Koja je uloga muskarca u vasem zivotu?

Gospodje nije do mene same pisete, a ako mene pitate ja sam za ovo:

U mom životu muškarac je važan i predstavlja onaj drugi dio mene,neko sa kim se nadopunjujem,o kome povremeno ovisim,neko na koga mogu da se oslonim.
Muškarac i žena treba da prate jedno drugo,da znaju kad je onom drugom dosta,da zastanu ili se povuku,da ponesu sve ono što onaj drugi ne može ponekad sam.
Muškarac za mene je i onaj zahvaljujući kojem u meni može da živi čežnja i radost,ljutnja i čarolija..bilo da kači zavjesu ili se lijeno proteže na dvosjedu.

ko zna bolje nek sebi uredjuje kako zna.:)
 
Kakvu i koliku ulogu igra muskarac u vasem zivotu, osim ustaljenih uloga oca vase dece i zadovoljenja prirodnih potreba?

Pa sem ta dva navedena, tu je da opere sudove, prostre ves, usisa, obrise sudove,razvuce krevete , posle ih namesti ...:roll: ...vidis ima mnogo vise stvari za koje moze da sluzi muskarac.:mrgreen:

Salu na stranu , on ne igra nikakvu ulogu, jer na zalost ili na srecu glumac nije :( :mrgreen:, vec sastavni i glavni deo mog zivota .:heart:
 
Za oplodnju.
Da vozi auto.
Da zaradjuje pare.
Da nosi namestaj ili kese sa pijace ili sta vec treba.

Za sve ostalo je nesposoban otkad smo u ozbiljnim vodama.
A ranije je bio utociste. Romantican. Nezan. Duhovit. Sarmantan. Bio je covek koji mi mnogo prija.

Sad samo moze da sluzi necemu...a da li ce tako i na dalje...ne znam...
 
Izvini, ali kakva je slicnost izmedju odnosa sa partnerom i odnosa sa kucetom?
Ima slicnost - i kuce je deo porodice

Kuce nam sluzi da cuva stan, posto su nam obuili jednom stan, da nas cuva, a osim toga i da nam bude ljubimac
Tako je bilo planirano, a kad ga je ogajivac doneo, odmah je postao kao jos jedna beba u kuci:heart:
Svaka porodica je uvek lepsa uz jos jednog clana:heart:
 
Izvini, ali kakva je slicnost izmedju odnosa sa partnerom i odnosa sa kucetom?
Ima slicnost - i kuce je deo porodice

Kuce nam sluzi da cuva stan, posto su nam obuili jednom stan, da nas cuva, a osim toga i da nam bude ljubimac
Tako je bilo planirano, a kad ga je ogajivac doneo, odmah je postao kao jos jedna beba u kuci:heart:
Svaka porodica je uvek lepsa uz jos jednog clana:heart:

kazu strucni slicno se vaspitavaju :lol:






joke
 
Kakvu i koliku ulogu igra muskarac u vasem zivotu, osim ustaljenih uloga oca vase dece i zadovoljenja prirodnih potreba?

Tacno ona koju i treba da ima-ulogu PARTNERA. Ne moje druge polovine, jer ja sam cela i sama po sebi, ne nekoga ko samo treba da je finansijska i fizicka potpora, ne nekoga da ne bih bila sama, vec nekoga ko sa mnom cini par-dvoje ljudi koji mogu jedno bez drugog, ali zele i vole jedno sa drugim.
 
zivim sama sa sinom i muskarac mi i nema puno mesta u zivotu....4 dana mesecno...ali, imala sam srece da nadjem muskarca kome to odgovara i sa kojim sam uspela da ostvarim vrlo blizak i prijateljski odnos...nije mi samo ljubavnik nego i velika podrska....i zavolela sam ga posle toliko godina...:)
 
zivim sama sa sinom i muskarac mi i nema puno mesta u zivotu....4 dana mesecno...ali, imala sam srece da nadjem muskarca kome to odgovara i sa kojim sam uspela da ostvarim vrlo blizak i prijateljski odnos...nije mi samo ljubavnik nego i velika podrska....i zavolela sam ga posle toliko godina...:)

Ako dobro razumem ti sina ne racunas u muskarca, a on ti mnogo znaci u zivotu.
 

Back
Top