Која песма вам се тренутно врти по глави?

Независно од мог укуса, народна музика је део наше културе и традиције. Турбофолк је шунд и кич (постао)
Turbofolk je upropastio narodnu muziku.Svaka cast generaciji koja ih slusa,jer to je njihovo vreme,ali bio sam na veseljima,kada kasno u noc traze Tomu Zdravkovica,Sabana i ostale dobre pevace.
 
Turbofolk je upropastio narodnu muziku.Svaka cast generaciji koja ih slusa,jer to je njihovo vreme,ali bio sam na veseljima,kada kasno u noc traze Tomu Zdravkovica,Sabana i ostale dobre pevace.
Ма они су непоновљиви. Цела та гарнитура Тозовац, Мирослав илић....

 
Znas li da je Zoran kalezic poceo pevanje u nekoj manje poznatoj grupi zabavne muzike,a posle presao u narodne vode.
Не нисам знао.

Иначе једино ми је жао што моја Црна Гора није имала неке јаче забавне групе и извођаче сем ето Шобића и још не знам, ако рачунамо касније Рођа Раичевића, Влада Георгојева, Нигора, Аца Пејовића...
 
Не нисам знао.

Иначе једино ми је жао што моја Црна Гора није имала неке јаче забавне групе и извођаче сем ето Шобића и још не знам, ако рачунамо касније Рођа Раичевића, Влада Георгојева, Нигора, Аца Пејовића...
Сергеја Ћетковића... Ал све је то после тог периода
 
Не нисам знао.

Иначе једино ми је жао што моја Црна Гора није имала неке јаче забавне групе и извођаче сем ето Шобића и још не знам, ако рачунамо касније Рођа Раичевића, Влада Георгојева, Нигора, Аца Пејовића...
Nemoj zaboraviti Danijela Popovica,koji je mislim bio treci na Evroviziji sa Izoldom Barudzijom.
 

Back
Top