• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 18:30 do 19:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

KOLIKO CESTO IDETE U NOCNI ŽIVOT?

inspirion:
Nije.To se zove izolacija.
Ti si bas mator.

naravno da sam mator i jako jako losh.....
a izolacija je kad se zavuchesh u sobu na neko vreme i ne pushtash nikog. evo ja sam izoliran dva sata :pPpPpp
a sva ta marva shto ide u smrdljive klubove i pretrpane kaficje se izolirala od normalne komunikacije i dobrog druzhenja. jer ni ne znaju shta je to :wink:
 
buahah.... da, i pichim super marija (80 :shock::lol:) na segi :)

hehe inspirion, naravno da znam shta je socijalizacija.... za razliku od tebe. pazi, ti si toliko van sveta i drushtva da nisi ni svestan da "sega-klubovi" vishe ni ne postoje, jer se 'sege' definitivno vishe ne koriste :wink:
gledaj malo oko sebe, prati zhivot, osecjaj zhivot i ljude oko kojih prolazish. ti mislish da si drushtven ako pichish svako veche na zhurke? e ispalio si se :wink:
 
U petak uveche sam se super provela, a sinoc :arrow:UZAS BOZIJI!!!!! Bila sam na Sky Baru sa dve drugarice iz shkole, i jedna mi je zagorchala noc poshto je oko 3 htela kuci!!! :evil: Uzas je bilo poshto su me momci poshetno izvatali u onom guzvanjcu!!! Strashno... :cry:
 
Secam se kad su mene prvi i poslednji put odvukli na fensi mesto....pitam se kako me je uopste onaj izbacivac pustio unutra.Bila je orprilike scena,ja stupam u prostoriju i svi bulje u mene,ali bukvalno svi(i to ne zato sto sam ne znam kako lepa :cry: )Po prvi put u zivotu mi je bilo zaista neugodno.....smrc
 
wild_child:
Secam se kad su mene prvi i poslednji put odvukli na fensi mesto....pitam se kako me je uopste onaj izbacivac pustio unutra.Bila je orprilike scena,ja stupam u prostoriju i svi bulje u mene,ali bukvalno svi(i to ne zato sto sam ne znam kako lepa :cry: )Po prvi put u zivotu mi je bilo zaista neugodno.....smrc
:D :D Sta ces...mada i ja mrzim takva mesta gde svi bulje u tebe...
 

Back
Top