Kolege sa Pravnog fakulteta...

svaki ispitivac je duzan da te pita iz knjige koja je zvanicna literatura za taj predmet,pa ako ih ima 5, mora po svih pet. Naravno da je stavio samo svoja pitanja,ali pita iz obe knjige,s tom razlikom da, iako zvuci idiotski, ali Tomic iz Liliceve knjige pita sve (i upravni postupak) dok je sam Lilic izjavio da iz svoje knjige ne pita postupak :think:.

Pita postupak, zadnjih 10 pitanja je iz postupka, nemoj ko da se zezne pa da ne nauči.

Drugo, možete sa kojom hoćete knjigom kod god koga hoćete, ali pazite - čisto sumnjam da u Tomićevoj ima npr. Kibernetika koje je ispitno pitanje kod Lilića.
 
E ljudi. Moze li Draskickin test iz porodicnog prava da se spremi iz skripte? Imam vremena viska ali ne puno, pa mislio da ga iskoristim na pametan nacin...

Moze, ja sam spremila po skripti....dobila sam 7, a ocekivala sam 9! Zena skida poene na najvecim glupostima npr. ja sam napisala PODELJENA, trebalo je RAZDELJENA itd...test uopste nije tezak, ali je ona bas voli da skida poene gde god moze....Voli da napises BUKVALNO njene recenice! A da ne pricam o tome sto na papiru nema sanse da napises sve u vezi pitanja koje je postavila, jer nemas mesta....I obicno oni koji su sigurni da ce dobiti 6,7 padnu ispit...
 
Moze, ja sam spremila po skripti....dobila sam 7, a ocekivala sam 9! Zena skida poene na najvecim glupostima npr. ja sam napisala PODELJENA, trebalo je RAZDELJENA itd...test uopste nije tezak, ali je ona bas voli da skida poene gde god moze....Voli da napises BUKVALNO njene recenice! A da ne pricam o tome sto na papiru nema sanse da napises sve u vezi pitanja koje je postavila, jer nemas mesta....I obicno oni koji su sigurni da ce dobiti 6,7 padnu ispit...

Hvala na informaciji.
 

Back
Top