КОАЛИЦИЈА ДС и СНС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nije njih Nikolic izyebao, vec oni sami sebe.
Nebi bio prvi put da Nikolic poziva Kostunicu preko medija, a ovaj se oglasava kroz trecu osobu ili ostaje gluv i neobavesten. :roll:
Mislim da bi SNS-DSS koalicija bila najkorisnija za Srbiju, ali narod ce verovatno prepoznati bolje kao i uvek. :mrgreen:

Tacno, NIkolic ga zove, moli, proziva, samo sto ne klekne, on kao "mudra" sova, cuti, a onda se preko nekog treceg oglasi. I VElja mu okrenuo ledja, vidi covek koliko je sati, ali, rekoh da ne smetam u okupljanju.

:bye:
 
Ма љига љигава... још раније су га прозивали за то "дошколовавање" - а он се вадио да је, ето, био код брата...

Сви ти разни "стипендисти" - зна се... нема на Западу "бесплатног ручка"...

Mito, priznaj da si radikal! :mrgreen:
 
Виш' на пример, ја сам се јако изненадила кад сам прочитала Вучићеву биографију...у којој пише да се дошколовавао у Енглеској, па дошао у Србију да се бави политиком...
Пише на сајту странке.

Мени је ово најинтересантнији податак из његове биографије:

"Александар Вучић је познат као љубитељ и добар познавалац вина"...:D
Већ видим будућу велику конкуренцију Зорану Живковићу...
 
Мени је ово најинтересантнији податак из његове биографије:

"Александар Вучић је познат као љубитељ и добар познавалац вина"...:D
Већ видим будућу велику конкуренцију Зорану Живковићу...

Vidi se cim ga pogledas.
Intelektualac.

images


:mrgreen:
 
Виш' на пример, ја сам се јако изненадила кад сам прочитала Вучићеву биографију...у којој пише да се дошколовавао у Енглеској, па дошао у Србију да се бави политиком...
Пише на сајту странке.
Амбициозан младић који је од мамине новинарске плате боравио у Ло. :mrgreen:
Није се било када "дошколовавао" , него у време студија и рата, он је '71 годиште, лако сабрати 2+2
 
Мени је ово најинтересантнији податак из његове биографије:

"Александар Вучић је познат као љубитељ и добар познавалац вина"...:D
Већ видим будућу велику конкуренцију Зорану Живковићу...


Isti se istom raduje...prostaci i seljacine obojica :roll:

Ne znam kome ovo moze da bude iznenadjenje...pa ove lopine seljacke su od starta pokazale ko su i sta su .?!?
 
Свашта... шта то значи "ТОЛИКИ"... је л' то ТОЛИЦКИ или ОВОЛИКАЧКИ... стварно те не разумем, националиста је = националиста...

Ako hoces konkretnije zasto si ultranacionalista?
Ima i nacionalista koji su dosta umereniji, no ti si ovde jedan od lidera medju forumasima koji ubedljivo najvise pise o temama sa slicnom sadrzinom.
 
Ako hoces konkretnije zasto si ultranacionalista?
Ima i nacionalista koji su dosta umereniji, no ti si ovde jedan od lidera medju forumasima koji ubedljivo najvise pise o temama sa slicnom sadrzinom.

Чини ти се - потпуно сам умерени националиста... а када се осећам нападнутим од анационалних наших болида тада делујем ултра - али то нема везе са чињеницама...
 
Нисам... свашта...:cool: али ми је лично жао Шешеља што труне у затвору без икакве везе са мозгом и здравим разумом...


:ok: Kao i svakom normalnom iole obrazovanom čoveku u Srbiji , a takvi su ovde u senci politikantskih apartčika , jadnih , bednih i ljigavih paćenika koji jedino na taj način mogu , tj. nadaju se kakvoj - takvoj dobiti...bljaks :sad2:
 

Back
Top