Koju Europsku kulturu najviše volite? (Glasajte)

Koju Europsku kulturu/folklor najviše volite?

  • Latinsku (Italija, Francuska, Portugal, Rumunjska, Španjolska)

    glasova: 16 37,2%
  • Germansku (Skandinavija, Njemačka, Holandija, Austrija)

    glasova: 10 23,3%
  • Grčku

    glasova: 11 25,6%
  • Albansku

    glasova: 2 4,7%
  • Baltsku/Baltičku

    glasova: 2 4,7%
  • Keltsku (Škotska, Irska)

    glasova: 9 20,9%
  • Anglosaksonsku/Englesku

    glasova: 6 14,0%
  • Mađarsku

    glasova: 2 4,7%

  • Ukupno glasova
    43
niti rusija niti turska ne pripadaju europi
RUSIJA PRIPADA ! Rusija je uvijek bila Europa i Europska zemlja.

Rusija se širila U AZIJU, napominjem: U AZIJU !

Ne IZ AZIJE u Europu ako Turci.


MATIČNO PODRUČJE RUSA je Europa (danasnja Europska Rusija i Ukrajina) nije preko Urala, sve preko Urala je zapravo OSVOJENO od Rusa, tj ANEKTIRANO.

Tako da ovo dvoje veze nemaju jedno s drugim.

Rusi su izvrsili INVAZIJU NA AZIJU, a Turci iz Azije na Europu.

Ni rasno, ni kulturno, ni po ničemu se ne mogu usporediti :), Rusi su Europljani potekli sa Europskog kontinenta, Turci nisu.
 
RUSIJA PRIPADA ! Rusija je uvijek bila Europa i Europska zemlja.

Rusija se širila U AZIJU, napominjem: U AZIJU !

Ne IZ AZIJE u Europu ako Turci.


MATIČNO PODRUČJE RUSA je Europa (danasnja Europska Rusija i Ukrajina) nije preko Urala, sve preko Urala je zapravo OSVOJENO od Rusa, tj ANEKTIRANO.

Tako da ovo dvoje veze nemaju jedno s drugim.

Rusi su izvrsili INVAZIJU NA AZIJU, a Turci iz Azije na Europu.

Ni rasno, ni kulturno, ni po ničemu se ne mogu usporediti :), Rusi su Europljani potekli sa Europskog kontinenta, Turci nisu.
možda ti prvi originalni rusi koji su bili potomci šveđana su bili europljani, ali ovi danas nisu
 
Boze me oslobodi.

Geografski pripadaju EuroAziji, da.

Ali Rusi kao Rusi nisu iz Azije nego su IZ EUROPE, oni su doslovno se proširili U AZIJU iz Europe.

Ništa drugačije nego Britanci u današnju Sjevernu Ameriku, jedina razlika je ta što je Rusija kopnom vezana za Azijsko proširenje i što je Azija sada dio Ruske FEDERACIJE, a Ameri izborili nezavisnost i morem odjeljeni od Britanije.
 
Boze me oslobodi.

Geografski pripadaju EuroAziji, da.

Ali Rusi kao Rusi nisu iz Azije nego su IZ EUROPE, oni su doslovno se proširili U AZIJU iz Europe.

Ništa drugačije nego Britanci u današnju Sjevernu Ameriku, jedina razlika je ta što je Rusija kopnom vezana za Azijsko proširenje i što je Azija sada dio Ruske FEDERACIJE, a Ameri izborili nezavisnost i morem odjeljeni od Britanije.
Vecina Rusa smatra da Rusija nije ni Evropa ni Azija, vec nesto posebno, jedinstveno iliti Evroazija.

Ko smo mi da protivrecimo onda?
 
možda ti prvi originalni rusi koji su bili potomci šveđana su bili europljani, ali ovi danas nisu
Velika većina danasnjih EUROPSKIH RUSA su i dan danas Europljani čisti, a one pridošlice iz Azijske Rusije (RUSI TOBOŽE), pa oni su trn u oku mnogim Rusima, onima pravima, u Moskvi, Petrogradu itd...

Što mislis otkud toliko Skinheadsa po Moskvi itd? Nije da ja ičim odobravam Skinheadse, ali samo nekako da ti dočaram.
 
