Koju Europsku kulturu najviše volite? (Glasajte)

Koju Europsku kulturu/folklor najviše volite?

  • Latinsku (Italija, Francuska, Portugal, Rumunjska, Španjolska)

    glasova: 16 37,2%
  • Germansku (Skandinavija, Njemačka, Holandija, Austrija)

    glasova: 10 23,3%
  • Grčku

    glasova: 11 25,6%
  • Albansku

    glasova: 2 4,7%
  • Baltsku/Baltičku

    glasova: 2 4,7%
  • Keltsku (Škotska, Irska)

    glasova: 9 20,9%
  • Anglosaksonsku/Englesku

    glasova: 6 14,0%
  • Mađarsku

    glasova: 2 4,7%

  • Ukupno glasova
    43
Ljudima ne mogu da objasnim da želja za očuvanje svoje rase nije rasizam.

Zašto da se uništi ono što je priroda pravila hiljadama godina? Zar moramo da postanemo mešanci?

Jbt za očuvanje lokalne rase lipska ovca država daje subvencije a nas zbog očuvanja belog identiteta zovu rasistima
Tako je.

Ja nemam ništa protiv da se dvoje ljudi vole i zaljube, bijelac i nebijelkinja i obratno, NEMAM NIŠTA PROTIV TOGA !

ALI !

Imam protiv toga da se to FORSIRA DANONOĆNO PO TV-U i u društvu i medijima kao sto se to radi u Zapadnoj Europi a polako i kod nas.

To je GENOCID.

Ali rekoh ti, Europa se budi, a onim WOKE-Liberalnim BOLESNICIMA sam davno porucija: kad desnica pobjedi ponovno u Europi, a oce, jedino koga ćete moci kriviti je samo sami sebe tako bolesni.
 
Ovo su ti dete skinhedsi:
IMG_20240306_215110.jpg

IMG_20240306_215051.jpg


a ovo je njihova muzika:

Trojan rekords, je izdavala "skinheds" muziku, možeš naći dosta toga po jutubu, ja sam u moje vreme morao to da čekam da mi donesu na pločama iz omraženog zapada
 
Takvih bas i nema...
Ma nemaju vremena Hrvati i Srbi se braniti od Arapa i Afrikanaca, pa to dvoje moraju prvo 24/7 mrziti jedno drugo, jer im VLADE obe drzave rade na tome svakodnevno, kao najbolji politicki prijatelji, da se izbori dobijaju.

Dok ovdje ljudi piskaraju ko je Ustaša a ko Četnik a ko *********, maca na vratanca će polako ući, a to su Arapi.

Nemam ja nista protiv nepalaca i filipinaca, znam ja azijate jako dobro, to su ljudi koji ti nece svoju kulturu nabijati niti maltretirati narod tvoj, ali Afrikanci i Arapi... e to je već drugi par opanaka, kad to pocne dolaziti u Srbiju i HR, onda ces se sjetiti i mene i FDDD-a :)
 
Haha stari moj... skidam ti kapu.

Ovo čemu ja i ti pripadamo... nadilazi nacije... etničke podjele itd... teško to mogu svatiti ljudi ovdje ili na HR forumu, ali svatit ce, polako.

Od Urala do Portugala, od Islanda do Grčke = EUROPSKA BRAĆA I SESTRE, ujedinjeni ne pod bolesnom EU, nego pod činjenicom da smo iz istog jajeta i da cila HEBENA PLANETA bi nas najradije zbrisala sa lica zemlje, i nije im bitno koje smo nacije.

 
Haha stari moj... skidam ti kapu.

Ovo čemu ja i ti pripadamo... nadilazi nacije... etničke podjele itd... teško to mogu svatiti ljudi ovdje ili na HR forumu, ali svatit ce, polako.

Od Urala do Portugala, od Islanda do Grčke = EUROPSKA BRAĆA I SESTRE, ujedinjeni ne pod bolesnom EU, nego pod činjenicom da smo iz istog jajeta i da cila HEBENA PLANETA bi nas najradije zbrisala sa lica zemlje, i nije im bitno koje smo nacije.

Ima nas još i mora da nas bude još više :ok:
 
Jaojjj bre,...Dalmatinac. Pogledaj Atlas, pa vidi koji deo Rusije pripada Evropi, koji ne. Sve preko Urala nije više Evropa, nego Azija. Daleko od toga da su Rusi Evropljani ( Moskva jeste). Kao što i Ruski Baltik veze nema Putinovom Moskvom. Čak ni Rusi sebe ne smatraju Evropljanima, ko smo mi da ih trpamo u isti koš. Kad već prozivaš Hitlera, pa Staljin i komunizam su pobili više ljudi, nego nacisti. Mani se ti toga da braniš Germane od Arapa, ja lično mislim da ih oni ne zovu k sebi u goste tek tako. Nisu mnogo ni fini, niti gostoljubivi. Ne petljaš se mnogo u tuđe stvari, nego gledaš svoja posla. Ako su Arapi krenuli ka Zapadu, neka ih. Neće tebi doći u goste sigurno,...da su hteli, do sad bi već po Hrvatskoj paradirali. 😁
P.S. Kad su Krstaši išli u pljačkaše pohode na Istok i Svetu zemlju, to je onda bilo u redu? Ili kad su Osmanlije pustošile Evropu sve do Beča? Što da se bijete ili ginete ne daj bože,...po ko zna koji u istoriji? Koju Evropu branite? Onu koju vas smatra nižom rasom, jer tako smatra i sve druge koji ne pripadaju Germanskim svetu.
 
