sa neta o onome cije ime se stalno spominje na tv.Spominjanja informativnih razgovora.

Ne pisem napamet.Pogledajte sta se desava.Svasta se pise na ovom podforumu.Zato postavih temu jeste li svesni licne odgovornosti koje imate.

Јесте интелигентног хумора никада доста!
 
DV8qw1UWsAEsMAj.jpg

ABORTIRAĆE..... :hahaha:
 
Nekada su svi koji se javno izjasne protiv stava nadleznih ili za koje se pomisli da su protiv nadleznih (makar postojala samo sumnja,bez ikakvih dokaza) slani na Goli otok.To je znacilo njihovo licno unistenje i unistenje njihovih najdrazih.Kasnije su postojali ljudi zaduzene da ih prate.
Politika me ne zanima iz vrlo objektivnog razloga.To naglasavam jer je cinjenica.Istorijski gledano volim da se osvrnem na neku temu ovog podforuma jer je istorija uciteljica zivota.

Cesto ovde citam svakakve poruke i pitam se da li ste svesni licne odgovornosti koju imate kada ih pisete?
Kako bi reagovali da vam sutra nadlezni zakucaju na vrata,privedu vas,odvedu na informativni razgovor zbog kuckanja na forumu?
Ili da dobijete tuzbu zbog nacina na koji ste se izrazili ovde?

Sta ima Zauz, grom te spalio! Mislim da se ovom forumu definitivno blizi kraj, cim ti ovakve teme postavljas.
Nego da ti odgovorim - itekako sam svesna. Ono sto ne bih rekla u RL, ne govorim i ovde. Imam mnogo konstruktivnije izduvne ventile od napadanja sagovornika koji se sa mnom ne slazu. Nisam u fazonu psuvanja i klevetanja, ali jesam u fazonu argumentovanja, a svoje argumente itekako potkovano branim. Misljenje treba da postoji, ali ne treba da bude uklesano u kamenu.
 
Kolega nismo dosli na fakultet da sticemo obrazovanje, caskamo ko seljaci na pijaci ali za sada je sve na nivou.

Ма нисам ја против ни сеоског ћаскања ако оно води нечему али када се сведе на личне увреде ла си ружан,ал си глуп,*ебем ти ово,оно и на крају Ц1,Ц2,Ц3 почне да ради,па бан па ово па оно и појео вук магарца.Због шупље приче често се одвојим од теме брзином муње.
 
Poslednja izmena:
Nekada su svi koji se javno izjasne protiv stava nadleznih ili za koje se pomisli da su protiv nadleznih (makar postojala samo sumnja,bez ikakvih dokaza) slani na Goli otok.To je znacilo njihovo licno unistenje i unistenje njihovih najdrazih.Kasnije su postojali ljudi zaduzene da ih prate.
Politika me ne zanima iz vrlo objektivnog razloga.To naglasavam jer je cinjenica.Istorijski gledano volim da se osvrnem na neku temu ovog podforuma jer je istorija uciteljica zivota.

Cesto ovde citam svakakve poruke i pitam se da li ste svesni licne odgovornosti koju imate kada ih pisete?
Kako bi reagovali da vam sutra nadlezni zakucaju na vrata,privedu vas,odvedu na informativni razgovor zbog kuckanja na forumu?
Ili da dobijete tuzbu zbog nacina na koji ste se izrazili ovde?

Cekaj, zar ovo nije ocigledno cinican i humoristican forum...
Ja ga tako shvatam, znaci nista od napisanog nije tacno, a to mi za pravo daju i ostali a i sluzbene vesti kako je mnogo zdravo piti kafu, pa kako pusiti a ne dobiti rak pluca i slicne...
 
Одрасли људи се понашају одговрно, бар се тако претпоставља.
Ова тема има итекако смисла јер ПДФ политка није риалити програм који пропозицијама предвиђа да је у програму дозвољено лагати,претварати се и вређати друге учеснике.
Није у питању само некаква законска одговорност за оно што и како пишемо под под плаштом наводне анонимности, него одговорност према самом себи, како је то овде објаснила Регина.
 
