Koliko cesto idete kod kozmeticara/frizera?

Ja bih volela da mogu bez frizera; kad bih bar mogla sama da se šišam:?
Ali, ovu moju što me depilira ne bih menjala za cele kozmetičke salone:lol: Za 45 min budem glatka kao beba; a usput mi se baš vidno proređuju dlake8-) Ne znam šta bi mi trebalo da ponovo uzmem brijač u ruke... a sama da se depiliram:? Mogla bih noge i tako, ali nju najviše i volim zbog tih 'skrivenih mesta':razz:
 
Kod kozmetičara nikad nisam bila i baš ovih dana imam kao neku zelju da idem da vidim kako je to.Nemam pojma kod koga?Jel znate neku dobru u ns?A kod frizera na svakih 6 meseci jer kad me olindraju tako da kosu puštam pola godine, pa onda opet me uhvati neki đavo i sve ispočetka.....A zato se kosa neguje najboljim preparatima da bude zdrava i.t.d
 
Larra:
Ja sam ranije isla 2 puta mesecno na tretmane lica, mada, imala sam bas problematicnu kozu. Poslednjih godina ne idem, em mi su ti problemi (nadam se) prosli, em mi se cini da mi kucna nega vise prija.

Sto se frizera tice, tu mi i nije neka razlika jer mi je kosa i ovako ravna, pa uglavnom bacim pare. A pramenove radim na 3-4 meseca.

Jel volite salone, ili vise volite da se same negujete kod kuce?


Kod kozmeticarke ne idem, do sada nikada nisam imala nekih problema sa licem, mada oni i ne postoje samo zaradi problema vec i zbog samog negovanja lica. Bar za sada mi nije potrebna. Kod frizera, s obzirom da imam dugu kosu, idem kad mi je potrebno shishanje krajeva, sto je obicno na svaka 4-5 meseca.
 
kod kozmeticara ne idem--plasim se da me ne unakazi neka "zavrsila-vikend-kurs -kozmeticarka"..Sredjujem sve sama, a ako mi bude nesto trebalo, ici cu kod dermatologa/kozmetologa..
Frizer--idem jednom godisnje na mini-val, jednom godisnje a i redje na shatiranje (ne treba mi cesce, prirodna sam plavusa :D ), a jednom u par meseci na skracivanje krajeva...

to je to..
 
Larra:
Ja sam ranije isla 2 puta mesecno na tretmane lica, mada, imala sam bas problematicnu kozu. Poslednjih godina ne idem, em mi su ti problemi (nadam se) prosli, em mi se cini da mi kucna nega vise prija.

Sto se frizera tice, tu mi i nije neka razlika jer mi je kosa i ovako ravna, pa uglavnom bacim pare. A pramenove radim na 3-4 meseca.

Jel volite salone, ili vise volite da se same negujete kod kuce?

Na tretmane lica ne idem često, ali zato depilacija, pedikir, šišanje - na 20 do 30 dana.
Volim salone, ali osim kvaliteta, važno mi je da se osećam "kao kod kuće". Zato ću i na drugi kraj grada, ako je dobar feeling.
 
ajkulica:
Kod kozmetičara nikad nisam bila i baš ovih dana imam kao neku zelju da idem da vidim kako je to.Nemam pojma kod koga?Jel znate neku dobru u ns?A kod frizera na svakih 6 meseci jer kad me olindraju tako da kosu puštam pola godine, pa onda opet me uhvati neki đavo i sve ispočetka.....A zato se kosa neguje najboljim preparatima da bude zdrava i.t.d
Vec tri godine idem kod jedne kozmeticarke koja radi privatno i fenomenalna je! Koristi proverene proizvode - Ella Bashe (ako se tako i pise) i gomilu nekih drugih kojima ime ne znam. Redovno posecuje seminare, prati desavanja, itd. Elem, ja sam prezadovoljna i svi koje sam uputila na nju su nastavili da dolaze. Nije skupa, kompletan tretman je 1200 din u koji spada bas sve, pa i depilacija nausnica, ako je potrebno. Zena nije priucena, vec je skolovana.
Ako si zainteresovana, javi se na PP.
Da odgovorim na temu, otkako sam otkrila malopre pomenutu kozmeticarku, trudim se da na tretman idem jednom u mesec, mesec i po, jer mi lice posle toga bude ekstra. Inace, nikad nisam imala nesto narocito problematicno lice, ali od kako idem kod nje, lice je mnogo bolje. Sto se frizera tice, trudim se da odem jednom u dva meseca da mi osvezi krajeve i povremeno, kad me uhvate bubice, na neko farbanje, ili pramenove. Imam jako dobrog frizera!
Pedikir i manikir, po potrebi, sto se pedikira tice jednom mesecno, sasvim dovoljno i nogice ekstra.
Depiliram se sama.
Sve ovo sto sam navela sigurno se ne bi desavalo da ti ljudi nisu jako dobri u svojim poslovima, i da ja imam malo vise vremena, pa da mogu kuci da se igram.
Pozdrav!
 
Queen, to se učini i kao druženje :) Frizerka me zove "Sojka" (tako joj se i predstavljam kad zakazujem izvlačenje pramenova) i pijemo kafu i kad nisam na "tretmanu", kozmetičarka me čeka sa kafom i odvaja pola sata samo da se ispričamo, kod pedikirke (tako se kaže, pretpostavljam) se sita nauživam i napričam :) (lajavo to, šta ćeš ;) )
 
Gazdarica:
Ufff, a ja bas zbog tog pricanja i ne volim da idem u salone... :roll:

a, ne, ne, pogrešno ste me razumele. ja sam samo govorila o prijatnosti atmosfere, ne o druženju. kozmetičarku viđam jednom mesečno i nemamo mnogo zajedničkih tema. ja uglavnom pijem kafu i sok, čitam časopise itd. ne razmišljam ni o čemu krajnje se opustim. na to sam mislila. inače, ja uopšte ne izgledam druželjubivo na prvi pogled, tako da mi se niko i ne obraća u salonu:mrgreen:
 
a to kozmeticar to da ti kaze kakva ti je kozha . evo i ja postajem prava zhena.

e da li je bolja hladna ili topla depilacija z anoge. tj koliko traje jedno i koliko drugo. i od cega vishe propadnu vene. je l hladnu mogu i sama da radim? a toplu? u stvari mogu sve sama ali cu da spalim kupatilo ili da ga zalepim. eto i ja sam postala zhena. :) salim se sklanjam dlake ali kremom a to je bash skupo i kratko traje. ili da pitam na savremenom muskarcu da se pale i tamo na mene.

u stvari i odnos cena i koliko traje i gde ce manje da pogrese. kad mi skidaju brkove toplim voskom izadju mi posle bubuljice i koza mi je crvena :I
 
Gazdarica:
Ufff, a ja bas zbog tog pricanja i ne volim da idem u salone... :roll:

evo da budem pi.cka i ja ne volim to pricanje jao.. a da bi te bolje sredili moras ipak da imas neki odnos s njima...uzas :)
valjda ce da naprave shishajuce robote
volim hladne frizere koji su zainteresovani samo za shishanje i kojima sam samo model i da ih zanima da me naprave da izgledam dobro, kao prof. izazov...a ne da se druze sa mnom
heheh
 

Back
Top