Quantcast

koliko glupih ljudi ima DOKAZ

Poruka
4.174
Ne mogu da verujem koliko su ljudi glupi. Ulazi u taksi, seda, i tek onda vadi masku i stavlja na lice. Ok ajde recimo ti ne verujes da virus postoji ili mislis da lazu da su ljudi pomrli od virusa ali bar ispostuj taksistu jer covek mozda se plasi i oseca dusevni nemir kad mu neko udje bez maske nebitno da li virus postoji ili ne postoji.

Znaci koliko treba covek da ima inteligencije da shvati da treba prvo da stavi masku pa tek onda da udje u potencijalno opasnu zonu - epidemioloski receno "crvenu zonu" ?

Duchess1989

Zainteresovan član
Poruka
426
Meni je i dalje fascinantno da postoje ljudi koji u 2020. godini misle da je nešto kao što je virus izmišljotina. On možda jeste veštački napravljen, vrlo verovatno, ali itekako postoji. Zašto je nekome teško da utuvi to sebi u glavu.
Što se tiče maski, nosiš je da zaštitiš DRUGE, pa samim tim i kada neko drugi u tvojoj blizini nosi masku on štiti TEBE i obrnuto ti štitiš njega, i tako virus ne bi trebalo da se PRENOSI. Ne treba da se stvara opšta panika, ali majku mu moraš da imaš neku društvenu odgovornost jer si i ti deo tog društva.

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
korona virus je bezopasan. dakle, iako sam virus fizički postoji on ne izaziva epidemije i pandemije i niko od njega nije umro, pored toga taj virus u populaciji kruži decenijama. tvrdnja da se od korona virusa razboleva i umire je politička izmišljotina koja služi da se u pozadini obave neke prljave radnje. znači, pandemija je medijska prevara. za ljude koji umru od raznih bolesti se lažno tvrdi da su umrli od korone i tako se pravi lažna statistika koja treba lakovernima da "utuvi u glavu" da postoji pandemija. maske su obična idiotarija i ne štite nikoga ni od čega, one same nisu problem. problem je ukidanje ljudskih sloboda i prava, kretanje ka totalitarizmu i ekofašistički ciljevi agende 2030 koji stoje iza toga.

što se tiče društva, društvo je totalna idiokratija, kako možeš imati ikakvu odgovornost prema takvom društvu? deo tog društva čine vukovi koji lažiraju pandemiju, a deo ovce koje im veruju. kao nemi posmatrač toga, čovek ne može da uradi ništa. gade mi se jednako i vukovi i ovce.

i svako ko misli da su problem maske spava dubokim snom, bilo da veruje u maske i pandemiju, bilo da ne veruje i da smatra da mu nošenje maski ugrožava ljudska prava. maske su ništa spram nemani koja može da dođe.

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
446
korona virus je bezopasan. dakle, iako sam virus fizički postoji on ne izaziva epidemije i pandemije i niko od njega nije umro, pored toga taj virus u populaciji kruži decenijama. tvrdnja da se od korona virusa razboleva i umire je politička izmišljotina koja služi da se u pozadini obave neke prljave radnje. znači, pandemija je medijska prevara. za ljude koji umru od raznih bolesti se lažno tvrdi da su umrli od korone i tako se pravi lažna statistika koja treba lakovernima da "utuvi u glavu" da postoji pandemija. maske su obična idiotarija i ne štite nikoga ni od čega, one same nisu problem. problem je ukidanje ljudskih sloboda i prava, kretanje ka totalitarizmu i ekofašistički ciljevi agende 2030 koji stoje iza toga.

što se tiče društva, društvo je totalna idiokratija, kako možeš imati ikakvu odgovornost prema takvom društvu? deo tog društva čine vukovi koji lažiraju pandemiju, a deo ovce koje im veruju. kao nemi posmatrač toga, čovek ne može da uradi ništa. gade mi se jednako i vukovi i ovce.

i svako ko misli da su problem maske spava dubokim snom, bilo da veruje u maske i pandemiju, bilo da ne veruje i da smatra da mu nošenje maski ugrožava ljudska prava. maske su ništa spram nemani koja može da dođe.
Maske sluze da masa navikne da ne moze ni kupiti ni prodati bez nje.
Onda sledi vakcina.ko nema genglu da je primio vakcinu ne moze da udje u javnu ustanovu.Znaci ne moze ni da kupuje ,ni da prodaje.
Posle vakcina dolazi cipovanje.
Kao sto vidimo sve radi na istom principu.
Zato ne treba dozvoliti da maske budu obavezne.
Dokle ima ovakvih biće zaraženih.

Ovde kod mene je komšija, zdrav čovek u par dana zbog covid-a umro.