Ма нисам ја против ни сеоског ћаскања ако оно води нечему али када се сведе на личне увреде ла си ружан,ал си глуп,*ебем ти ово,он и на крају Ц1,Ц2,Ц3 почне да ради,па бан па ово па оно и појео вук магарца.Због шупље приче често се одвојим од теме брзином муње.

Sto se tice licnih uvreda pogotovo prema zenama i na danasnji dan zasluzio sam vitamin, Zauz izvini ali ne trpim provokacije sa bilo cije strane i ispiranje mozga.Postavlja temu da li se plasim odgovornosti sta kucam, pa nije meni pet godina punoletan sam .Plase li se ovi na vlasti odgovornosti sta rade ovom narodu, hoce li oni odgovarati za nesta?
 
Sto se tice licnih uvreda pogotovo prema zenama i na danasnji dan zasluzio sam vitamin, Zauz izvini ali ne trpim provokacije sa bilo cije strane i ispiranje mozga.Postavlja temu da li se plasim odgovornosti sta kucam, pa nije meni pet godina punoletan sam .Plase li se ovi na vlasti odgovornosti sta rade ovom narodu, hoce li oni odgovarati za nesta?

А што су други дужни да трпе то исто од тебе?
 
Нису они активни само на овом форуму, овде само вежбају и оштре канџице.

Ma budale. Prizeljkuju nasilje u kom e ne bi imali mudasca da ucestvuju sami. Sem ako nisu u gomili. Ili na gomili.

- - - - - - - - - -

Pa da, evo ti prilično serenjaš tu paniku. :mrgreen:

Ja ne pozivam gradjane na bunt, nasilje, i ne najavljujem ga kao pojedinci ovde.

Ja takve ljude mogu samo da podjebavam do krajnjih granica.
 
Nekada su svi koji se javno izjasne protiv stava nadleznih ili za koje se pomisli da su protiv nadleznih (makar postojala samo sumnja,bez ikakvih dokaza) slani na Goli otok.To je znacilo njihovo licno unistenje i unistenje njihovih najdrazih.Kasnije su postojali ljudi zaduzene da ih prate.
Politika me ne zanima iz vrlo objektivnog razloga.To naglasavam jer je cinjenica.Istorijski gledano volim da se osvrnem na neku temu ovog podforuma jer je istorija uciteljica zivota.

Cesto ovde citam svakakve poruke i pitam se da li ste svesni licne odgovornosti koju imate kada ih pisete?
Kako bi reagovali da vam sutra nadlezni zakucaju na vrata,privedu vas,odvedu na informativni razgovor zbog kuckanja na forumu?
Ili da dobijete tuzbu zbog nacina na koji ste se izrazili ovde?

Проћи ће и ова власт али Владан ће да остане. СНС ће отићи на сметлиште историје заједно са многим који су радили на уништењу српског народа, од Тадића, Влаховића, Ђелића, Динкића, Чанка, Драшковића, Дачића, Кркобабића. Александар Вучић је несрећа српског народа и цео његов апарат, почевчи од функционера до ботова, проданих душа.
 
А што су други дужни да трпе то исто од тебе?

Trpim i ja druge...

Некада треба праг толеранције повећати,у реалном животу трпимо и горе ствари!Живот нам не нуди мед и млијеко па га не нападамо и псујемо због тога! :D
Што се тиче провокатора,они обожавају када се неко прими на провокацију још покупи бан овај што одговори на провокацију јер допусти да буде испровоциран и крене да вређа.Али схватите, провокација уколико не вређа саговорника отворено је дозвољена,није спортски али док поштује правилник је дозвољена.
Закључак:Памет у главу,за добар аргумент не постоји довољно добра провокација нити увреда!
 
koliko se vas seća vremena vlasti žutih i pravila uvedenog na ovom pdf-u gde je zabranjeno vređanje institucija predsednika, premijera i tako to, i koliko je ljudi bilo banovano ako se usude da nešto napišu protiv Đinđića ili DS. jadno je što se to pravilo nije poštovalo za druge predsednike ili premijere

Никад већа цензура није била тада на форуму.

Сад може да пише ко шта жели.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top