koliko glupih ljudi ima DOKAZ

međutim, svi mi smo "testirali" tu priču o koroni samim odlaskom u prodavnice i pekare, jer da je virus zarazan kako oni kažu onda "selektivni karantin" ne bi nikako bio mera prevencije. eto, u vreme vanrednog stanja, virus se prenosio noću i vikendom a nije danju, prenosio se u autobusima, a nije u prodavnici, itd. ja stvarno ne znam kako možeš "gutati" takve idiotarije.
 
međutim, svi mi smo "testirali" tu priču o koroni samim odlaskom u prodavnice i pekare, jer da je virus zarazan kako oni kažu onda "selektivni karantin" ne bi nikako bio mera prevencije. eto, u vreme vanrednog stanja, virus se prenosio noću i vikendom a nije danju, prenosio se u autobusima, a nije u prodavnici, itd. ja stvarno ne znam kako možeš "gutati" takve idiotarije.
Vole oni da ublaže stanje da bi mogli da organizuju izbore, utakmice, koncerte... Čak vidimo i da im odgovara da neke grane propadnu (kulturološke - bioskopi, pozorišta ne rade).
Ja svu robu iz prodavnice dezinfikujem. A ti?

ne podstičem te ništa, nosi 10 maski ako hoćeš, tvoja stvar...
Ovde pričaš da je sve izmišljeno a sam nisi spreman da odeš na mestima koje smatraju žarištima i da imaš kontakt sa obolelim ljudima.
 
Ja svu robu iz prodavnice dezinfikujem. A ti?

img (1)-1.gif
 
odustajem. još jedan dokaz koliko je teško probuditi nekog ko je uspavan. doduše, za potpuno buđenje treba imati i nekih predznanja iz literature koja se ne smatra mejnstrimom.

dakle, apsolutno se ne bojim korone, smatram da epidemija ne postoji uopšte, ne primenjujem nikakve "zaštitne" mere (osim kada mi portir to ne traži) i slobodno idem svugde bez straha od korone. međutim, plašim se nekih drugih stvari mnogo više nego ti korone, jer znam ko su ljudi koji stoje iza lažne pandemije, znam šta su sposobni da urade, a ne znam tačno šta im je konačni cilj.
 
Poslednja izmena:
korona virus je bezopasan. dakle, iako sam virus fizički postoji on ne izaziva epidemije i pandemije i niko od njega nije umro, pored toga taj virus u populaciji kruži decenijama. tvrdnja da se od korona virusa razboleva i umire je politička izmišljotina koja služi da se u pozadini obave neke prljave radnje. znači, pandemija je medijska prevara. za ljude koji umru od raznih bolesti se lažno tvrdi da su umrli od korone i tako se pravi lažna statistika koja treba lakovernima da "utuvi u glavu" da postoji pandemija. maske su obična idiotarija i ne štite nikoga ni od čega, one same nisu problem. problem je ukidanje ljudskih sloboda i prava, kretanje ka totalitarizmu i ekofašistički ciljevi agende 2030 koji stoje iza toga.

što se tiče društva, društvo je totalna idiokratija, kako možeš imati ikakvu odgovornost prema takvom društvu? deo tog društva čine vukovi koji lažiraju pandemiju, a deo ovce koje im veruju. kao nemi posmatrač toga, čovek ne može da uradi ništa. gade mi se jednako i vukovi i ovce.

i svako ko misli da su problem maske spava dubokim snom, bilo da veruje u maske i pandemiju, bilo da ne veruje i da smatra da mu nošenje maski ugrožava ljudska prava. maske su ništa spram nemani koja može da dođe.
Kakva gomila gluposti.
 
Kakav debil ovaj 123cvb. Takve policija treba da spakuje na licu mesta i odvede na Infektivnu kliniku da odrade 24 sata društveno korisnog rada. Ubaciš ih u skafander, daš im krpe i metle i hajde brale glancaj u i oko bolnice sa sve skafanderom na sebi, da vidiš malo kako je. Pa onda, pošto je dosao u kontakt sa zaraženima, 14 dana karantin. Taman da se sačuva od zlog uticaja 5G mreže na dve nedelje.
 
Maska ne stiti od zaraze.To ti pise na samom pakovanju i ni jedna zdravstvena organizacija ne tvrdi suprotno.
Virus se prenosi kroz kapljice pljuvačke koje prskaš kada kijaš, kašlješ a i kada pričaš. Kada staviš masku, onda tvoja pljuvačka ne prska naokolo po stvarima i ljudima te po prirodi stvari maska štiti od zaraze. Nije u pitanju da se ti zaštitiš, nego da se mi zaštitimo od tebe.
 
odustajem. još jedan dokaz koliko je teško probuditi nekog ko je uspavan. doduše, za potpuno buđenje treba imati i nekih predznanja iz literature koja se ne smatra mejnstrimom.

dakle, apsolutno se ne bojim korone, smatram da epidemija ne postoji uopšte, ne primenjujem nikakve "zaštitne" mere (osim kada mi portir to ne traži) i slobodno idem svugde bez straha od korone. međutim, plašim se nekih drugih stvari mnogo više nego ti korone, jer znam ko su ljudi koji stoje iza lažne pandemije, znam šta su sposobni da urade, a ne znam tačno šta im je konačni cilj.
dzaba im sve kada je elon lansirao skajnet... :kafa:
 
ne razumem tvoju poentu? Rasprava je o korisnosti nošenja maski a ne o potencionalnoj kontaminiciji. Kupi onu što se pere, i rešio si problem.
Poenta su trikovi kojima se sluze oni koji su poceli sa svinjskim ghripom, pa sa pticijim gripom, pa sada sa Karonom...sta se sprema sledece i dokle ce sve to da ide?
Poenta je da su to priredili isti oni ljudi koji su Srbiju bombardovali osiromasenim uranijumom.
Poenta je u tome da li bi takvima,kao i njihovim poslusnicima, trebalo verovati?
 
