Quantcast

Koliko je sigurno?

• Začetnik teme zabrinuta...
  • Datum pokretanja
Z

zabrinuta...

Gost
Cao svima! Mlada sam i jos nisam upoznata sa svim stvarima u vezi sexa... Da li je sigurno koristiti kondom? Ja bih da spavam sa deckom, ali se plasim da ne ostanem trudna... pomozite mi molim vas! hvala

Incognito

Poznat
Poruka
8.155
Baby Kate:
Kombinuj ga sa neplodnim danima(nacin racunanja ces pronaci u bilo kojoj enciklopediji)i sa jos nekim hemijskim sredstvom,i bices sigurna k'o tvrdjava. :wink:
a... ne... sigurna formula znaci:

Seks sa 2 kondoma, za vreme 'neplodnih' dana, u kombinaciji sa anti-bebi pilulama... I da ga on izvuce pre nego sto svrsi... A sutradan za svaki slucaj, ona popije pililu 'za dan posle'...

... i ako i pored toga zatrudni, dete mora dobiti ime Hudini (copyright© by Zak ;) )...

Zak

Iskusan
Poruka
6.409
Incognito:

Seks sa 2 kondoma, za vreme 'neplodnih' dana, u kombinaciji sa anti-bebi pilulama... I da ga on izvuce pre nego sto svrsi... A sutradan za svaki slucaj, ona popije pililu 'za dan posle'...

... i ako i pored toga zatrudni, dete mora dobiti ime Hudini (copyright© by Zak ;) )...
======================================================
A ne,zaboravio si da i on treba da popije anti-bebi pilulu(ebote ovo anti uvek me asocira anti-teroristicka jedinica),pa cemo imati safety 100%. :wink:

Gost
Incognito:

Ova ti je dobra, ali stvarno!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.