koliko decibela znaci dobar seks?

nisam nikad merio jer neam aparat za to, a i da iam ne bi merio jer se time ne opterećujem
bilo je onih koje su urlikale ko ranjene zveri a ništa ih naročito nisam jebbo, pogotovo što mi nije nešto ko zna koliko veliki

- - - - - - - - - -

a ni tehničar nisam ruku na srce da bi time kompenzovao dimenzije
 
Poslednja izmena:
Jao, imamo komsije iznad koji oko 3 ujutro pocinju sex. Ali ne cuju se krici i urlici, neko valjda vole fizicki jako. Strasno je cuje skripa kreveta. I da budem iskrena, htjela ne htjela, kad oni svrsavaju stvarno lome, ja primam. Moj muza to jako pali, ali onda meni slijedi isti takav divljacki sex. Kazem to mog muza napali da mi Nju bas podere.
 
Strucni odgovor je da sa 4,5 cm penisa zena moze dozivljeti vrhunski orgazsm jer su na toj dubini svi senzori ds orgazsm zene. No te sto su urlikale kao ranjene zvjeri su bile tehnicki dobro obradjenjr odn j.... To je ono kada se posle sexa tresu noge, a kada je velicina penisa pozamasna onda je zena, bicu banalna ne j.... nego dobro izj...... To je ono kada ustane a ne moze da skupi noge i ne moze da se ispravi, sjeda na stranu ne moze ravno, jer je dole sve oteceno. Znaci, napraviti razliku dobro j... i dobro izj....
 
Mislim ja da to nije strast, već je tvoj muž ljubomoran ko pašče. Razbuca te ko krmača šerpu i miran je sedmicu dana dok se Ona ne oporavi. :sad2:
I da oćeš nemaš kad i nemaš s čim da nađeš ebača sa strane. :hahaha:

Tacno! Sve si u pravu, samo kada me On sa svojim prvi put razbucao, dopalo mi se! Volim da je razbuca!!! Samo je jedna razlika, ne ceka oporavak od sedam dana! Nego on to prije vremena opecati! ... Da barem ceka :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top