Koliko para imate u novčaniku?

Koliko para imate ovog trenutka u novčaniku? (znate li to precizno, odprilike ili nemate pojma)
Bez koliko para u novčaniku nikad ne napuštate kuću (minimum-minimuma)?
Koliko najviše para nosite sa sobom (a da niste namenski krenule da kupite veš mašinu, šporet na drva, zlatnu ogrlicu, podigle premiju na lotou ili upravo dobile platu)
Pitanja se odnose i ako uvek nosite "plastiku" sa sobom.....
Lopov

a što pitaš jel bi da se malo grebeš za koje pićence:manikir:
 
Ko je pominjao dijetu?:whistling:

Pa, vidim ja da si ti зaboravila na dijetu,zato je i pomenuh.....
Valjda držiš neku dijetu ko svaka savremena i samosvesna žena? (ne kažem da ti je potrebna nego je sad to u trendu)

A što se tiče teme, da Kvinsi ne dobije nervni slom zbog spramovanja, pa da posle moram da joj plaćam terapiju kod nekog eminentnog psiho-terapeuta (na ništa manje ne bi sigurno pristala) u novčaniku uvek imam par hiljada za podmićivanje policajaca zbog nepoštovanja ograničlenja brzine.
 
Koliko para imate ovog trenutka u novčaniku? (znate li to precizno, odprilike ili nemate pojma)
Bez koliko para u novčaniku nikad ne napuštate kuću (minimum-minimuma)?
Koliko najviše para nosite sa sobom (a da niste namenski krenule da kupite veš mašinu, šporet na drva, zlatnu ogrlicu, podigle premiju na lotou ili upravo dobile platu)
Pitanja se odnose i ako uvek nosite "plastiku" sa sobom.....
Lopov
ne mnogo, par hiljada obicno, 50tak evrica u pregradi za "hitnu kupovinu koja se nikome ne prjavljuje" i platnu karticu, na kojoj nekada imam puno, a nekada nista
kreditnu karticu uopce i ne posedujem-rizik je preveliki :lol:
bez te sume uglavnom i ne izlazim iz kuce, jer sam stalno u panici da ce mi kinta za nesto hitno trebati, a da necu imati kod sebe
 
Pa, vidim ja da si ti зaboravila na dijetu,zato je i pomenuh.....
Valjda držiš neku dijetu ko svaka savremena i samosvesna žena? (ne kažem da ti je potrebna nego je sad to u trendu)

A što se tiče teme, da Kvinsi ne dobije nervni slom zbog spramovanja, pa da posle moram da joj plaćam terapiju kod nekog eminentnog psiho-terapeuta (na ništa manje ne bi sigurno pristala) u novčaniku uvek imam par hiljada za podmićivanje policajaca zbog nepoštovanja ograničlenja brzine.

A ne ne sinko... ja sam ti sa sela... kod nas nema te Dijete...:mrgreen::lol:
 

Back
Top