Koliki može da vam stanne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
z:plez: takav nisam imala "cast" da probam....mada, nisam neki kapacitet....znaju da me zabole neke poze...
Kao na primer; otpozadi, kada se previše natrćiš, tako što saviješ noge u kolenima, kolena ostanu ispod stomaka a guza i ribica ostanu jako izbačene i izložene Njegovim surovim nasrtajima; ili onda kada ležiš na leđima, a on ti digne noge, osloni se dlanovima na dušek tako da mu tvoje potkolenice vise prebačene preko ruku, izdigne svoj gornji deo tela skroz i krene svom svojom težinom da se zabija u tebe, istovremeno naležući na tvoje jako podignute butine i izdižući tvoju guzu i ribicu pri svakom naletu... Muškarci ove tehnike koriste kad hoće da ostave utisak velikih je'bača, a nekim ženama se one jako dopadaju. Vole da ih uvek malo boli. :)

edit: Voleo bih da makar nedelju dana imam penis od trideset centimetara (što će reći, dvadesetak centimetara duži).

Mogu samo da zamislim kako bi se Efendija radovao. A vi? : )))
 
Poslednja izmena:
Života mi mene bi bilo blam da postavim ovakvu temu!

Ja se vama divim kapiram sve kao zajebancija.. al pitam se jedno, koliko od ovih silnih pitanja (tema) bi postavili nekome u RL.. u procentima ono šta znam.. 5-6% a?

Izvinte me sto spamujem.. al kao sedim sa drugaricom iz srednje skole (koleginicom sa posla, komsinicom iz zgrade itd..), caskamo neobavezno uz kaficu i bam.. e a koliki tebi moze da stane?
vidi kako je to lepo vaspitano stvorenje, neiskvareno ovim ljisovskim suludim obicajimz:)
naravno da ne bi pitao..zapravo, nikog to ni ne interesuje..nego aj da uplupamo jos neko vreme...
 
Života mi mene bi bilo blam da postavim ovakvu temu!

Ja se vama divim kapiram sve kao zajebancija.. al pitam se jedno, koliko od ovih silnih pitanja (tema) bi postavili nekome u RL.. u procentima ono šta znam.. 5-6% a?

Izvinte me sto spamujem.. al kao sedim sa drugaricom iz srednje skole (koleginicom sa posla, komsinicom iz zgrade itd..), caskamo neobavezno uz kaficu i bam.. e a koliki tebi moze da stane?

A u pozadini se cuje Madona i Like a virgin...
 
A u pozadini se cuje Madona i Like a virgin...
:lol:
Života mi mene bi bilo blam da postavim ovakvu temu!
al kao sedim sa drugaricom iz srednje skole ,koleginicom sa posla, komsinicom iz zgrade itd.., caskamo neobavezno uz kaficu i bam..e a koliki tebi moze da stane?
Jel si pitao poucen ovim finim temama? :) ako je i dalje blam da pitas ovde saznas pa ocenis dal ce moci komsinici,drugarici,koleginici da stane :)
 
samo da je preko 10 cm i da je krut ko PRUT ! :D
tj. ovaj moj prolazi atest :lol: i ja sam zadovoljan....da mastam o "klatnu" jes' pa da ne mogu da ga spakujem u gace.
a skoro su reprizirali na exploreru onog lika sto ima zvanicno najveci 34cm (to zato sto je belac) i obim neko ludilo, i cela ekipa sa kojom se NEKADA druzio ga je gotivila samo zbog "cvetka".
neka hvala...
moj ima i svoj kredo :D "mali ali bije"
 
Života mi mene bi bilo blam da postavim ovakvu temu!

Ja se vama divim kapiram sve kao zajebancija.. al pitam se jedno, koliko od ovih silnih pitanja (tema) bi postavili nekome u RL.. u procentima ono šta znam.. 5-6% a?

Izvinte me sto spamujem.. al kao sedim sa drugaricom iz srednje skole (koleginicom sa posla, komsinicom iz zgrade itd..), caskamo neobavezno uz kaficu i bam.. e a koliki tebi moze da stane?

zato i postoji LjiS, da pitas i kazes ono sto u RL nikada ne bi :)
 
to bi recimo moglo da se primeni
da mi jelte ponudio polni akt
ovako samo sam morala
vec danima se rastuzim kad procitam naslov
el mislis da je zdravije da boksujem?

dabome da jeste :D
vidis da je rogati trudi da bocne neku "perad" i ovde i na "zenama" :D
neka ga ako ti je fujj ne citaj
cuvaj oci za klot-frket i dzempercice za unuke

ti si razumna riba znas sta ti pricam z:p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top