Koji si lik iz Sundjer Boba

Sunđer Bob je vrhunski crtani i to sa sinhronizacijom našom je bolji od originala
Ismejah se jutros kad sunđer Bob kaže lignjoslavu 'de si pošo tako uparađen'
Ahahaha al bre uparađen kakav izraz
potpisujem, sinhronizacija tih crtanih filmova sa b92 je jedna od malobrojnih stvari koje valjaju na nasoj televiziji.
Nazalost i taj crtani je valjda nakon 6te il 7me sezone drasticno izgubio na kvalitetu.
 
1584052280591.png

Haha, neshvaćeni sam umetnik :super:
 
Ti si ... LIGNJOSLAV PIPAK !
Lik koji je najslicniji tebi je LIGNJOSLAV ! Ti si kao i lignjoslav zeljan/na paznje i slave. Volis muziku i umetnost, ne volis preterano da se druzis sa drugim ljudima. Vise volis da sam provodis slobodno vreme gledajuci neku zanimljivu seriju i pijuckajuci caj.

Tačno je donekle, a i kontradiktorno je ovo: željan pažnje i slave, a ne voliš da se družiš etc
 
Ti si ... LIGNJOSLAV PIPAK !
Lik koji je najslicniji tebi je LIGNJOSLAV ! Ti si kao i lignjoslav zeljan/na paznje i slave. Volis muziku i umetnost, ne volis preterano da se druzis sa drugim ljudima. Vise volis da sam provodis slobodno vreme gledajuci neku zanimljivu seriju i pijuckajuci caj.

Tačno je donekle, a i kontradiktorno je ovo: željan pažnje i slave, a ne voliš da se družiš etc
Inače jedan jako ozbiljan psihološki test.
 

Back
Top