Koji tv internet uzeti kod operatera

To što se ovde u srbiji zove optika je preko nekada bio malo brži dial up :lol: mizerija internet, neka mutna hd slika, nestabilna konekcija ma grozota jednom rečju. Dno dna!
Немој тако, неки су под оптиком заиста и добили оптику у Србији. Све зависи како се коме заломи.
 
To se ne zna zavisi od infrastrukture koliko je stara i u kakvom je stanju. Kod mog ujaka na nbgd optički internet jedva radi i sve se resetuje od rutera do onog tv boxa. Kod mene u centru sbb štuca posle kiše usled vlage, valjda truli kablovi. I nestane pola kanala pa se pojave posle sunca.
 
16995244792347227648823052936804.jpg
Pozdrav kakva su iskustva sa Beotelnet u pitanju je grad Vlasotince.Nude optički net i tv.Internet mi je bitniji od tv a uzeo bi jeftiniju opciju?
 
Izgleda kao odlična ponuda meni se čini ako ima optički internet i ako radi internet al to ti je najbolje da pitaš nekog komšiju koji je uveo. To zna da varira od kraja grada pa čak i od ulice do ulice.
Da.Od skora su krenuli da sprovode optiku u mom gradu tako da nema nikog u mojoj blizini ko koristi. Raspitaću se u gradu.Rekli su mi da bi morao da sačekam 10-15 dana dok sprovedu tehničke uslove za priključak.E sad niko ne garantuje donju granicu protoka nego ono njihovo do...
 

Back
Top