Ma nemaju vremena Hrvati i Srbi se braniti od Arapa i Afrikanaca, pa to dvoje moraju prvo 24/7 mrziti jedno drugo, jer im VLADE obe drzave rade na tome svakodnevno, kao najbolji politicki prijatelji, da se izbori dobijaju.
Sukob civilizacija - Semjuel Hantington.

Katolcii+protestanti i pravoslavci nikako ne mogu zajedno, pa makar pricali i istim jezikom. Muslimani ne mogu ni sa kim tek.
 
Sukob civilizacija - Semjuel Hantington.

Katolcii+protestanti i pravoslavci nikako ne mogu zajedno, pa makar pricali i istim jezikom. Muslimani ne mogu ni sa kim tek.
Katolici vs. Protestanti su bili najveci evropski sukobi vekovima, cak prosirili sukob i na druge kontinente. Mada, to je neko drugo vreme bilo.

Nije samo fakticki sukob, vec i teoloski, katolici i pravoslavci su teoloski jako bliski, ali sa protestantima nisu.
 
Jaojjj bre,...Dalmatinac. Pogledaj Atlas, pa vidi koji deo Rusije pripada Evropi, koji ne. Sve preko Urala nije više Evropa, nego Azija. Daleko od toga da su Rusi Evropljani ( Moskva jeste). Kao što i Ruski Baltik veze nema Putinovom Moskvom. Čak ni Rusi sebe ne smatraju Evropljanima, ko smo mi da ih trpamo u isti koš. Kad već prozivaš Hitlera, pa Staljin i komunizam su pobili više ljudi, nego nacisti. Mani se ti toga da braniš Germane od Arapa, ja lično mislim da ih oni ne zovu k sebi u goste tek tako. Nisu mnogo ni fini, niti gostoljubivi. Ne petljaš se mnogo u tuđe stvari, nego gledaš svoja posla. Ako su Arapi krenuli ka Zapadu, neka ih. Neće tebi doći u goste sigurno,...da su hteli, do sad bi već po Hrvatskoj paradirali. 😁
P.S. Kad su Krstaši išli u pljačkaše pohode na Istok i Svetu zemlju, to je onda bilo u redu? Ili kad su Osmanlije pustošile Evropu sve do Beča? Što da se bijete ili ginete ne daj bože,...po ko zna koji u istoriji? Koju Evropu branite? Onu koju vas smatra nižom rasom, jer tako smatra i sve druge koji ne pripadaju Germanskim svetu.
Nas Europa ne smatra nižom rasom, nego oni koji su namjenili od Europe da izbrišu sve bijele europske ljude sa lica ovoga kontinenta.

I ne boj se ti, doci ce ti arapi i u Hrvatsku i Srbiju, stotine milijuna afrikanaca ceka spremno brodovima na Europu, sto mislis da ce ih sve smjestiti u Njemacku i Skandinaviju?

Daj ženo Božja.

Ne mrzim ja nikoga na rasnom planu, ali itekako najvise volim svoje i svoju rasu i europsku kulturu, ako me to čini zlim čovjekom onda neka.

Ali to onda i Kineza čini zlim ako voli Kinesku žutu rasu i kulturu, zasto dvostruka mjerila?

P.S. Vidim ja jako dobro gdje je Rusija, ja samo kazem FAKT: da su Rusi čistokrvni Europljani, koji su IZ EUROPE anektirali onaj azijski dio Rusije i to ih ne cini niti malo manje Europljanima, samo geografski su na dva kontinenta.

A Rusi, pravi Etnicki rusi, ce uvik biti samo jedno: bijelci i europljani.

Nismo mi ovdje za ginut, mi smo ovdje samo da kazemo, ako nas (europljane) zelite zbrisati sa lica zemlje (arapi i afrikanci), necete moci tako lako baš.
 
Jaojjj bre,...Dalmatinac. Pogledaj Atlas, pa vidi koji deo Rusije pripada Evropi, koji ne. Sve preko Urala nije više Evropa, nego Azija. Daleko od toga da su Rusi Evropljani ( Moskva jeste). Kao što i Ruski Baltik veze nema Putinovom Moskvom. Čak ni Rusi sebe ne smatraju Evropljanima, ko smo mi da ih trpamo u isti koš. Kad već prozivaš Hitlera, pa Staljin i komunizam su pobili više ljudi, nego nacisti. Mani se ti toga da braniš Germane od Arapa, ja lično mislim da ih oni ne zovu k sebi u goste tek tako. Nisu mnogo ni fini, niti gostoljubivi. Ne petljaš se mnogo u tuđe stvari, nego gledaš svoja posla. Ako su Arapi krenuli ka Zapadu, neka ih. Neće tebi doći u goste sigurno,...da su hteli, do sad bi već po Hrvatskoj paradirali. 😁
P.S. Kad su Krstaši išli u pljačkaše pohode na Istok i Svetu zemlju, to je onda bilo u redu? Ili kad su Osmanlije pustošile Evropu sve do Beča? Što da se bijete ili ginete ne daj bože,...po ko zna koji u istoriji? Koju Evropu branite? Onu koju vas smatra nižom rasom, jer tako smatra i sve druge koji ne pripadaju Germanskim svetu.
Sve je to lepo, nego za koga si glasala?
 
