koja ste klasa

koja ste klasa u wow-u

  • mage

  • warrior

  • priest

  • rogae

  • druid

  • paladin

  • hunter

  • shaman

  • warlock


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Fun server? Hm, bio sam na par servera gde za 2-3 dana stignem do 70-og levela i zadrzavao bih se uglavnom jos par dana dok ne smori... Dok na Blizzlike serverima (kao sto je nas srpski Ice Burning Realm) mogu igrati mesecima i da ne smori...
Iskoristicu priliku da usput pitam da li je neko od vas delio account na blizzu? Hteo bih da sa nekim zajedno placam mesecnu pretplatu jer mi se ne isplati da sam placam a igram svega pola sata dnevno... Imam 2 accounta i zanima me da li je neko imao iskustva sa tim do sada?
 
Mephostopolis:
Ima ih na ovom serveru i po pedeset igraca jedne strane, a nije bas da lako dobijas levele dobijas XP evo otprilike 2 puta vise nego na blizzlike serveru
ma ja sam igrao na nekom serveru sa hjumanom i uradim prvi q da pobijem neke vukove i dobije 15 lvl-a to je bas jadno
a na silvi bude nas po par hiljada :D
 
Najvise me nervira stun...sve vrste...
Ali nabacim shield i uzivam dok ne prodje :lol:

Rogue zeznut,ali kad izadje is stealtha gotov je...mage isto...dok ne upotrijebim mana burn i ne sprzim mu svu manu,onda je gotov...
 
ja sam sad sa svojim rogueom upao u orgrimar sa stealthom tamo u sredini bio neki mage 57 lvl ja iza>ambush>crit 2000>jedan honor.Koji dogadjaj, a od opreme sam imao komplet PvP epix(grand marsalovu opremu) i oba njegova daggera
 
Ja sam ima na jednom serveru iz Bosne (inace veoma dobar i stabilan server,sa malo bugova)
Imao shamana sa t2 setom,i par stvari od t3...isli smo mi ekipa i udarali se sa bossovima i tako...bossovi su bili jaki,ali bez spellova,jer ga nikad ne bismo ubili...
Bilo je zanimljivo,imao sam shamana...70lvl,igrao oko 3 mjeseca...
 

Back
Top