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
41.672
Dokle ima ovakvih biće zaraženih.

Ovde kod mene je komšija, zdrav čovek u par dana zbog covid-a umro.
Ne mlati.Zasto ne dozvoljavaju obdukciju?Pre svega radi same medicine.
Maska ne stiti od zaraze.To ti pise na samom pakovanju i ni jedna zdravstvena organizacija ne tvrdi suprotno.
Postoji ozbiljna sumnja da od cega god ljudi da umru ,oni dijagnostikuju koronu, a ne sprovode obdukciju.

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
446
Ne mlati.Zasto ne dozvoljavaju obdukciju?Pre svega radi same medicine.
Maska ne stiti od zaraze.To ti pise na samom pakovanju i ni jedna zdravstvena organizacija ne tvrdi suprotno.
Postoji ozbiljna sumnja da od cega god ljudi da umru ,oni dijagnostikuju koronu, a ne sprovode obdukciju.
Iz istog razloga iz koga posoji posebna procedura za sahranjivanje.
Tako je, maska ne štiti od zaraze. Kao što je već rekla Duchess1989
Što se tiče maski, nosiš je da zaštitiš DRUGE, pa samim tim i kada neko drugi u tvojoj blizini nosi masku on štiti TEBE i obrnuto ti štitiš njega, i tako virus ne bi trebalo da se PRENOSI. Ne treba da se stvara opšta panika, ali majku mu moraš da imaš neku društvenu odgovornost jer si i ti deo tog društva.
"Ovde kod mene je komšija, zdrav čovek u par dana zbog covid-a umro."

i sada mi treba da ti verujemo? daj ime i prezime čoveka, adresu i detalje sa obdukcije tela. gde je dokaz za ovo što govoriš?
Evo sad će komšika da mi dostavi dokumentaciju. Kako da ne.

Gde su dokazi za bilo šta što si ti rekao?

Ako ovako nastavi da se širi imaćeš i ti poznanike koji su umrli od covid-a. To će da ti bude najveći dokaz.

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
41.672
Iz istog razloga iz koga posoji posebna procedura za sahranjivanje.
Tako je, maska ne štiti od zaraze. Kao što je već rekla Duchess1989

Ako ovako nastavi da se širi imaćeš i ti poznanike koji su umrli od covid-a. To će da ti bude najveći dokaz.
Sta mislis o cipovanju?

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
Maske sluze da masa navikne da ne moze ni kupiti ni prodati bez nje.
Onda sledi vakcina.ko nema genglu da je primio vakcinu ne moze da udje u javnu ustanovu.Znaci ne moze ni da kupuje ,ni da prodaje.
Posle vakcina dolazi cipovanje.
Kao sto vidimo sve radi na istom principu.
Zato ne treba dozvoliti da maske budu obavezne.
slažem se da je ovo jedan mogući scenario, ali nije jedini mogući. nisam siguran da će vakcine uopšte i biti, jer je glavni cilj plandemije urušavanje svetske ekonomije. vakcine su ili još jedna priča za zaluđivanje ili sporedni cilj plandemije, gde bi farmaceutska mafija dodatno zaradila.

što se tiče maski, možeš i danas da kupuješ i prodaješ bez maske, ako znaš gde i kako, a ne moraš ni da nosiš masku duže od 30 sekundi nakon što prođeš pored portira na ulazu. sve je to relativno.

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
41.672
slažem se da je ovo jedan mogući scenario, ali nije jedini mogući. nisam siguran da će vakcine uopšte i biti, jer je glavni cilj plandemije urušavanje svetske ekonomije. vakcine su ili još jedna priča za zaluđivanje ili sporedni cilj plandemije, gde bi farmaceutska mafija dodatno zaradila.

što se tiče maski, možeš i danas da kupuješ i prodaješ bez maske, ako znaš gde i kako, a ne moraš ni da nosiš masku duže od 30 sekundi nakon što prođeš pored portira na ulazu. sve je to relativno.
Sve ovo sto se dogadja izgleda potpuno iscenirano.
Radi se na tome da maske budu obavezne.
Pa onda vakcine obavezne.
Pa cipovanje obavezno...

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
446
Sta mislis o cipovanju?
Mislim da ima prednosti, u smislu da postoje ljudi koji imaju poveranja u takav sistem i ne žele da nose kreditne kartice, ključeve ili šta već im padne na pamet, i mane, kao neko ko ne bi pristao na to, i da svako treba da odlučuje da li hoće da bude čipovan. Naravno, protiv sam nametnutog čipovanja.
Čipovanje već neko vreme postoji za one koji hoće da ga ugrade. Ne verujem da će tek tako lako da čipuju celu populaciju bez njihovog znanja i saglasnosti.