Poenta su trikovi kojima se sluze oni koji su poceli sa svinjskim ghripom, pa sa pticijim gripom, pa sada sa Karonom...sta se sprema sledece i dokle ce sve to da ide?
Poenta je da su to priredili isti oni ljudi koji su Srbiju bombardovali osiromasenim uranijumom.
Poenta je u tome da li bi takvima,kao i njihovim poslusnicima, trebalo verovati?
U Aziji skoro svi nose maske u sezoni gripa već decenijama. Ako ćeš da se ponašaš kao usamnjeni vuk onda društvena zajednica nije za tebe. Ti ne pripadaš narodu, ti si jedinka kojoj je zadruga maksimalni domet socijalizovanja.
 
U Aziji skoro svi nose maske u sezoni gripa već decenijama. Ako ćeš da se ponašaš kao usamnjeni vuk onda društvena zajednica nije za tebe. Ti ne pripadaš narodu, ti si jedinka kojoj je zadruga maksimalni domet socijalizovanja.
Pa idi u Aziju.
Savesna drustvena zajednica ne podrazumeva zloupotrebu sablona...gde se ne radi o zastiti ljudi nego o ukalupljivanju...u saterivanju ovaca u tor.
 
Pa idi u Aziju.
Savesna drustvena zajednica ne podrazumeva zloupotrebu sablona...gde se ne radi o zastiti ljudi nego o ukalupljivanju...u saterivanju ovaca u tor.
Normalno je da svaka uredjena država ultimativno uteruje narod u tor. Zakoni se donose u odnosu šta je najbolje za širu zajednicu, a ne pojedinca. Znači, svaki zakon je uterivanje u tor.
Što se korone tiče, šta je problem da se nose maske ako MOŽDA to umanjuje širenje zaraze? Kakva se sloboda gubi time što ćeš da se solidarišeš sa ostalima?
 
Normalno je da svaka uredjena država ultimativno uteruje narod u tor. Zakoni se donose u odnosu šta je najbolje za širu zajednicu, a ne pojedinca. Znači, svaki zakon je uterivanje u tor.
Što se korone tiče, šta je problem da se nose maske ako MOŽDA to umanjuje širenje zaraze? Kakva se sloboda gubi time što ćeš da se solidarišeš sa ostalima?
Ne kapiras poentu.Maske su samo prelazna faza ka vakcinaciji pa dalje ka cipovanju.
Potrebno je prozreti te trikove i ne hvatati se u mrezu.
Kome ne smeta da ide i klanja se onima koji su ga bombardovali osiromasenim uranijumom, i sluzi im; taj neka se dobro zapita .
Sta moze izazvati osiromaseni uranijum, s tim si valjda upoznat.
 
korona virus je bezopasan. dakle, iako sam virus fizički postoji on ne izaziva epidemije i pandemije i niko od njega nije umro
Preležao sam korona virus i tvrdim da si ti dečko debil. Meni koji sam generalno zdrav, i koji se retko kad razbolim, a i kad se razbolim - svaki sezonski grip, prehladu preležim maltene na nogama za dan-dva, ovaj put je trebalo dve nedelje da preguram to sranje i ustanem na noge. Molim boga samo da ne dobijem to više nikad.

Ovo je novi virus koji razvaljuje organizam. Srećni su oni koji prođu sa blažom kliničkom slikom i kojima to sranje ne uništi pluća.
 
Preležao sam korona virus i tvrdim da si ti dečko debil. Meni koji sam generalno zdrav, i koji se retko kad razbolim, a i kad se razbolim - svaki sezonski grip, prehladu preležim maltene na nogama za dan-dva, ovaj put je trebalo dve nedelje da preguram to sranje i ustanem na noge. Molim boga samo da ne dobijem to više nikad.

Ovo je novi virus koji razvaljuje organizam. Srećni su oni koji prođu sa blažom kliničkom slikom i kojima to sranje ne uništi pluća.
Ne mozes da objasnis to coveku koji u svemu vidi zaveru i cipovanje,i koji ce da pre poveruje Miroljubu ili nekom slicnom sarlatanu nego nekom strucnjaku ili naucniku priznatom u celom svetu.
Najgore sto se takvih kao on namnozilo do kriticne tacka,i sto godinama urusavaju sistem koji je postizao rezultate.Mozda nije idealan,ali svet zasad bolji nema.
Za takve je samo pusto ostrvo,ili kavez.
 

Back
Top