Koji anime gledate?

Gledala sam Bejblejd,zatim Yu-Gi-Oh,ali definitivno serija koju ne bih ni dan-danas propuštala je Dragon Ball....Baš mi je žao što nisam odgledala poslednju epizodu....:(Bila sam opsednuta njom...
Bio bi smak sveta kada bih propustila neku epizodu....;)
 
Nastavi gledati.......samo nastavi......vidjeces....hehehehehehehehe.....

E a jel postoji dubbed verzija....
Ako postoji kako izgleda onaj brod sto je kao krst ???

Gledala sam Bejblejd,zatim Yu-Gi-Oh,ali definitivno serija koju ne bih ni dan-danas propuštala je Dragon Ball....Baš mi je žao što nisam odgledala poslednju epizodu....:(Bila sam opsednuta njom...
Bio bi smak sveta kada bih propustila neku epizodu....;)

Mogla bi poceti da gledas jos neke anime-e ;)
 
Afhgsdhtweudgaskbd!!!!!!!!!!!!! TO NIJE BIO MOJ IZBOR!!!!
Cek, cek....to je kad Keith ide na Nazcu da vidi sta se desava? Jest, jest..

Cek ti znas ceo anime napamet....Sta pricaju xD
LoL ja sam zaboravio sta se dogadja u prvoj epizodi xD
hmmm......Jel ima 24 epizoda???
wtf ? is loveless???

btw. Preporuci mi neki anime sa 12 ili 13 epizoda da skinem to za jedno 2 sata i da odgledam :D odmha posle :D .....Nemam predstavu koji bih anime mogao da dodam u svoju koleckiju :D
 
Poslednja izmena:
Cek ti znas ceo anime napamet....Sta pricaju xD
LoL ja sam zaboravio sta se dogadja u prvoj epizodi xD
hmmm......Jel ima 24 epizoda???
wtf ? is loveless???

btw. Preporuci mi neki anime sa 12 ili 13 epizoda da skinem to za jedno 2 sata i da odgledam :D odmha posle :D .....Nemam predstavu koji bih anime mogao da dodam u svoju koleckiju :D
Elfen Lied mi je kul, ima 13 epizoda... http://www.freeza.nl/beta/index.php?id=elfenliedeps
 
Pa covek je gay z:D

DFSDFfa
1229859193095-1.jpg


iDEM MU JA SLATI NASLOVE NEKIH DOBRIH YAOI-A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top