Koji vas forumaš kopira?

Kako se mi svi volimo.
Kao jedno veliko odeljenje prvog razreda.
Svako svakog podje.bava, a svi hoće da budu popularni (i da imaju kockice).

Priznaj ljubomorna si jer niko nece da ti da reputacije zato sto glumis neku hejterku koja je uvek u pravu iako nije!;):mrgreen: Mnogo zestoko branis svoje stavove zato te mnogi nevole! Napad je najbolja odbrana,a mnogi ljudi jednostavno vole da urnisu ostale i da lece komplekse na forumu zato ovo i izgleda ovako!:bye:

E, da mi je da vidim jedan tvoj post bez deset uzvičnika.

Samo za tebe -
29kp3wp.jpg

Smor:roll:

Pa kopiracu neke druge stvari a ne ovako jadnicke fraze koje ,,spustaju,, druge...OVAJ avatar meni stoji oduvek i sta ti to znaci da je GEJ>??
elem,tvoj avatar je meni bas lep,ako si mislila da cu da te prozivam,nisam ja u tom gasu...a moj avatar je moj avatar i samo moj,niciji vise axaxaxaxaxa:hahaha:
salim se...volim tu recenicu na njemu i TACKA..

Idi ti iskuliraj popi jedno pivo,i disi...:per:

opet bih ti savetovala isto,no valjda si me dosad poslušala.
Krepto:
Prestani da budeš smušen,smlaćen a Tul odjebi i počni da slušaš Marun fajv
ukratko budi ja i bićeš super,ovako pet para ne vrediš,osim što bi bio dobar za seksualne radnje :per:
e da,ofarbaj se u plavo i pusti kosu da ti šiklja na sve strane,a ja ću ti stavljati gel :heart:

Sve sto se ja pitam je ko su koji piiiiiiiiiip ti forumashi koje pominjete i kos u ti mnogo kul i zajeb forumashi koje imate potrebu da kopirate?
Ne kopiram,ja pozajmljujem stavove od nekih old skul forumasha.Tako da ne mogu da me tuze za autorska prava :D
Kad porastem zelim da budem Keeper. :)

Primijetio sam ranije da neke forumase uporedjuju sa Mimom, ali na to uopste nijesam obracao paznju jer me to uopste nije ni interesovalo.

A sto se mene tice, ne kopiram nikoga, a i siguran sam da ni mene niko ne kopira, jer i da hoce, ne moze :mrgreen::cool:

Back