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
41.672
Mislim da ima prednosti, u smislu da postoje ljudi koji imaju poveranja u takav sistem i ne žele da nose kreditne kartice, ključeve ili šta već im padne na pamet, i mane, kao neko ko ne bi pristao na to, i da svako treba da odlučuje da li hoće da bude čipovan. Naravno, protiv sam nametnutog čipovanja.
Čipovanje već neko vreme postoji za one koji hoće da ga ugrade. Ne verujem da će tek tako lako da čipuju celu populaciju bez njihovog znanja i saglasnosti.
Imas li poverenja u ljude koji sprovode vakcinaciju i cipovanje?

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191

Znači, nemaš dokumentaciju i time nemaš dokaz, pa kako onda verovati u nešto što je neko napisao na forumu?

Što se tiče onog što ja pišem, nisam došao na forum da nekome nešto dokazujem, već da pokušam da sam saznam neke stvari sa kojima bih sklopio celu slagalicu. Svet je postao totalna i totalitarna idiokratija, nema se više kome šta reći niti ubediti nekog u nešto.

Ipak, ako nisi bot koji je ovde namerno ubačen da širi laži, onda zapitaj sebe samo jedno: da li se političari i bogataši ponašaju kao da epidemija postoji ili kao da ne postoji? da li su se zatvorili u bunkere i izolovali od sveta čekajući da ovo prođe ili se ponašaju kako su se ponašali i ranije? samo razmisli o tome. tvoja je stvar kakav ćeš zaključak iz toga izvući.

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
446
Znači, nemaš dokumentaciju i time nemaš dokaz, pa kako onda verovati u nešto što je neko napisao na forumu?

Što se tiče onog što ja pišem, nisam došao na forum da nekome nešto dokazujem, već da pokušam da sam saznam neke stvari sa kojima bih sklopio celu slagalicu. Svet je postao totalna i totalitarna idiokratija, nema se više kome šta reći niti ubediti nekog u nešto.

Ipak, ako nisi bot koji je ovde namerno ubačen da širi laži, onda zapitaj sebe samo jedno: da li se političari i bogataši ponašaju kao da epidemija postoji ili kao da ne postoji? da li su zatvorili u bunkere i izolovali od sveta čekajući da ovo prođe ili se ponašaju kako su se ponašali i ranije? samo razmisli o tome. tvoja je stvar kakav ćeš zaključak iz toga izvući.
Misliš da sam ja došla da dokazujem ovde nešto?

Uostalom ovde je svaki neistomišljenik bot i strani plaćenik.

I političari nose maske. Niko se nije izlovao od sveta.

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
I posle toga koliko je bilo zaraženih?
uopšte ne pratim njihovu statistiku o "broju zaraženih" niti me zanima jer znam da je broj 0. ono što sam hteo reći je da bi ti ljudi sa slike sami sebe zatvorili u bunkeru i ne bi izlazili napolje da zaista postoji epidemija.

nego, eto da te pitam ovo: da li ćeš se vakcinisati ako ti to preporuči "struka"?

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
446
uopšte ne pratim njihovu statistiku o "broju zaraženih" niti me zanima jer znam da je broj 0. ono što sam hteo reći je da bi ti ljudi sa slike sami sebe zatvorili u bunkeru i ne bi izlazili napolje da zaista postoji epidemija.

nego, eto da te pitam ovo: da li ćeš se vakcinisati ako ti to preporuči "struka"?
Razmisliću o tome ako preporuče.

Zašto ti ne testiraš tu "teoriju zavere" o kojoj ceo svet bruji i ne poljubiš nekog ko čeka u redu ispred covid ambulante? Ali obavezno u usta, jezikom.

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
Razmisliću o tome ako preporuče.

Zašto ti ne testiraš tu "teoriju zavere" o kojoj ceo svet bruji i ne poljubiš nekog ko čeka u redu ispred covid ambulante? Ali obavezno u usta, jezikom.
zato što sam germofob i plašim se (pravih) virusa i bakterija, a takođe znam dosta o tome i kako se oni prenose i kako se od njih može štititi. zato mi je i cela priča o koroni potpuno nelogična i može da se "primi" samo na nekog ko ne poznaje ovu oblast.

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
446
zato što sam germofob i plašim se (pravih) virusa i bakterija, a takođe znam dosta o tome i kako se oni prenose i kako se od njih može štititi. zato mi je i cela priča o koroni potpuno nelogična i može da se "primi" samo na nekog ko ne poznaje ovu oblast.
Sve u svemu znači pričaš u prazno i podstičeš druge ljude da izađu napolju bez maske i zaraze sebe i druge.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.