Koja religija najviše poštuje svoje verske praznike ?

Pitam tebe da mi das neki citat iz biblije po pitanju crvenog slova posto tvrdis da si je znalac a tvoje licno misljenje me ne interesuje jer ti nisi merodavan da tumacis bibliju.
Tvoje misljenje i tvoju konstataciju "to je to" zadrzi za sebe jer da je bog [ili pisac biblije] to hteo da kaze on bi i rekao u samoj knjizi "ne radi za crveno slovo' a ne da posle neki tamo izmisljaju da treba da se radi ovako ili onako :)

E sad bih te potapsao po ramenu i rekao "ma ti si pravi pravcati vernik", ma platio bih ti i pivo :pivce:
A ja masinu ne ukljucujem samo kad nemam nista za pranje.
I po cemu sam ja sad bolji ili gori od tebe :think:
Citat koji sam dala je vise nego jasan,a to sto ti ne razumes ili ne zelis da razumes, briga me i tvoj je problem.
 
Citat koji sam dala je vise nego jasan,a to sto ti ne razumes ili ne zelis da razumes, briga me i tvoj je problem.
Citat iz biblije nisi dao/la [vise ne znam jel si musko ili zensko jer se frljas gramaticki].
Rekao/la si "to je to" a to nije citat vec tvoje individualno misljenje.
Nema crvenog slova u bibliji a ti mozes da pametujes kako god ti volja :D
 
Citat iz biblije nisi dao/la [vise ne znam jel si musko ili zensko jer se frljas gramaticki].
Rekao/la si "to je to" a to nije citat vec tvoje individualno misljenje.
Nema crvenog slova u bibliji a ti mozes da pametujes kako god ti volja :D
Odlicno ti znas ko sam ja jer nisma od juce ovde, sam si mi se obratio mnogo puta, jos manje pol ima veze sa padezima, nego pored toga sto si drzak, ti si jos i bezobrazan i nesnosno glup.
 

Back
Top