Koja nova godina ?

Koja nova godina

  • 31 decembra

  • Srpska

  • podjednako


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Koja Vam je nova godina ?

ni jedna. mislim, ne proslavljamo ni jednu.
slavimo Božić i slavu i Vaskrs, a kalendarske smene su mi besmislene....kao, čekam četvrtak...ako poštujem julijanski kalendar, onda bi trebalo da proslavljam tzv. srpsku novu godinu, ali kažem - to mi je bzvz. ne vidim razlog da slavim jednu godinu života manje.
enivej, svakome ko slavi - želim sve najbolje i najsrećnije.z:)
 
moji najdraži praznici su slava, Božić, Vaskrs
Bravo
a042.gif
 
danas je bilo baš....lepo, u najmanju ruku. posle liurgije smo došli kući, postavili sto, pozvali moju majku, koja živi sama, na ručak...do malopre smo sedeli i ćakulali....slušali smo neke stare pesme, od pre 100 miliona godina.....
mnogo volim porodična okupljanja.
 
e i ja vala, kad je bal nek je maskenbal :D
Mada ja ono slavim obe tako da kazem, sa tim sto je ipak 31-og ona prava Nova godina.........a ova 13-og ono doceka se, obelezi se, ali ipak nije vise to to, e to mi je neka vrsta reprize NG, em sto ono zvanicno godina pocinje 1-og, a i vec se dobro i istrosimo dotad, jel slavimo i Sv. Nikolu, i Novu godinu i Bozic...........
Jedino mi je zao recimo kad je vreme jelku da iznesem (kao danas recimo), ono nekako vec sam se vezao za nju na neki nacin, a opet s druge strane vidim i ja sam da nema vise ni smisla ni svrhe drzati je jos, ono ume da bude bolan trenutak :(
 

Back
Top