Koje su žene najbolje u krevetu?

Kad spomene dijalektiku

1670699418650.png
 
Pa čekaj zar stvarno mislite da se ljudi ne mogu pipati govoreći o dijalektici?
Ono stavi ruku tu... šta si rekao? a da.. mmmmmmmmmmmmmmmm
dobro, nije ovde ni mesto ni vreme. ok.
E bas me podseti kad rece ono o caklenju ociju...
Ljudi vole strast kod drugih ljudi. Kad pricas o necemu, sto volis, je tako sexy, zato sto imas drugu emociju, uzbudjena si.
Zato, ako zelimo da budemo sexy, samo treba da budemo OK sa onim sto jesmo i sto volimo.
Da li je to kuvanje, ucenje, neki posao, hobi...
Uglavnom je svaka vrsta uzbudjenosti sexy, citah o tome, dakle, cak i strah kod zena, iznerviranost, sve je to uzbudjenje i deluje sexy.
 
E bas me podseti kad rece ono o caklenju ociju...
Ljudi vole strast kod drugih ljudi. Kad pricas o necemu, sto volis, je tako sexy, zato sto imas drugu emociju, uzbudjena si.
Zato, ako zelimo da budemo sexy, samo treba da budemo OK sa onim sto jesmo i sto volimo.
Da li je to kuvanje, ucenje, neki posao, hobi...
Uglavnom je svaka vrsta uzbudjenosti sexy, citah o tome, dakle, cak i strah kod zena, iznerviranost, sve je to uzbudjenje i deluje sexy.
Pa to Ljubice, eto ukapirala si me
Kada su ljudi uzbuđeni zbog nečeg onda im isijava energija
nije to ono koga davi, to ne.. ako nekoga davi tako nešto o tome se ne priča
ali ono kada te nešto uzbuđuje, pa kada oboje uzbuđuje, pa su još tu i sise i guza i ona stvar itd.. onda se ljudi čas posla napale !
Nego obično se misli da mora samo ono ah ah stavi ga i slično, a ne znaju kako može biti dobro tucanje kada se pride priča i o nečemu zanimljivom
 
Pa to Ljubice, eto ukapirala si me
Kada su ljudi uzbuđeni zbog nečeg onda im isijava energija
nije to ono koga davi, to ne.. ako nekoga davi tako nešto o tome se ne priča
ali ono kada te nešto uzbuđuje, pa kada oboje uzbuđuje, pa su još tu i sise i guza i ona stvar itd.. onda se ljudi čas posla napale !
Nego obično se misli da mora samo ono ah ah stavi ga i slično, a ne znaju kako može biti dobro tucanje kada se pride priča i o nečemu zanimljivom
Ima li sta lepse kad mentalna uzbudjenost predje u telesnu?
 
Pa dobro, moze to da bude seksi.
Ali par puta, posle da se predje na sado mazo.
Priznaj!
Priznaj da je filozofija nichea svaki covek za sebe!
pa vidiš, za ljude intelektualce sve može biti deo jedne velike zajebancije i povod da se dobro zabavljaju dok se hebu.
Naravno da će se u jendom momentu prestati sa pričom i prepustiti strastima, ali opet... sve je to deo jedne opšte energije
 
Pa opustis se s drugom stranom. Odete negde skroz na nesto trece a u medjuvremenu kulja. A gde ces bolji seks nego kad ste rastereceni i plus mentalno zagrejani. Sklop u mislima pocne da radi upravo to. Sinteza. Da sklapa kontradiktornosti, na nivou psihe. Jer covek i jeste celina...
Jedino je meni tu i odrzavanje te energije. Ako senprevise ode, nekako pocnem da je vise kapiram kao druharicu, u aseksualnom smislu. Tu je ta tanka linija.
 
Ljudi vole strast kod drugih ljudi. Kad pricas o necemu, sto volis, je tako sexy, zato sto imas drugu emociju, uzbudjena si.
Zato, ako zelimo da budemo sexy, samo treba da budemo OK sa onim sto jesmo i sto volimo.
E ovo je nov momenat i prava stvar
Da li je to kuvanje, ucenje, neki posao, hobi...
Uglavnom je svaka vrsta uzbudjenosti sexy, citah o tome, dakle, cak i strah kod zena, iznerviranost, sve je to uzbudjenje i deluje sexy.
tako je, zato se često i dešava odličan seks dok se svađamo.. krene svađa, i onda me uhvati za sisu, ja odmah počnem da dahćem i tako krene..
Baš to, uzbuđenje.
 
Pa opustis se s drugom stranom. Odete negde skroz na nesto trece a u medjuvremenu kulja. A gde ces bolji seks nego kad ste rastereceni i plus mentalno zagrejani. Sklop u mislima pocne da radi upravo to. Sinteza. Da sklapa kontradiktornosti, na nivou psihe. Jer covek i jeste celina...
Jedino je meni tu i odrzavanje te energije. Ako senprevise ode, nekako pocnem da je vise kapiram kao druharicu, u aseksualnom smislu. Tu je ta tanka linija.
pa nije tanka. Jer ako te loži onda je to to. Nema veze da li pričate o jednome ili drugome, više ili manje ozbiljno. Ali gledaš sve vreme njene sise npr.
Usmeren si na njenu seksualnost. Dok priča o ničeu ti osećaš kako bi voleo da je saviješ preko fotelje i metneš
tako nikada nema prelaska na prijateljstvo
 
Imala sam ja tog tipa... Jes sam bila klinka, 20 i kusur. Pa kada počnem nešto ozbiljno da pričam, šta god, nauka, filozofija, on samo govori mhm i hvata me za sise.. to je pravi intelektualac haha A sada je već čovek u ozbiljnim godinama... Nego ovi mladi ne znaju te stvari
 
pa nije tanka. Jer ako te loži onda je to to. Nema veze da li pričate o jednome ili drugome, više ili manje ozbiljno. Ali gledaš sve vreme njene sise npr.
Usmeren si na njenu seksualnost. Dok priča o ničeu ti osećaš kako bi voleo da je saviješ preko fotelje i metneš
tako nikada nema prelaska na prijateljstvo
To moze da se desi kada si sa nekim vec u vezi i kapirate se i opusteni ste.
Ipak da bi se i to tako desilo, na pocetku mi je potrebno oba. A tu je mac s dve ostrice.
Jer ces s nekim tako na startu da se skapiras,
A s nekim sa kim mozda i moze da bude ta sirina ne, jer taj razgovor ode u iskljucivo mentalno. Sad koji je razlog, pa ono, nisu svi opusteni kad im gledas u sisu dok ti prica o spoznaji.
 
A kod mene je cak da mi se desavalo da Ona pozeli, a mene prosla zelja, jer nekako je to ipak bilo isuvise neodredjeno i eroticki neinapirativno. Mebtalno da, ispunjujuce, ali... Nema te prave energije. A cudno mi bude otkud kod nje sad.. I skapiram da je dobar deo toga i da se isprica i bude s nekim ko je razume i da joj je to dovoljno da se uzbudi.
 

Back
Top