Koliko je sigurno?

  • Začetnik teme zabrinuta...
  • Datum pokretanja
Z

zabrinuta...

Gost
Cao svima! Mlada sam i jos nisam upoznata sa svim stvarima u vezi sexa... Da li je sigurno koristiti kondom? Ja bih da spavam sa deckom, ali se plasim da ne ostanem trudna... pomozite mi molim vas! hvala
 
Baby Kate:
Kombinuj ga sa neplodnim danima(nacin racunanja ces pronaci u bilo kojoj enciklopediji)i sa jos nekim hemijskim sredstvom,i bices sigurna k'o tvrdjava. :wink:

a... ne... sigurna formula znaci:

Seks sa 2 kondoma, za vreme 'neplodnih' dana, u kombinaciji sa anti-bebi pilulama... I da ga on izvuce pre nego sto svrsi... A sutradan za svaki slucaj, ona popije pililu 'za dan posle'...

... i ako i pored toga zatrudni, dete mora dobiti ime Hudini (copyright© by Zak ;) )...
 
Incognito:
a... ne... sigurna formula znaci:

Seks sa 2 kondoma, za vreme 'neplodnih' dana, u kombinaciji sa anti-bebi pilulama... I da ga on izvuce pre nego sto svrsi... A sutradan za svaki slucaj, ona popije pililu 'za dan posle'...

... i ako i pored toga zatrudni, dete mora dobiti ime Hudini (copyright© by Zak ;) )...
======================================================
A ne,zaboravio si da i on treba da popije anti-bebi pilulu(ebote ovo anti uvek me asocira anti-teroristicka jedinica),pa cemo imati safety 100%. :wink:
 
Incognito:
a... ne... sigurna formula znaci:

Seks sa 2 kondoma, za vreme 'neplodnih' dana, u kombinaciji sa anti-bebi pilulama... I da ga on izvuce pre nego sto svrsi... A sutradan za svaki slucaj, ona popije pililu 'za dan posle'...

... i ako i pored toga zatrudni, dete mora dobiti ime Hudini (copyright© by Zak ;) )...

Ova ti je dobra, ali stvarno!
 

Back
Top