koja ste klasa

koja ste klasa u wow-u

  • mage

  • warrior

  • priest

  • rogae

  • druid

  • paladin

  • hunter

  • shaman

  • warlock


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mrzim aliansu,mrzim magije a jos vise mrzim heroje koji se kriju i bacaju magije...nekako mi je to bezveze,to su heroji za grupne radnje a ja vise volim "solo" akcije....zato je orc warior za mene bog i svetinja...samo brutalna snaga...jbg mnogo mocnije izgleda kad si brutalna zivotinja sa skirom/macem duplo vecim od tebe i kad se zaletis u neku rulju i samo sevas po lobanji,zivim za takve trenutke a ne ono stojis na distanci,bacas neke aure i gluposti,lecis druge dok oni uzimaju svu slavu i svu krv,postajes nevidljiv i bezis ko pickica ili napadas sa ledja...jbg u istoriji takvi nikad nisu bili pravi heroji i nemaju slavu...ne znam sta svi imaju protiv wariora,svi kazu da su lai za igranje i da dosta toga mogu sami,meni to i jeste poenta ali mislim i da retko koja grupa funkcionisala kako treba bez wariora,jer svakoj grupi treba neko takav da odvaci paznju sa slabijih i da prima udarce za celu grupu i da lesi nekog boss-a dok ostali bacaju magije i lece ga...tako da nemoj da sam cuo da neko ***** nesto za wariora i kako je on jednostavan,oni su stit svih ostalih klasa i zrtvuju se za vas ostale i bez wariora nijedna grupa ne bi imala smisla...a oni koji seru kako su laki za igranje mogli bi slobodno da probaju sa njim da ograju do nekog jaceg lvl-a pa onda da nastave sa pljuvanjem(i bacanjem magija:) )
 

Back
Top