Koji vas forumaš kopira?

po meni su slicni dosta: carol,wind of change,magic flower i rocket queen
njih redovno mesam, al cini mi se....iz nekih postova sam skapirala da su neke od njih u pravom zivotu ortakinje, pa ta slicnost i moz da bude logicna
a onako najjedinstveniji je funny
 
Ja nisam zanimljiva :(
Mene niko ne kopira :(
:lol:

Sto se tice tebe i Kreptomana,ne vidim slicnosti u vasim postovima :D
Inace,svi ste navalili da je Mimu si preuzimaju,al' ne znaaajem baas...
Mozda Stefan K.
Ima on par svojih naslednika :lol:

auu,al se gubim,pisem o forumskim kopijama :eek:

:lol:
 
po meni su slicni dosta: carol,wind of change,magic flower i rocket queen
njih redovno mesam, al cini mi se....iz nekih postova sam skapirala da su neke od njih u pravom zivotu ortakinje, pa ta slicnost i moz da bude logicna
a onako najjedinstveniji je funny

Tan-tara-tara-ta-ta-ta-ta...hup-hip-hurej...:mrgreen::mrgreen:

@tema

Najveca fora je sto Nadrealistu ili nekog sl. retko ko moze da kopira...vecina kopira samo deo njega. Ne mogu oni kopirati sve reci koje je on napisao, zato sto oni za pola od tih reci ni ne znaju sta znace.

Kopiraju ih vecinom po stavu... Na primer...Ako Nadre kaze "Ne zanima me tvoje misljenje, glup si, ne mozes da mi pridjes..." i jos tu doda milion reci za koje je retko ko cuo, oni koji ga koiraju, reci ce samo "Ne doticu me tvoje uvrede" i to je to...od neke prave pameti nema nicega.

Nadam se da ste ukapirali sta sam hteo da kazem....zato sto ja nisam. Citam iznova i iznova i ne provaljujem.....:mrgreen:

P.S. Ja sam mislio da je rocket queen ustvari @ngel@...ili ona ili ona likusa Sarah Kay(ili kako vec)....podsecaju me na nju.:p
 
Najveca fora je sto Nadrealistu ili nekog sl. retko ko moze da kopira...vecina kopira samo deo njega. Ne mogu oni kopirati sve reci koje je on napisao, zato sto oni za pola od tih reci ni ne znaju sta znace.

Kopiraju ih vecinom po stavu... Na primer...Ako Nadre kaze "Ne zanima me tvoje misljenje, glup si, ne mozes da mi pridjes..." i jos tu doda milion reci za koje je retko ko cuo, oni koji ga koiraju, reci ce samo "Ne doticu me tvoje uvrede" i to je to...od neke prave pameti nema nicega.

Nadam se da ste ukapirali sta sam hteo da kazem....zato sto ja nisam. Citam iznova i iznova i ne provaljujem.....:mrgreen:
Politicka diskutabilna konferencija dezoksiribozne oksidacije totalitarne monotonije lipfitelnih talusa nemackih snaucera :eek: :mrgreen:
 

Back
Top