Vecina Rusa smatra da Rusija nije ni Evropa ni Azija, vec nesto posebno, jedinstveno iliti Evroazija.

Ko smo mi da protivrecimo onda?
Sve Ruse PATRIOTE koje sam ja upoznao po forumima svijeta, Europe, uživo itd, će ti reći da su oni EUROPLJANI, BIJELCI, TUTTO COMPLETO i apsolutno Europljani.

Te komunjarske spike da su oni evroazija iz Sovjetske Rusije ostavimo za prošlost, ako je onaj KOOSOKI neki lik iz Azijske Rusije "RUS" onda sam ja evo Aboridžin, i to zna i Rus i ja, a i ti.

Bože pa nisi slijep da ne vidiš razliku izmedju pravog Rusa i one gamadi iz Azije što se prodaju za "Rusa"?
 
Sve Ruse PATRIOTE koje sam ja upoznao po forumima svijeta, Europe, uživo itd, će ti reći da su oni EUROPLJANI, BIJELCI, TUTTO COMPLETO i apsolutno Europljani.
Zvanicni Kremlj i Aleksandar Dugin su daleko znacajniji i merodavniji nego razni marginalni celavci cije su pretke ubijali ti isti nacisti kojima se dive.

Isto vazi i za one balvane iz azova koji samo kaljaju ukrajinsko ime.

Inace, niko ni ne kaze da su Cukci, Tatari, Ceceni, Hanti, Mansi, Burjati, Jakuti i ko zna koji isto sto i Rusi.
 
@GrdobanS

Ako su ovo "Rusi" ja dajem ostavku na forumu odmah sada, ostavku (ovo su "Rusi" iz Vladivostoka):

main-qimg-e7ce1d2a181ab742830e9a02d0c96928-pjlq.jpg


Ovo je skup SLAVENIZIRANIH/RUSIZIRANIH mongola-nomada Azijske Rusije.

A ovo su RUSI:

1160891966.jpg.0.jpg
 
Velika većina danasnjih EUROPSKIH RUSA su i dan danas Europljani čisti, a one pridošlice iz Azijske Rusije (RUSI TOBOŽE), pa oni su trn u oku mnogim Rusima, onima pravima, u Moskvi, Petrogradu itd...

Što mislis otkud toliko Skinheadsa po Moskvi itd? Nije da ja ičim odobravam Skinheadse, ali samo nekako da ti dočaram.
znaš li ti ko su skinhedsi?!??
 
Zvanicni Kremlj i Aleksandar Dugin su daleko znacajniji i merodavniji nego razni marginalni celavci cije su pretke ubijali ti isti nacisti kojima se dive.

Isto vazi i za one balvane iz azova koji samo kaljaju ukrajinsko ime.

Inace, niko ni ne kaze da su Cukci, Tatari, Ceceni, Hanti, Mansi, Burjati, Jakuti i ko zna koji isto sto i Rusi.
Pa naravno da nisu Rusi.

Rus, PRAVI RUS, etnički, može biti samo jedno: Europljanin i bijelac tutta forza.

Ovo sve ostalo nek lipo ostane u Aziji :).
 
P.S. Poslije je profesor naš (koji je cijelo vrijeme sjedio u učioni i AKADEMIK) mi rekao dan poslije: bio si ti u pravu, pusti ti njega i njega shranja i velebnom Islamu i kako je Islam sve spasio od "posrnulih europljana".
Taj narativ, taj bullshit, da je islam kao nešto pomogao evropskoj kulturi, čak je i spasao, to guraju čak i u naučnim krugovima.

Kad to sabereš sa rekonstruisanim facama tobož tamnoputim prastanovnicima Švedske, poruka nama Evropljanima je jasna
 
@FDDD

Bože sto sam docekao, da na srpskom forumu moram dokazivat ČINJENICU da pravi RUSI mogu biti samo bijelci i europljani, ovaj svit ide kvragu definitivno.

Što mene briga za one mongole iz Ruske Azije, većina Rusa (pravih rusa) ih nikad neće smatrati etničkim Rusima, nikad pa ni tad.

Mogu oni biti građani Ruske Federacije itd, ali su samo slavenizirani jezikom, kao što su native-american po latinskoj americi LATINIZIRANI od Španjolaca i Portugalaca, ali ne moraš biti ekspert da vidiš da su native-american/amerinidan (Paragvaj, Bolivija, Meksiko itd).