@38imak @FDDD @GrdobanS @Manastirka

Svi EUROPLJANI, nema veze dal su Pravoslavci, Katolici, KROTITELJI ZMIJA ili Protestanti ili Ateisti, svi se moraju držati skupa.

Islam ne dolazi u obzir, kao ikakva Europska vrednota, već je to attack na bilo što Europsko. Nisam ja sad za protjerivanje Muslimana iz Europe, ali Islam je DIREKTNI neprijatelj svega Europskoga, od nastanka Islama, DO DANA DANAŠNJEGA.

I ne samo Europskoga, nego svega što nije Islamsko, a mi smo im najveci trn u oku.

Ovdje neki spominju Križarske ratove. WOWWWWWWWWWWWWW. EJJJJJJJJJJJ, osvojili smo podrucije HEBENE SLOVENIJE DOLJE i to je kao pokolj????

I to sto smo osvojili? ONO STO JE NEKAD BILO KRŠĆANSKO/HRIŠĆANSKO !

A hebeni PEDOFILSKI Islam se proširio kao VIRUS od Maroka do granice sa Kinom u niti 80 godina, i to kao nikome ništa? A nama se zamjera Krizarski rat?

Daj neka prodaju tu spiku nekoj WOKE BUDALETINI.
 
Sve je to lepo, nego za koga si glasala?
Ona sigurno redovno glasa za Merkel, Macrona... i ostale razbijače svega Europskoga.

@Manastirka

Oprosti, ja znam da ti mislis da je sve to relativno oko arapa i afrikanaca, ali vidio sam i ja itekako svijeta kao i ti, ja tu tvoju realnost ne zelim, a ne zeli je ni vecina europljana, i multi kulti europa JE VEC PROPALA, hvala bogu.
:)
 
Ona sigurno redovno glasa za Merkel, Macrona... i ostale razbijače svega Europskoga.

@Manastirka

Oprosti, ja znam da ti mislis da je sve to relativno oko arapa i afrikanaca, ali vidio sam i ja itekako svijeta kao i ti, ja tu tvoju realnost ne zelim, a ne zeli je ni vecina europljana, i multi kulti europa JE VEC PROPALA, hvala bogu.
:)
Tačno je da je Merkelova otvorila vrata Arapima. Francuska više ne liči na Evropu još poodavno,...tamo su Alžirci već domaći još poodavno, mnogo pre Merkelove. Tako da nzm o čemu tačno ovde pričamo? Zato i pitam, koju Evropu vi branite? Protestantsku? Svi Nemački i Francuski protestanti su davno prebegli u Švajcarsku. Ostao je samo Baltik, Engleska i Nordijska oblast, sumnjam da su muslimani baš tamo pohrlili, još manje da su dobrodošli. U Engleskoj su Indijci doduše,...tako da kad malo bolje pogledaš realnost, Istočnjaci su po Evropi mnogo pre, nego što si ti uopšte došao na ovaj svet.
 
Poslednja izmena:
Tačno je da je Merkelova otvorila vrata Arapima. Francuska više ne liči na Evropu još poodavno,...tamo su Alžirci već domaći još poodavno, mnogo pre Merkelove. Tako da nzm o čemu tačno ovde pričamo? Zato i pitam, koju Evropu vi branite?
EUROPU KOJA JE STASALA NA RIMSKOJ I GRČKOJ KULTURI !

Europu kojoj je Kršćanstvo/Hrišćanstvo isto tako integralni dio !

Europu koja treba braniti SVOJE PUČANSTVO I SVOJ NAROD od hebenih ALIENA iz Azije i Afrike !

O toj Europi pričam.

Neka se drže svoga dvorišta i svoga kontinenta, kud svi u Europu???

Znaci ispada ovako: Azija Azijatima, Afrika afrikancima ali Europa za sve? Neće moći. Neće.

I molim te nemoj mi sad propovijedat o kolonijalnoj prošlosti Europe, Arapi su bili 20 puta BOLESNIJI kolonijalisti i robovlasnici nego Europljani, Mongoli su bili 25 bolesniji u svemu tome.

Sve rase imaju mrlje iz prošlosti ali samo se nama u Europi kolektivno sudi OD WOKE BUDALETINA.

E pa obit ce im se o glavu, i njima i onima Allahovim ODRPANCIMA koje su doveli na ovaj kontinent.
 

Back
Top