Quantcast

koliko glupih ljudi ima DOKAZ

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
42.406
Lepo rece kolega,tebi je zadruga vrhunac mentalnog dometa...
Sta da pricam s tobom kad si glup ko kuracc?
Umesto da izneses argumenat, koji nemas, ti se izjasnjavas navijacki emotivno kao beslovesna zivotinja.
Idi lizi jaja svojim sadistima, kad toliko volis ali ne teraj druge da to rade.

Noste maske,kad je to potrebno, niko vam ne brani.
Samo nemojte biti debili i dozvoljavati da vam proturaju loptu kroz noge.
Ne radi se ovde o maskama nedotupavce, nego o kuvanju zabe, ako uopste znas sta taj termin znaci.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.107
Sta da pricam s tobom kad si glup ko kuracc?
Umesto da izneses argumenat, koji nemas, ti se izjasnjavas navijacki emotivno kao beslovesna zivotinja.
Idi lizi jaja svojim sadistima, kad toliko volis ali ne teraj druge da to rade.

Noste maske,kad je to potrebno, niko vam ne brani.
Samo nemojte biti debili i dozvoljavati da vam proturaju loptu kroz noge.
Ne radi se ovde o maskama nedotupavce, nego o kuvanju zabe, ako uopste znas sta taj termin znaci.
Prvo i osnovno,nismo mi zajedno ovce cuvali da tako razgovaras samnom! (mada nikad ovce nisam ni cuvao,tebi je to ocigledno posao iz snova).
Drugo,ovde maske nisu problem,nego glupost i povodljivost nekolicine kojima moze da se proda svaka prica.Kad mi neko pomene cipovanje vakcinama i nanorobote,jasno mi je na kom je intelektualnom nivou,dalja polemika je samo ubijanje vremena,i ocekivanje sve sirih i jacih gluposti koje mogu da procitam.Neko ko veruje da ce da nam kroz vakcinu koje jos nema,ubace nanorobote koji ne postoje,i da ce neki tamo vladari iz senke (za koje niko konkretno ne zna ko su ,ali zato znaju STA hoce,i redovno komuniciraju sa njima) upravljaju sa nama,ili da nas pobiju,ili pretvore u robove...Taj neko nije nivo za ozbiljnu polemiku oko bilo cega.
Pogotovo ti koji verujes i bulaznis o mnogo vecim i neverovatnijim stvarima od ove teme.
Na ovu temu sam izneo sasvim dovoljno argumenata,samo sto vecinu od njih tvoj mozak,i tebi slicnih ne ume da obradi.

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
42.406
Prvo i osnovno,nismo mi zajedno ovce cuvali da tako razgovaras samnom! (mada nikad ovce nisam ni cuvao,tebi je to ocigledno posao iz snova).
Drugo,ovde maske nisu problem,nego glupost i povodljivost nekolicine kojima moze da se proda svaka prica.Kad mi neko pomene cipovanje vakcinama i nanorobote,jasno mi je na kom je intelektualnom nivou,dalja polemika je samo ubijanje vremena,i ocekivanje sve sirih i jacih gluposti koje mogu da procitam.Neko ko veruje da ce da nam kroz vakcinu koje jos nema,ubace nanorobote koji ne postoje,i da ce neki tamo vladari iz senke (za koje niko konkretno ne zna ko su ,ali zato znaju STA hoce,i redovno komuniciraju sa njima) upravljaju sa nama,ili da nas pobiju,ili pretvore u robove...Taj neko nije nivo za ozbiljnu polemiku oko bilo cega.
Pogotovo ti koji verujes i bulaznis o mnogo vecim i neverovatnijim stvarima od ove teme.
Na ovu temu sam izneo sasvim dovoljno argumenata,samo sto vecinu od njih tvoj mozak,i tebi slicnih ne ume da obradi.
Kako ces ti da cuvas kad ti niko ne bi dao ni dve koze nacrtane.
Tvoj motiv ovde nije da potrazis resenje nego da izivljavas svoju bolesnu sujetu, koristeci poziciju moderatora.
To ti ne daje valjanost da si pametan nego da si beskicmenjak.
Da si s malo mozga pratio tok dogadjaja od vremena bombardovanja do danas, uocio bi razliku...
Ovako si napaljen kao fudbalski navijac bez trunke rezona...
Ipak , radi drugih,jer tesko za tebe tako neuracunljivog da ima nade pisem ovo:
Ne teraju oni vas da nosite maske zato sto ih boli ****** za vase zdravlje, nego zato sto vas time pripremaju za vakcine ,pa za cipovanje.
Kad se naviknete da bez maske ne mozete u prodavnicu, probace da vam uvale da ni bez vakcine ne mozete u prodavnicu, pa kad i to progutate onda ce da vam uvaljuju cipovanje, bez koga ne mozete ni kupiti ni prodati.

Kad vas budu cipovali, onda ce vas bez problema zatvarati u spajz (policijski cas)kad god im se prohte a vi cete moci samo da trepljete.
Da ne govorim o drugim "instrukcijama"koje cete morati bespogovorno da izvrsavate, ma se to ticalo i vasih najrodjenijih,pa i vas samih.

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
448
Poenta su trikovi kojima se sluze oni koji su poceli sa svinjskim ghripom, pa sa pticijim gripom, pa sada sa Karonom...sta se sprema sledece i dokle ce sve to da ide?
Poenta je da su to priredili isti oni ljudi koji su Srbiju bombardovali osiromasenim uranijumom.
Poenta je u tome da li bi takvima,kao i njihovim poslusnicima, trebalo verovati?
Je l' si se ti vakcinisao protiv svinjskog i ptičijeg gripa?