Ista stvar sa domicilnim etničkim stanovništvom Ruske Azije.
 
Taj narativ, taj bullshit, da je islam kao nešto pomogao evropskoj kulturi, čak je i spasao, to guraju čak i u naučnim krugovima.

Kad to sabereš sa rekonstruisanim facama tobož tamnoputim prastanovnicima Švedske, poruka nama Evropljanima je jasna
Neće im taj plan ipak uspit.

Zaletili su se i previše, na krilima phedera-Liberala, ali hvala Bogu desnica pobjedjuje i u Holandiji i u Italiji... Mađarsku da ne spominjem, Poljska, Slovačka...

Britanija je otisla iz EU.

Španjolci standardno spremni za EUROPU 24 sata dnevno.

A Nijemci će se osvjestiti, moraju, i najludji konj ako ga tučeš non stop poludi, tako ce i oni. I neka.
 
@FDDD

Bože sto sam docekao, da na srpskom forumu moram dokazivat ČINJENICU da pravi RUSI mogu biti samo bijelci i europljani, ovaj svit ide kvragu definitivno.

Što mene briga za one mongole iz Ruske Azije, većina Rusa (pravih rusa) ih nikad neće smatrati etničkim Rusima, nikad pa ni tad.

Mogu oni biti građani Ruske Federacije itd, ali su samo slavenizirani jezikom, kao što su native-american po latinskoj americi LATINIZIRANI od Španjolaca i Portugalaca, ali ne moraš biti ekspert da vidiš da su native-american/amerinidan (Paragvaj, Bolivija, Meksiko itd).

Ista stvar sa domicilnim etničkim stanovništvom Ruske Azije.
Naravno, čisti Rusi su Belci najčešće Istočni Baltidi, često borealizovani (adaptacija na klimu)
 
Glasao sam za keltsku kulturu. Meni su lično bliski, bliži nego recimo Rusi, osećam to čak sam i bio u Irskoj i planirao da se preselim tamo

Davno sam ja primjetio da ja i ti djelimo nešto puno veće nego što neko djeli istu nacionalnost.

A to je patriotizam prema Europskom čovjeku, ali ako počnemo u detalje još ne nas rasistima prozvat.

Nismo mi nikakvi rasisti ako branimo SVOJU RASU OD NESTANKA, to je naše evolutivno i prirodno pravo, kao što je pravo čovjeka da brani svoju obitelj i djecu.

Kome je to rasizam, neka se obrati bolesnim WOKE smradovima koji eno rade upravo dok pricamo WC za muskarce i žene (jer je diskriminacija da postoje separativni WC-i za dva spola). hahahahah.
 
@FDDD

E sad ću baš namjerno ovo pustiti za ove dežurne KUMBAYA LIBERALNE "velike srpske i hrvatske nacionaliste", koji su sutra spremni pustiti Arape i Afrikance u Srbiju i Hrvatsku, kao: pa to su ljudi kao i mi... a dok to čine, mrze hrvati srbe i obratno, UZAS !!!! Ali opametit ce se oni, na tezi malo nacin.

E pa dok se ne opamete, ja sad idem sebi za srce pustit ovo:


P.S. Hebao ih multikulturalizam, pa dabogda me banirali sad.
 
Davno sam ja primjetio da ja i ti djelimo nešto puno veće nego što neko djeli istu nacionalnost.

A to je patriotizam prema Europskom čovjeku, ali ako počnemo u detalje još ne nas rasistima prozvat.

Nismo mi nikakvi rasisti ako branimo SVOJU RASU OD NESTANKA, to je naše evolutivno i prirodno pravo, kao što je pravo čovjeka da brani svoju obitelj i djecu.

Kome je to rasizam, neka se obrati bolesnim WOKE smradovima koji eno rade upravo dok pricamo WC za muskarce i žene (jer je diskriminacija da postoje separativni WC-i za dva spola). hahahahah.
Ljudima ne mogu da objasnim da želja za očuvanje svoje rase nije rasizam.

Zašto da se uništi ono što je priroda pravila hiljadama godina? Zar moramo da postanemo mešanci?

Jbt za očuvanje lokalne rase lipska ovca država daje subvencije a nas zbog očuvanja belog identiteta zovu rasistima
 

Back
Top