Koliko ponuda za sex odbijete mesechno

Mene jednom čika neki hteo da navede na blud. A ja uzela nick Vesna15. Čini mi se da je bila Vesna. I sve vreme pejstujem drugaru sve što mi ovaj podli čika piše i kao zajedno se smejemo i to..... e kad je baš zakuvo :rumenko: javi se ovaj sa svog nicka i zapreti mu policijom, pita što mu dira devojku, on je Miša16 ili tako nešto :lol: i ovaj počne da se pravda i tako..... :) e sad, ko je tu ispao budala..... diskutabilno je :(
 
Mene jednom čika neki hteo da navede na blud. A ja uzela nick Vesna15. Čini mi se da je bila Vesna. I sve vreme pejstujem drugaru sve što mi ovaj podli čika piše i kao zajedno se smejemo i to..... e kad je baš zakuvo :rumenko: javi se ovaj sa svog nicka i zapreti mu policijom, pita što mu dira devojku, on je Miša16 ili tako nešto :lol: i ovaj počne da se pravda i tako..... :) e sad, ko je tu ispao budala..... diskutabilno je :(

:lol: Mora se prenickujem
 
Ni slučajno! Ja jadna, naivna, posle toga imala traume, pa sam godinama četovala kao debela_brkata_veštica, sotona_iz_bojlera, masna_teta (ovde sam već potpuno pogrešan izbor napravila :rumenko: ), neprijatno_stvorenje, zubati_krokodil i td.

Ne bi čovek poverovao kako svaki nick ima svog fetišistu koji nekako po pravilu nema ispod 3 banke :(
 
E, pa i ja sam prestala pre par godina..... i probala jedan vejiki come back pre par nedelja..... kad ono sve deca tamo :eek: ništa preko 16..... i brinu kako će sutra da ustanu..... u školu..... i kako da izbegnu kontrolni i to.... a neki su čak planirali i da ne idu... onako prkosno :(

Ah ti divni dani, kad sam ustajala u 5:15, ceo dan slušala savete za mršavljenje i onda se vraćala kući srećna i ispunjena u osam uveče :heart:
 

Back
Top