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
Preležao sam korona virus i tvrdim da si ti dečko debil. Meni koji sam generalno zdrav, i koji se retko kad razbolim, a i kad se razbolim - svaki sezonski grip, prehladu preležim maltene na nogama za dan-dva, ovaj put je trebalo dve nedelje da preguram to sranje i ustanem na noge. Molim boga samo da ne dobijem to više nikad.

Ovo je novi virus koji razvaljuje organizam. Srećni su oni koji prođu sa blažom kliničkom slikom i kojima to sranje ne uništi pluća.
ko zna šta si ti preležao. odakle znaš da si preležao korona virus kad ne postoji test koji utvrđuje da neko ima taj virus? postoje samo testovi koji utvrđuju antitela na bilo koji virus i razne druge bolesti.

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
Ne mozes da objasnis to coveku koji u svemu vidi zaveru i cipovanje,i koji ce da pre poveruje Miroljubu ili nekom slicnom sarlatanu nego nekom strucnjaku ili naucniku priznatom u celom svetu.
Najgore sto se takvih kao on namnozilo do kriticne tacka,i sto godinama urusavaju sistem koji je postizao rezultate.Mozda nije idealan,ali svet zasad bolji nema.
Za takve je samo pusto ostrvo,ili kavez.
Ne brini se, ja bih veoma rado otišao na pusto ostrvo da ne gledam ovaj cirkus od ljudskog društva i civilizacije. Ako je neko naučnik ne znači da nije korumpiran i da ne laže zbog određenih interesa. Nažalost su mnogi već zaboravili aferu sa svinjskim gripom i vakcinama od pre desetak godina.

Sizif

Buduća legenda
Poruka
36.901
ko zna šta si ti preležao. odakle znaš da si preležao korona virus kad ne postoji test koji utvrđuje da neko ima taj virus? postoje samo testovi koji utvrđuju antitela na bilo koji virus i razne druge bolesti.
Ne lupaj kao lonče niz stepenice. PCR test nema nikakve veze sa testom na antitela i ekstremno je precizan. Radi na principu koji ti u dva života ne bi razumeo. Vrati se poslu za koji si stručan, ako takav postoji, a ove stvari prepusti pametnijima.

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
Ne lupaj kao lonče niz stepenice. PCR test nema nikakve veze sa testom na antitela i ekstremno je precizan. Radi na principu koji ti u dva života ne bi razumeo. Vrati se poslu za koji si stručan, ako takav postoji, a ove stvari prepusti pametnijima.
a ti si pa stručan? gde su ti potvrde i dokazi? strašno je što većina ljudi poveruje nekoj interesnoj grupi koja preuzme državu i medije, proglasi svoje korumpirane članove za stručnjake i onda ono što ti lažni stručnjaci serviraju, takav uspavan narod prihvata kao istinu bez i trunke sumnje ili traženja dokaza za iznete laži.

BELFABIO

Iskusan
Poruka
5.761
Meni je i dalje fascinantno da postoje ljudi koji u 2020. godini misle da je nešto kao što je virus izmišljotina. On možda jeste veštački napravljen, vrlo verovatno, ali itekako postoji. Zašto je nekome teško da utuvi to sebi u glavu.
Što se tiče maski, nosiš je da zaštitiš DRUGE, pa samim tim i kada neko drugi u tvojoj blizini nosi masku on štiti TEBE i obrnuto ti štitiš njega, i tako virus ne bi trebalo da se PRENOSI. Ne treba da se stvara opšta panika, ali majku mu moraš da imaš neku društvenu odgovornost jer si i ti deo tog društva.
A jos neverovatnije mi je da ljudi protestvuju zbog plana da se opet uvede policijski cas. Kao nece mjere koje bi pomogle u zaustavljanju sirenja virusa, kao hoce da se setaju gradom pod cenu zaraze.
Pitam se sta bi bilo da je virus opasniji, kao poput kuge da se umire 2-3 dana posle zarazenosti.

Duchess1989

Zainteresovan član
Poruka
480
A jos neverovatnije mi je da ljudi protestvuju zbog plana da se opet uvede policijski cas. Kao nece mjere koje bi pomogle u zaustavljanju sirenja virusa, kao hoce da se setaju gradom pod cenu zaraze.
Pitam se sta bi bilo da je virus opasniji, kao poput kuge da se umire 2-3 dana posle zarazenosti.
Da je ovaj virus poput kuge, ljudi bi sedeli unutra i ne bi ni pisnuli. Nego takva nam je ljudska priroda, volimo da se inatimo i dokazujemo kako smo jači od prirode i nedodirljivi. A ustvari smo mizerni u odnosu na prirodu i sve što ona sa sobom nosi.

markons82

Elita
Poruka
15.217
Ne mogu da verujem koliko su ljudi glupi. Ulazi u taksi, seda, i tek onda vadi masku i stavlja na lice. Ok ajde recimo ti ne verujes da virus postoji ili mislis da lazu da su ljudi pomrli od virusa ali bar ispostuj taksistu jer covek mozda se plasi i oseca dusevni nemir kad mu neko udje bez maske nebitno da li virus postoji ili ne postoji.

Znaci koliko treba covek da ima inteligencije da shvati da treba prvo da stavi masku pa tek onda da udje u potencijalno opasnu zonu - epidemioloski receno "crvenu zonu" ?
Medicinski naziv je hot zone a ne red zone. Imas čak i knjigu, odličan triler pisan po istinitim događajima o eboli, koja ima takav naziv..

markons82

Elita
Poruka
15.217
Od kuge se umiralo jer nije bilo antibiotik, koga je i dan danas prisutna al jedna doza.antibiotika rešava problem.. Takodje masa pizdi jer je najava o tom policijskom.casu krenula tek nakon izbora a.l do tada su organizovali skupove, miting, žurke,.utakmice.... I ostala sranja....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.