Koje države bi priznale nezavisanost Republike Srpske u prvih godinu dana nezavisnost

Amaterski pokusaj zivota u mitomanskoj proslosti, ovaj video.
Pa ovo je tragikomicno, pametan covek uci na tudjim greskama, a onaj ko je pravio ovaj video amaterski i bezruko pokusava pa ponovi srpsku gresku.
Ovo trazenje nacionalnog identieta vise izgleda kao mucno koprcanje.

A moguce je ziveti bez takvih muka, patnje i jada trazenja kolektivnog identiteta i kolektivnog neprijatelja. Samo covek treba da se potrudi, kad mu vec roditelji i drzava nisu pomogli.
 
Ja ne znam ko priznaje Bugarsku kao nezavisnu drzavu,jedina svetla tacka u vasoj istoriji je bilo ucesce u balkanskim ratovima za oslobodjenje od otomanske imperije,sve kasnije do dana danasnjeg niste nista drugo do sluge nasih neprijatelja i nemate moc upravljanja sopstvenom drzavom,jednom recju niste drzavotvoran narod.Svidelo se tebi to ili ne ali je tako,akopriznas sam sebi bice ti lakse,mirnije ces spavati jer ces znati da te srbin nece napasti.
 
Ja ne znam ko priznaje Bugarsku kao nezavisnu drzavu,jedina svetla tacka u vasoj istoriji je bilo ucesce u balkanskim ratovima za oslobodjenje od otomanske imperije,sve kasnije do dana danasnjeg niste nista drugo do sluge nasih neprijatelja i nemate moc upravljanja sopstvenom drzavom,jednom recju niste drzavotvoran narod.Svidelo se tebi to ili ne ali je tako,akopriznas sam sebi bice ti lakse,mirnije ces spavati jer ces znati da te srbin nece napasti.

Još jedna ispravka - nije u balkanskim ratovima, već u balkanskom ratu, i to prvom. U drugom su se ujedinili sa Turcima i pošli na Srbiju.... ;)
 

Back
Top